sh.aiene

غیر اجباری کردن لاگین پیشفرض جوملا 3

14 پست در این موضوع

سلام و خسته نباشین به همه دوستان

عرض کنم که ما یه فروشگاه داریم و فایل میفروشیم به این دلیل نمیتونیم کاربر مهمان برای خرید بزاریم و مجبوریم ورود به پنل کاربری رو اجباری کنیم

و از طرفی مهم نیست حتما یوزر ثبت نام بشه .اجباری که کردیم موقعه تسویه همون صفحه ورود میاد که یوزر و پس جوملا هست عکسشو ارسال کردم

دوستان این فیلد اجباری رو میشه غیراجباری کرد ؟پیشنهاد دیگه ای دارین

ممنون میشم کمک کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

عکسی موجود نیست

از چه کامپوننتی برای فروش استفاده کردین؟

1 کاربر پسند دیده است

در 9 ساعت قبل، levelup گفته است :

سلام

عکسی موجود نیست

از چه کامپوننتی برای فروش استفاده کردین؟

من از ویرچومارت استفاده میکنم دوست عزیز

http://bistito.ir/index.php/fa/component/users/?view=login&return=aHR0cDovL2Jpc3RpdG8uaXIvaW5kZXgucGhwL2ZhL2NvbXBvbmVudC9qb29tYmFuay9pbnZvaWNlLzY2L2M5NmQyP3B0YXNrPWFmdGVyTG9naW4=

شما این صفحه رو نگاه کنید اگه بتونید غیر اجلاری کنید برام من واقعا مشکلم حل میشه

ویرچومارت کامپوونت قوی ای هست و حتما تو تنظیمات کامپوننت امکانی برای خرید بصورت کاربران مهمان یا guest وجود داره. باید اون تنظیمات رو پیدا کنید و همچنین در فرآیند خرید ، مرحله ثبت نام رو حذف کنید. شخصا تا بحال با ویرچومارت کار نکردم ولی باید چنین تنظیماتی داشته باشه.

1 کاربر پسند دیده است

در 42 دقیقه قبل، levelup گفته است :

ویرچومارت کامپوونت قوی ای هست و حتما تو تنظیمات کامپوننت امکانی برای خرید بصورت کاربران مهمان یا guest وجود داره. باید اون تنظیمات رو پیدا کنید و همچنین در فرآیند خرید ، مرحله ثبت نام رو حذف کنید. شخصا تا بحال با ویرچومارت کار نکردم ولی باید چنین تنظیماتی داشته باشه.

مرسی از پاسخگویی

تنطیمات مهمان داره و اجباری هم داره بنا به دلایلی مجبوربم از اجباری استفاده کنیم یعنی بیاد حتما عضو بشه

چیزی که من الان احنباج دارم اینه که این اجباری بودن رو راحت تر کنم مثلا این یوزر و پس اجباری رو اخیاری کنم یا اون ایجاد حساب کاریری جوملا رو که 6 تا فیلد اجباری داره رو 1 دونه کنم

پیشتهادی داری؟

در هم اکنون، levelup گفته است :

بالاخره باید یه لینکی باشه . لینک صفحه محصول این قالب رو بدین

ببخشید اشتباه شد

باسلام دوست عزیز

یکی از ساده ترین راهکارها این هستش که دستکاری ای در هسته جوملا انجام ندید و ولی بجاش از فرم ساز Rsform استفاده کنید. در این فرمساز یه پلاگین موجوده که برای ثبت نام هستش  شما میتونید فرم ثبت نام جوملا رو بعد از فعالسازی این پلاگین غیرفعال؛ و فرم دلخواه خودتون که میتونه یک فیلد و یا نامحدود فیلد دلخواه داشته باشه ایجاد کنید.

چون اگر طبق روشهایی که در بالا ارجاع داده شده پیش برید؛ ناچاراً میبایست هسته رو ویرایش کنید که طبیعتاً در بروزرسانی های جوملاغ اساساً سورستون به احتمال فراوان دچار مشکل خواهد شد!

موفق و سربلند باشید

2 کاربر پسند شده

ممنونم از پاسخگوییتون مهندس

شما میدونی چجوری باید فرم هسته جوملا رو غیر فعال کنیم؟یعنی پلاگین یا ماژول

در 9 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام دوست عزیز

یکی از ساده ترین راهکارها این هستش که دستکاری ای در هسته جوملا انجام ندید و ولی بجاش از فرم ساز Rsform استفاده کنید. در این فرمساز یه پلاگین موجوده که برای ثبت نام هستش  شما میتونید فرم ثبت نام جوملا رو بعد از فعالسازی این پلاگین غیرفعال؛ و فرم دلخواه خودتون که میتونه یک فیلد و یا نامحدود فیلد دلخواه داشته باشه ایجاد کنید.

چون اگر طبق روشهایی که در بالا ارجاع داده شده پیش برید؛ ناچاراً میبایست هسته رو ویرایش کنید که طبیعتاً در بروزرسانی های جوملاغ اساساً سورستون به احتمال فراوان دچار مشکل خواهد شد!

موفق و سربلند باشید

ممنونم از پاسخگوییتون مهندس

شما میدونی چجوری باید فرم هسته جوملا رو غیر فعال کنیم؟یعنی پلاگین یا ماژول

ماژول ها رو از طریق منوی افزونه ها > ماژول ها 

پلاگینها رو از طریق منوی افزونه ها > پلاگین ها

می تونید مدیریت کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری