mo-hammad

فروش انجمنم(نخستین وتنها انجمن در موضوع خودش)

1 پست در این موضوع

سلام اطلاعات انجمن:

1- بی شک نخستین انجمن تخصصی طراحی و نقاشی است که تنها و تنها به این مبحث میپردازد و هیچ تالار غیر مرتبطی ندارد و میتوانید در گوگل همین عنوان رو سرچ کنید اولین گزینه در اولین صفحه گوگل خواهیم بود (جستجو کنید انجمن طراحی و نقاشی)

2-دارای حدود 40 گیگ آموزش آپلود شده روی هاست جداگانه دانلود

3-دارای سیستم انتقال محتواهای آپلود شده در انجمن به روی هاست دانلود ( این امکان از هدر رفت فضای هاست اصلی سایت جلوگیری میکند)

4-قدرت گرفته از هاست بسیار قدرتمند آبتین وب که بنده همیشه کارهام رو با این شرکت انجام میدم

5- در حال حاضر 3 گیگ هاست سایت اصلی هست که یک ساله هست و حدود 40 روز دیگه باید تمدید کرد

و 40 گیگ فضای هاست دانلود که تقریبا پر شده و ماهیانه 40 هزار تومن حق تمدید پرداخت میشه

آدرس انجمن از روی یک سایت بسیار معروف گرافیک رایانه ای انتخاب شده اونها CG-SOCIETY هستند

و از این رو ما PENCIL-SOCIETY رو انتخاب کردیم.
6-دارای پروتکل SSL که خودش یه بار پرستیژ و احساس امنیت هست برای یوزر

همین که اولین و تنها هستیم در بستر اینترنت فارسی به عنوان انجمن (نه سایت) یک پوئن بزرگه

علت فروش : وقت نمیکنم به انجمن برسم +نیاز مالی

فروش به بالاترین پیشنهاد شما انجام میپذیره

اگر وب مستر فعالی هستید و تجربه دارید و میدونید موفق میشید وارد بشید و الا از لحاظ معنوی دوست ندارم این بستر بسیار عالی از بین بره و دوستم دارم بیش از پیش پا بگیره و فعالیتش چشم گیر بشه خودم نتونستم اون چنان حق مطلب رو در این انجمن ادا کنم. ولی خیلی خوب تو بستر گوگل جا باز کرده

سیستم انجمن هم زنفروو 1 هست

آدرس : https://pencil-society.com/

3 قمست کتابخانه - اسلایدر عکس بالای صفحه که محصولات رایگان دانلودی رو نشون میده و لیست مقالات جدید در پایین صفحه فقط این سه مورد به صورت کد شخصی هست که خودم ساختم و باید به طور دستی هم فقط کدها آپلود بشن - که البته جدیدا فک کنم پلاگیناش وجود داشته باشه و بشه جایگزین کرد.