mrl

خطا در نمایش سایت

4 پست در این موضوع

با سلام

من سایتم با آدرس  www.micronic-co.com را دو سال پیش آپلود کردم و تا یک ماه پیش مشکلی نداشت اما یک ماه پیش پارس دیتا تغییراتی در کنترل پنل ایجاد کرد که سایت بسته شد پشتیبانی سایت می گوید خطا مربوط به کم بودن یک جدول در سایت است اما من وقتی کل دیتابیسم را پاک کردم باز هم پیام خطا همین بود. جدول ueum3_viewlevels را جداگانه دانلود کردم و در دیتابیس گذاشتم اما پیام زیر نوشت:

--
-- Table structure for table ueum3_viewlevels
--
-- Creation: Jan 07, 2015 at 08:30 PM
--

DROP TABLE IF EXISTS ueum3_viewlevels;# MySQL returned an empty result set (i.e. zero rows).

CREATE TABLE IF NOT EXISTS ueum3_viewlevels (
id int(10) unsigned NOT NULL AUTO_INCREMENT COMMENT 'Primary Key',
title varchar(100) NOT NULL DEFAULT '',
ordering int(11) NOT NULL DEFAULT '0',
rules varchar(5120) NOT NULL COMMENT 'JSON encoded access control.',
PRIMARY KEY (id),
UNIQUE KEY idx_assetgroup_title_lookup (title)
) ENGINE=InnoDB AUTO_INCREMENT=5 ;# MySQL returned an empty result set (i.e. zero rows).

--
-- Dumping data for table ueum3_viewlevels
--

INSERT INTO ueum3_viewlevels (id, title, ordering, rules) VALUES
(1, 'Public', 0, '[1]'),
(2, 'Registered', 1, '[6,2,8]'),
(3, 'Special', 2, '[[...]

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

ازشون بخواید بک آپ برگردونن به زمانیکه مشکل نداشت / ممکن جداولتون مشکل پیدا کرده براساس تغییراتی که میگید انجام دادن

2 کاربر پسند شده

متاسفانه من بک آپ ندارم و پارس دیتا هم هیچگونه همکاری نداره

هاست شما باید اتوماتیک بک آپ گیری داشته باشن ازشون سوال کنید این موضوع را اگر ندارن پیشنهاد میکنم حتما هاستتونو تغییر بدید از شرکتهایی تهیه کنید که بک آپ گیری دوره ای اتوماتیک دارن .

اگر دیتابیس شما آسیب دیده باشه و بک آپ نداشته باشید به مشکل بر میخورید .

کل سایتو بیارید روی لوکال هاست راه اندازی کنید جداولی که مشکل داره از یک جوملا خام بارگذاری کنید ببینید مشکل رفع میشه یا نه این موضوع ریسک از بین رفع اطلاعات شما را داره

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری