Pooyan Afzali

کامپوننت امنیتی RSFirewall! v1.4.0 rev43

84 پست در این موضوع

درود

جدید ترین نسخه نال شده این افزونه ارزشمند

چون قوانین اجازه نمیده هر کی میخواد پ.خ بده به من لینک دانلود رو میدم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

خیر این نسخه انگلیسی هس ولی فکر میکنم یکی از بچه ها واسه رمضان داره اینو رایگان فارسی میکنه

بزودی فایل زبان نسخه فارسی توسط یکی از دوستان منتشر خواهد شد ، فایل زبان هیچ اشکالی نداره منتظر باشین

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما

جناب افضلی، راستی از نظر باگ و مسائل امنیتی بررسی فرمودین دیگه؟:didi:

باز هم تشکر

درود

جدید ترین نسخه نال شده این افزونه ارزشمند

چون قوانین اجازه نمیده هر کی میخواد پ.خ بده به من لینک دانلود رو میدم

سلام اقای افضلی ممنون می شم برای من هم بفرستین

برای جوملا 2.5 است دیگه درسته؟

جناب افضلی میخواستم به این بهانه از شما درخواست کنم آموزش پیشرفته تری از کار با این افزونه قرار بدید من آموزش های قبلی رو مشاهده کردم بیشتر به معرفی بخش های مختلف افزونه پرداخته بودیدgift

سلام

از نظر امنیت تست نهایی شد؟

ممنون میشم برای من هم بفرستید

جناب افضلی میخواستم به این بهانه از شما درخواست کنم آموزش پیشرفته تری از کار با این افزونه قرار بدید من آموزش های قبلی رو مشاهده کردم بیشتر به معرفی بخش های مختلف افزونه پرداخته بودیدgift

درود

منظورتون فیلم آموزشی هست؟ خوب من تمام قسمت های برنامه رو معرفی کردم و توضیح دادم قسمت دیگه ای نداشت که:21:

در واقع این ازونه در همین حد میتونه کارایی داشته باشه و در مورد انتخاب گزینه ها چون سلیقه ای هست نمیشه آموزش مستقلی گزاشت

حالا اگه منظوتون مورد خاصی هست بگید در برنامه بعدی اوکی کنم

منظورم بیشتر بخش تنظیمات این افزونه هست که مثلآً چه پوشه هایی رو باید از دسترسی حفظ کنه و بقیه موارد که تو تنظیمات هست (اگر د همین حد که نصب کنیم و اون اقدامات که شما در فیلم گقتید انجام بشه کافیه که هیچ)

ممنون از توجه شما

راستی منتظرم که افزونه رو برای من هم ارسال کنید

اولین هدیه ماه رمضانی بنده منتشر شد!!! منتظر بقیه باشین

Rsfirewall(1).png

درباره ی این افزونه می توان به قدرت گفت که افزونه در باب امنیت از افزونه قدرت مند وجود ندارد. در این افزونه امکانات بسیاری گنجانده شده است که اگر بخواهیم به شرح کامل آن بپردازیم باید چندین صفحه خرج این افزونه کم یاب کنیم. ورژن 1.4.0 rev 43 این افزونه هم اکنون به صورت کاملا فارسی و راست چین شده برای جوملا 1.5 و 2.5 محیا است که شما می توانید آن را دانلود بفرمایید

ویژگی های کلیدی این افزونه:

دارای رمز مستر

دارای رمز مدیریت علاوه بر رمز پیشفرض جوملا

دارای قابلیت بستن آی پی های کشور های خاص

دارای قابلیت محافظت در مقابل تزریق php

دارای قابلیت ارسال خطرات به ایمیل

دارای قابلیت تنظیم کردن خبر خوان

دارای سیستم چک برای بررسی گارد امنیتی وب سایت شما

دارای ماژول مدیریت برای نمایش خلاصه ی کار کامپوننت

دارای قابلیت چک کردن دیتابیس

و این که این افزونه برای اولین بار به صورت رایگان توسط ما منتشر می شود

دقت کنید هر گونه دخل در این افزونه ،برداشتن کپی رایت،ویرایش کپی رایت ،منتشر کردن به نام هر شخص یا انجمن شرعا حرام و پیگرد قانونی دارد

چون افزونه نال هست و فارسی شده نمیشه تاپیک جدا زد .برای همین برای دان بروید توی امضام!

چون افزونه نال هست و فارسی شده نمیشه تاپیک جدا زد .برای همین برای دان بروید توی امضام!

سپاس....

300 امتیاز مثبت افزوده شد.

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

آقا حجت مرسی

اولین کرامات این افزونه رسید به دستمون

دوست عزیز شما که نوشتین:

دقت کنید هر گونه دخل در این افزونه ،برداشتن کپی رایت،ویرایش کپی رایت ،منتشر کردن به نام هر شخص یا انجمن شرعا حرام و پیگرد قانونی دارد

آخه خودتون مگه به این کارمعتقیدین؟! خودتون که این اصل رو رعایت نکردین که! برداشتین یه افزونه پولی رو گذاشتین برا دانلود! انتظار هم دارین ملت کپی رایت شما رو حذف نکنن! دم از شرع هم می زنین تازه! لااقل اینو نگین خب!

اولا:

آخه یکی نیست بهش بگه که شما که دم از کپی رایت میزنی برای چی می خوای دان کنی

دوما :

شما کارمند شرکت rs هستین

سوما:

این کامپوننت داره تو هزار سایت همین نسخه نال شده را می فروشن برین به این ها بگین

چهارما:

من 4500 خط ترجمه کردم نمی تونم یک کپی رایت تو کام بذارم که حتی اون را با هیچ نرم افزاری کد نکردم؟

عجب دنیای شده .ایشون رسما حال ما را گرفت:128fs318181::128fs318181:

فکر کنم از همین فروم باشه . چون وب سایت من هنوز تو گوگل ایندکس نشده

توجه توجه

سلام وقت بخیر

وقتی کامپوننت رو نصب می کنم قسمت ویرایش کاربران کار نمی کنه دیگه ونمی شه هیچ کاربری رو ویرایش کرد حتی ادمین؟

روی جوملا 2.5 امتحان کردم

یعنی چی نمیشه ویرایش کرد؟ ارور خاصی میده؟

شما رمز عبور مستر را فعال کردین؟ یا قفل سیستم؟ هر دو را خاموش کنین .تست کنین

درود

من افزونه رو بررسی کردم بلحاظ امنیت

چیز خاصی دیده نشد

اما بهرحال چون افزونه نال شده هست با احتیاط استفاده کنید و اگه کسی میتونه محتوای کد نویسی افزونه رو یه نیگاه بندازه و اینجا اعلام کنه

دستت درد نکنه رفیق یه مشکلی هست وقتی افزونه شما نصب و فعال میشه دیگه نمیشه مطلب جدید ارسال کرد الان کلاً غیر فعالش کردم درست شد

تست شد .

مشکل با نسخه فارسی هست یعنی وقتی نسخه انگلیسی رو پاک کردم و فارسی رو ریختم این مشکل ایجاد شده روی یکی از سایت ها که هنوز نسخه انگلیسی نصبه این مشکل دیده نشد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری