ManJo1

مشکل rss

8 پست در این موضوع

سلام وقت به خیر

به صورت معمول وقتی شما ماژول rss رو در صفجه به نمایش در میارید فقط مطالب اون کتگوری رو نشون میده ...

من این حالت رو دوست ندارم /:  نمیشه کاری کرد که ماژول rss که در هر صفحه ای هست (یا فقط در یک صفحه ی خاص هست) مطالب همه ی کتگوری هارو نشون بده که دیگه لازم نباشه کاربر برای هر دسته بندی از rss جدا استفاده کنه (یعنی لازم نباشه برای یه سایت ما مثلا از 6 تا rss استفاده کنه و فقط از یک rss جامع استفاده کنه)

مورد دوم اینکه چرا آدرس rss سایت های جوملایی انقدر مضخرفن /:  ؟  example.com/index.php/home/10-1?format=feed&type=rss 

ولی من دیدم خیلی از سایت ها ادرسشون خیلی شیکه مثلا example.com/rss یا example.com/feed 

چکار کنیم که ادرس سایت یکمی زیباتر بشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

برای این تیپ کارها و ساخت لینک بهینه یک گروه منو ویژه این موضوع بسازید و درونش منویی از جنس کار مورد نظر که اینجا میتونید یک منو از نوع news feed بسازید

در 23 ساعت قبل، alirezazare گفته است :

با سلام

برای این تیپ کارها و ساخت لینک بهینه یک گروه منو ویژه این موضوع بسازید و درونش منویی از جنس کار مورد نظر که اینجا میتونید یک منو از نوع news feed بسازید

این مورد که فرمودید کار نکرد ... من اینکارو کردم : اول رفتم داخل کامپوننت news feed بعد یک فید جدید ساختم، برای قسمت لینک هم ، لینکی که بعد از کلیک روی ماژولrss که داخل سایت گزاشتم کپی پیست کردم اونجا ، بعد ایتم منوی news feed ساختم و همون فیدی که ساخته بودم انتخاب کردم، ولی نتیجه این شد که صفحه وقتی باز میشد آدرسش کوتاه بود ولی rss داخلش نشون داده نمیشد بلکه اسم rss که داخل کامپوننت ساخته بودم اونجا به صورت هایپرلینک نشون داده میشد و وقتی روش کلیک می کردی دوباره میرفت به همون آدرس مضخرف :/

بازم اگر راهی به ذهنتون رسید بفرمایید 

ممنونم

و در مورد سوال اولم چی راهی هست؟

یعنی میشه کاری کرد که تمام rss های کتگوری های مختلف فقط توسط یک rss نشون داده بشه؟

در در 7/22/2018 در 22:00، نیما حبیب خدا گفته است :

یک نگاه به این بندازید 

https://extensions.joomla.org/extension/multiple-rss-feeds/

بابت پاسختون ممنونم

ولی این یک مودال هست که داخل خود صفحه ی سایت کنار سایر مطالب rss رو نشون میده که خیلی حرفه ای نیست یعنی مثل حالت پیش فرض جوملا نیست که با یک آدرس مجزا در یک تب دیگه باز بشه

با سلام

برای اینکه بتونید برای هر دسته یک ار اس اس مجزا تعریف کنید. دو راهکار وجود داره یا از افزونه مدیریت مطالب K2 استفاده کنید. این افزونه بطور داخلی و هسته ای برای هر دسته یک فید مجزا تولید میکنه که میتونید لینکش رو هم در دسترس عموم قرار بدید.

و اگر الزاماً میخواهید از محتوای جوملا استفاده کنید. میتونید از افزونه OBRSS استفاده کنید. با این کامپوننت و افزونه های همراهش میتونید برای تک تک دسته بندی های مطالب جوملا ؛ فیدهای مجزا تولید و در سایتتون ایجاد کنید.

این افزونه تجاری هستش.

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری