mrmehran

مشکل در ثبت نام کاربر جدید

13 پست در این موضوع

سلام ،وقت استادان گرامی بخیر

دوستان بعد از آپلود  بسته نصبی  در قسمتی که کاربر ثبت نام می کنه بعد پر کردن فیلدها و کلیک روی دکمه «ثبت نام »   خطای پایین دیده میشه

403

Forbidden

Access to this resource on the server

به   نظرتون علت این مشکل چیه ؟

به نظرتون مشکل از کجاست ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
در 54 دقیقه قبل، mrmehran گفته است :

سلام ،وقت استادان گرامی بخیر

دوستان بعد از آپلود  بسته نصبی  در قسمتی که کاربر ثبت نام می کنه بعد پر کردن فیلدها و کلیک روی دکمه «ثبت نام »   خطای پایین دیده میشه

403

Forbidden

Access to this resource on the server

به   نظرتون علت این مشکل چیه ؟

به نظرتون مشکل از کجاست ؟

آپلود فایل بسته نصبی در قسمت ثبت نام یعنی چی ؟

1 کاربر پسند دیده است

در ۱ ساعت قبل، levelup گفته است :

یادت رفته فایل رو اکسترکت کنی

فایلهای قالب رو با filezilla  آپلود کردم ،  هیچ مشکلی غیر از  قسمت ثبت نام وجود  نداره ..

در 39 دقیقه قبل، p30template گفته است :

آپلود فایل بسته نصبی در قسمت ثبت نام یعنی چی ؟

عذر خواهی می کنم  درست توضیح ندادم ،   قالبی رو که خریدم روی لوکال هاست تغییر دادم ، بعدش آپلود کردم روی هاست ،  فقط در قسمت ثبت نام کاربر جدید مشکل داره  البته احتمال می دم به مجوزهای هاست هم ربط داشته باشه و براشون تیکت زدم

پ ن :  اتفاقا قالب از سایت p30template خریداری شده : دی

در 12 دقیقه قبل، mrmehran گفته است :

عذر خواهی می کنم  درست توضیح ندادم ،   قالبی رو که خریدم روی لوکال هاست تغییر دادم ، بعدش آپلود کردم روی هاست ،  فقط در قسمت ثبت نام کاربر جدید مشکل داره  البته احتمال می دم به مجوزهای هاست هم ربط داشته باشه و براشون تیکت زدم

پ ن :  اتفاقا قالب از سایت p30template خریداری شده : دی

این خطا ممکنه از سمت هاست باشه ، یک جوملا خام نصب کنید ببینید ثبت نامش این خطا را داره بیا نه تا از سمت هاست مطمین بشید

اگر از سمت جوملا مشکلی نبود در پشتیبانی پی سی تمپلیت تیکت بزنید چک میکنیم خدمت شما

1 کاربر پسند دیده است

در 21 ساعت قبل، p30template گفته است :

این خطا ممکنه از سمت هاست باشه ، یک جوملا خام نصب کنید ببینید ثبت نامش این خطا را داره بیا نه تا از سمت هاست مطمین بشید

اگر از سمت جوملا مشکلی نبود در پشتیبانی پی سی تمپلیت تیکت بزنید چک میکنیم خدمت شما

ممنون بابت راهنمایی تون

دیشب نت افزار  تیکت زدم ،  پاسخ پشتیبان :

با سلام و عرض ادب
به اطلاع شما می رسانیم با توجه به حجم بالای ایمیلهای ثبت نامی ارسال شده از سرورها به دلیل حملات رباتیک اسپمرها برای ثبت نام در جوملا بر روی سایتهای مختلف که این مورد باعث تخریب جدی به عتبار آدرس IP میل سرورها شده است، امکان ثبت نام بر روی سایت شما از سمت فایروال مسدود شده است
در این صورت هنگام ارسال درخواست ثبت نام و فراخوانی لینک مذکور، خطای 403 دریافت خواهد شد.

جهت فعال سازی دوباره این قسمت لطفا موارد زیر را انجام داده و ما را در جریان قرار دهید.
الف)تمامی جوملاهای نصب شده بر روی سایت مورد نظر و تمامی افزونه ها و کامپوننت های نصب شده بر روی جوملاها به آخرین ویرایش ارایه شده بروز رسانی شده باشد.

ب) بر روی فرم ثبت نام کد کپچای قوی(ترجیها کد کپچای گوگل) را فعال نمایید.

ج) در صورت عدم نیاز به ثبت نام عمومی در برنامه، این بخش به صورت کامل در تنظیمات برنامه غیر فعال شود.

دقت داشته باشید در صورت عدم اعمال تنظیمات صحیح و ارسال ایمیلهای اسپم ثبت نام از اکانت پس از غیر فعال کردن محدودیت فایروال، قابلیت ارسال ایمیل بر روی سرویس میزبان سایت شما به صورت کامل و دایمی مسدود خواهد شد.
قبلا از توجه و همکاری شما سپاسگزاریم

فعلا درگیر  اپدیت جوملام ، بعد  آپدیت  3.7  به 3.8    صفحه  ادمین از کار  افتاد ،  آپدیت پلاگین ها هم مکافاته ..

در 48 دقیقه قبل، mrmehran گفته است :

فعلا درگیر  اپدیت جوملام ، بعد  آپدیت  3.7  به 3.8    صفحه  ادمین از کار  افتاد ،  آپدیت پلاگین ها هم مکافاته ..

برای آپدیت جوملا اول روی لوکال انجام بده بعد ببر روی هاست
از بروز رسانی مستقیم استفاده نکن. پکیج بروز رسانی رو دانلود کن و بعد با استفاده از این پکیج، بروزرسانی رو انجام بده

1 کاربر پسند دیده است

در 47 دقیقه قبل، levelup گفته است :

اگر ممکنه بفرمائید چطوری حل شد که دوستان دیگه هم استفاده کنن

چشم ! حتما .

آپدیت رو تو لوکال انجام دادم خطا داد !  بعد به صورت  اتفاقی متوجه شدم اگه دیتابیس قبل از آپدیت رو برگردونم می نویسه بروز رسانی انجام شد !   در قسمت تماس با ما  و در قسمت ثبت نام  کپچا فعال کردم و به نت افزار تیکت زدم   تا مجوزهای لازم رو برای ثبت نام کاربر فعال کنه ..،  در واقع  مشکل  مربوط به محدودیت های هاست بود

پ ن 1 :  من تو جوملا تازه کارم !  ولی فکر می کنم  اگر هاست هم قبول نمی کرد می شد  صفحه ثبت نام رو هدایت کرد به سمت php و  از  اون صفحه ثبت نام انجام بشه ، جوملا توابع برنامه نویسی داره ؟! ( برام سواله )

پ ن 2 :   پست بالایی مو  میخواستم ویرایش کنم دکمه ویرایش پیدا نکردم ، دکمه ویرایش  این سایت کجائه پیداش نمی کنم

1 کاربر پسند دیده است

ممنون

1-  مسلما یه سری توابع داره ولی دستکاری هسته جوملا توصیه نمیشه. چون با بروز رسانی جوملا تمام تغییراتی که در هسته دادین بر می گرده سر جای اولش

2- نداره. مدیرای محترم لطف کنن بذارن ممنون میشیم

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری