parsitop

تغییر لینک در K2

30 پست در این موضوع

سلام. خسته نباشید

1 - آیا امکانش هست که محتواهای ایجاد شده در بخش مطالب جوملا را به K2 منتقل کرد بدون آنکه لینک مطالب تغییر کند؟

2- آیا امکانش هست که محتوایی در K2 ایجاد نمود و آن را در زیرمجموعه های ایجاد شده در جوملا قرار دارد (نه در زیرمجموعه های ایجاد شده در K2 ) ؟

ممنون از راهنمائیتون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

هم خودK2 چنین امکانی داره و هم می تونید از افزونه هایی که برای اینکار هست استفاده کنید
احتیاطا قبل از انتقال مطالب جوملا به K2 از سایت تون بکآپ بگیرید. مواردی دیده شده که عملیات درست پیش نرفته و سایت به فنا رفته

در 12 ساعت قبل، levelup گفته است :

هم خودK2 چنین امکانی داره و هم می تونید از افزونه هایی که برای اینکار هست استفاده کنید
احتیاطا قبل از انتقال مطالب جوملا به K2 از سایت تون بکآپ بگیرید. مواردی دیده شده که عملیات درست پیش نرفته و سایت به فنا رفته

ممنون از شما

اما دوست عزیز من مطالب را به K2 انتقال دادم ولی با دو موردی که عرض کردم مشکل دارم:

1- لینک مطالب در K2 تغییر کرده

2 - برخی از زیرمجموعه های ایجاد شده در K2 نیست

برای رفع این موارد راهی هست؟

معمولا باید اینکار درست انجام بشه. اگر می تونید یه مثال از لینک قدیم و جدید یک مطلب ارسال کنید؟
اگر اون چیزی که فکر می کنم باشه احتمالا می تونید تو تنظیمات  seo خود k2 تا حدی درستش کنید
اگر تعداد مطالب زیاد هست پیشنهاد می  کنم در google search consol لینک ها رو اصلاح کنید

از یک محتوادر سایت براتون لینک قرار میدم.

این لینک مربوط به محتوایی هست که در بخش مطالب جوملا قرار دارد:

http://ayur-veda.ir/index.php/meditation/meditation-science-2/358-شناخت-چاکراها

و این یکی هم مربوط به همان میشه در K2 :

http://ayur-veda.ir/index.php/component/k2/item/511-شناخت-چاکراها

فکر می کنم مشکل از منو هاتون باشه. اگر دقت کنید وقتی داخل مطلب K2 هستین ، منوی صفحه اصلی فعال هست ولی وقتی داخل اون مطالب که در خود جوملا هست می رید منوی مدیتیشن فعال هست

آیتم های منو  قبلی شما توسط کامپوننت مطالب جوملا ساخته شده

باید آیتم منو های جدیدی که با  کامپوننت مطالب K2 ایجاد شده رو جایگزین آیتم های منوی فعلی کنید

لطف می کنید راهنمایی کنید چطوری باید منوهای K2 را جایگزین منوهای قبلی کنم !

مثلا برای منوی مدیتیشن باید نوع منو رو بجای مطالب > مجموعه بلاگ گزینه k2 > دسته ها انتخاب کنی و در زبانه انتخابها ، فیلد انتخاب مجموعه رو روی مجموعه مورد نظر تون بذارید

1 کاربر پسند دیده است

ممنون از راهنمایی شما

یه مشکل دیگه اینکه در مطالب جوملا از افزونه جی کامنت برای نظر دهی کاربران استفاده میکردم که ظاهرا K2 با این افزونه مشکل داره و همچنین صفحه بندی های انجام شده در مطالب جوملا در K2 کمی بی نشم نمایش داده میشه

برای رفع این مشکل راه حلی هست؟

در ویدئویی که در لینک زیر قرار دادم این 2 مورد را مشخص کردم. اگه لازم بود لطفا ببینید:

http://s8.picofile.com/d/8336020676/ed1997eb-e3ee-4edb-993d-525b788650db/Rec_0001_chakra.mp4

لینک اولی که از طریق منو فراخوانی کردین مربوط به کامپوننت مطالب جوملاست و لینکی که در جستجو باز کردید مربوط به کامپوننت K2 هست. به نظر میاد به دلیلی ناشناخته ، فایل های css کامپوننت K2 حذف شده. 

پس شما اینجا با دو مورد روبرو هستید:

اول اینکه )) لینک هایی که در ویدئو نشون دادین مربوط به دو کامپوننت جداگانه هستند

دوم )) فایل های css کامپوننت K2 وجود نداره

پیشنهاد میکنم یکبار دیگه K2 رو از سایت رسمی اش دانلود و نصب کنید. 

بله دوست عزیز درسته

این فیلم مربوط میشه به قبل از اینکه منوهای K2 فعال بشه (که در این مورد راهنمایی فرمودید)

بیشتر بهم ریختگی که در تنظیمات صفحه و کامپوننت جی کامنت که در انتهای صفحه قرار دارد منظورم هست که در فیلم مشخصه

میشه درستش کرد؟

دلیل بهم ریختگی ، نبودن فایل های css کامپوننت K2 هست. برای همین پیشنهاد دادم K2 رو دوباره نصب کنید

نسخه K2 که دارم 2.6.9 هست و ظاهرا نسخه جدیدش 2.8.0 هست از همین سایت  http://getk2.org/ دانلود کنم ؟

بعد از دانلود و نصب K2 باید فایل فارسی سازی آن هم دوباره نصب شود؟

در 23 ساعت قبل، levelup گفته است :

دلیل بهم ریختگی ، نبودن فایل های css کامپوننت K2 هست. برای همین پیشنهاد دادم K2 رو دوباره نصب کنید

دوست گرامی در فولدر com_K2 در هاست فایل k2.css موجود هست !!!

اگرموجود هست پس چرا وقتی inspect می گیریم نشون نمیده؟ به هر حال یه چیزی آسیب دیده که فایل رو نمی تونه بخونه. برای همین میگم یکبار K2 رو نصب کنین

شما به عرض بنده توجه نداری. به دلیلی ناشناخته فایل css کامپوننت k2 فراخوانی نمیشه. یه باردیگه K2 رو نصب کن درست میشه. 

شما اینکارو انجام بدین. اگر درست نشد میریم قدم بعدی

اگر درست نشد تو تنظیمات K2  گزینه CSS پیش فرض K2 فعال باشه

باز هم درست نشد دسترسی بدین تو پیام خصوصی

در 1 ساعت قبل، levelup گفته است :

شما به عرض بنده توجه نداری. به دلیلی ناشناخته فایل css کامپوننت k2 فراخوانی نمیشه. یه باردیگه K2 رو نصب کن درست میشه. 

شما اینکارو انجام بدین. اگر درست نشد میریم قدم بعدی

چشم . دوباره نصب میکنم و خبرش را بهتون اطلاع میدم. نیازی به حذف K2 قبل از نصب دوباره هست؟

در 1 ساعت قبل، levelup گفته است :

اگر درست نشد تو تنظیمات K2  گزینه CSS پیش فرض K2 فعال باشه

باز هم درست نشد دسترسی بدین تو پیام خصوصی

فعال نبود. فعالش کردم

با سلام 

دوست گرامی وقتی شما محتوای مطالب جوملا رو به کی 2 منتقل میکنید بدون شک لینک های هسته ای تون که در گوگل ایندکس شدند تغییر میکنند و اگر از مطالبتون منوهایی ساخته باشید صرفاً میتونید بعد از انتقال دیتا از هسته جوملا به k2 تک تک منوها رو ادیت کنید و به منبعشون رو به کی2 تغییر بدید. ولی این نافی تغییر لینکهای اولیه نمیشه چون در جوملا شما دو نوع لینک دارید یک لینک اولیه و هسته ای و دوم لینک بهینه شده و سئوشده (اصطلاخاً) پس با این اوصاف اگر مطالب رو منتقل کردید و از مرجع اولیه حذفش کردید(هسته محتوای جوملا) طبیعی هستش که کلیه ایندکس های اولیه تون از دسترس خارج میشه و لینکها با شکست روبرو میشن. 

برای اتصال استفاده از جی کامنت در کی 2 هم مشکلی نیست شماب راحتی میتونیدنظرات کی2 رو غیرفعال و بعد از اینکه اونو غیرفعال کردید با نصب پلاگین هماهنگ سازی جی کامنت با کی2 ؛ قابلیت نظردهی جی کامنت در کی2 فعال میشه.

موفق باشید و سربلند

در 4 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

با سلام 

دوست گرامی وقتی شما محتوای مطالب جوملا رو به کی 2 منتقل میکنید بدون شک لینک های هسته ای تون که در گوگل ایندکس شدند تغییر میکنند و اگر از مطالبتون منوهایی ساخته باشید صرفاً میتونید بعد از انتقال دیتا از هسته جوملا به k2 تک تک منوها رو ادیت کنید و به منبعشون رو به کی2 تغییر بدید. ولی این نافی تغییر لینکهای اولیه نمیشه چون در جوملا شما دو نوع لینک دارید یک لینک اولیه و هسته ای و دوم لینک بهینه شده و سئوشده (اصطلاخاً) پس با این اوصاف اگر مطالب رو منتقل کردید و از مرجع اولیه حذفش کردید(هسته محتوای جوملا) طبیعی هستش که کلیه ایندکس های اولیه تون از دسترس خارج میشه و لینکها با شکست روبرو میشن. 

برای اتصال استفاده از جی کامنت در کی 2 هم مشکلی نیست شماب راحتی میتونیدنظرات کی2 رو غیرفعال و بعد از اینکه اونو غیرفعال کردید با نصب پلاگین هماهنگ سازی جی کامنت با کی2 ؛ قابلیت نظردهی جی کامنت در کی2 فعال میشه.

موفق باشید و سربلند

ممنون از راهنمائیتون

البته قبل از انتقال مطالب جوملا به k2 ، افزونه جی کامنت نصب بود و در مطالب جوملا استفاده میشد و مشکلی هم نداشت اما موضوع اینه که الان نظرات k2 غیرفعال شده ولی جی کامنت در صفحه ی محتوا نمایش داده نمیشه. در قسمت تنظیمات جی کامنت هم در بخش تنظیمات نمایش جی کامنت ، بر روی همه ی مجموعه ها قرار دارد ولی در لیست که نگاه می کنم ، مجموعه و زیر مجموعه های ساخته شده در K2 نیستند!

چطوری میشه K2 را نیز به این بخش اضافه کرد؟

ممنون از راهنمائیتون

فکر می کنم پلاگینی برای اینکار در   jComment وجود داره. به بخش افزونه ها> پلاگین ها برید و بررسی کنید و سپس در تنظیمات  jComment بگردید

در بخش افزونه ها> پلاگین ها این موارد زیر هستند که همگی هم فعال میباشند:

Content - JComments
Button - JComments OFF
Button - JComments ON
Quick Icon - JComments
Search - JComments
System - JComments
User - JComments

اما در تنظیمات جی کامنت در کادر Choose categories for JComments to work in تمامی مجموعه ها و زیر مجموعه های مطالب جوملا دیده می شوند ولی از K2 چیزی نیست!!!

چطوری میشه مجموعه ها و زیرمجموعه های K2 را هم به این قسمت افزود؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری