mo-hammad

مشکل هیکاشاپ با فایل های حجیم

8 پست در این موضوع

سلام من هیکاشاپ و هیکامارکت و ادغام کردم برای سایت فروش فایل - فایلهای در حد چند مگ و خوب آپ میکنه ولی فایل 200 مگو دادم بهش - دسترسی آپلود هاستم رو هم بالا بردم البته 

ولی تو 12 درصد گیر میکنه و دیگه نمیره ! گفتم 100 مگ تست کنم اونم تو 25 درصد گیر میکنه و دیگه نمیره ! راهی هست ؟؟؟!!!!!!!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فایل 50 مگ هم تست کردم رو 77 درصد وای میسه !

من httaccess رو تغییر دادم توشو حجم آپلود رو - مدیا خود تنظیمات کلی هم تغییر دادم یه فایل php.ini هم ساختم تو اون هم مقادیر رو قرار دادم 

الان تو آپلود مقدار عددی ماکسیمم فایلی که میشه آپلود کرد تغییر کرده به اونی که میخوام - ولی آیا ممکنه فقط یه نمایش ظاهری باشه 

و در واقع الان مث قبل فقط همون 40 مگابایت رو میتونه دریافت کنه ؟

چه کنم کسی راه حلی نداره ؟

سلام

در 4 ساعت قبل، mo-hammad گفته است :

سلام من هیکاشاپ و هیکامارکت و ادغام کردم برای سایت فروش فایل - فایلهای در حد چند مگ و خوب آپ میکنه ولی فایل 200 مگو دادم بهش - دسترسی آپلود هاستم رو هم بالا بردم البته 

ولی تو 12 درصد گیر میکنه و دیگه نمیره ! گفتم 100 مگ تست کنم اونم تو 25 درصد گیر میکنه و دیگه نمیره ! راهی هست ؟؟؟!!!!!!!

در 4 ساعت قبل، mo-hammad گفته است :

فایل 50 مگ هم تست کردم رو 77 درصد وای میسه !

من httaccess رو تغییر دادم توشو حجم آپلود رو - مدیا خود تنظیمات کلی هم تغییر دادم یه فایل php.ini هم ساختم تو اون هم مقادیر رو قرار دادم 

الان تو آپلود مقدار عددی ماکسیمم فایلی که میشه آپلود کرد تغییر کرده به اونی که میخوام - ولی آیا ممکنه فقط یه نمایش ظاهری باشه 

و در واقع الان مث قبل فقط همون 40 مگابایت رو میتونه دریافت کنه ؟

چه کنم کسی راه حلی نداره ؟

سلام
دوست عزیز بنده هم از هیکاشاپ استفاده می کنم. هیچ مشکلی به هیچ حجمی ندارم حتی بیشتر از 1 گیگابایت هم من مشکلی ندارم. بهترین کار این هست که ابتدا از طریق ftp فایل ها را به پوشه موردنظر آپلود کنید سپس در محصول موردنظر آدرس و مسیر فایل را بدید و تمام.

فروشگاه برای کاربرا هست اونا که نمیتونن این روش رو انجام بدن اونها میخوان محصولشون رو که فایل هست به راحتی از طریق نرم افزار تحت وب آپلود کنند و بفروشن 

من همه ی مشکلات رو از جمله محدودیت سرور حل کردم ولی باز مشکل هیکا حل نمیشه ! فایل صد مگی رو 24 درصد استوپ میشه 

همه چی سمت سرورم حله ً!!!!!!!!!! این پلاگین بیشترین حجمی که میشه باهاش به صورت نرم افزاری از طریق خود سایت آپلود کرد زیر 10 مگابایت هست ! کلی حجم روش تست کردم !

راستی اگر جواب این تاپیک هم می دونی جواب بده. ممنون
http://joomlaforum.ir/topic/37964-دو-آدرس-برای-یک-محتوا-در-هیکاشاپ/#comment-208764

برای مشکل ایجاد چند لینک برای یک محصول توسط هیکاشاپ چکار باید کرد؟
هیکاشاپ 2.6.3 بیزینس
جوملا 3.6.5

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری