sajjadnasiri

مشکل در برگرداندن بک آپ از اکیبا

11 پست در این موضوع

سلام

من یک سایت دارم که از کامپوننت فریلنسری جومبری استفاده می کنه. هر از مدتی با اکیبا پشتیبان می گرفتم. هر دفعه که به دلایلی پشتیبان رو بر می گردوندم مشکلی نبود. تااینکه با پر شدن هاستم به دلایل مختلف، از هاستینگ خواستم تا هاستم رو خالی کنه و بعد خودم پشتیبان اکیبا رو برگردونم. بعد از خالی کردن هاست توسط سرویس دهنده هاستینگ، پشتیبان رو که بر میگردونم سایت کامل نصب می شه و بر می گرده اما وقتی یوزر می خواد لاگین کنه، صفحه 404 میاد  و خطا میده.

کسی می تونه راهنمایی کنه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام
اگر نسخه های قبلی از بک آپ تون دارین اون ها رو هم تست کنید
روی لوکال هم تست بگیرید

موقع لاگین یوزر ارور زیر رو میده؟ یعنی بعد از ریست شدن هاستم، لایت اسپیدروی هاست فعال نیست؟ یا چیز دیگه ای می تونه باشه؟

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!

Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

روی لوکال اصلا ارور زیر رو میده و نمی تونم بک آپ رو برگردونم ولی...........

توی تنظیمات جوملا، استفاده از mode_rewrite رو روی حالت «خیر» قرار دادم و درست شد. اما اگر روی حالت بله برگردونم باز همین مشکل وجود داره.

ارور لوکال هاست:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at admin@example.com to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Apache/2.4.9 (Win32) PHP/5.5.12 Server at localhost Port 80

در لوکال به دو نکته توجه کنید

1- وقتی روی مد rewriter هست باید فایل hraccess.txt رو به .htaccess تغییر نام بدین. چه در لوکال و چه در هاست
2- نخسه php شما چه در لوکال و چه در هاست باید حداقل 5.6 باشد. به نظر میاددر لوکال نسخه 5.5.12 هست. 

سایت تون رو چند روز پیش چک کردم. اکثر لینک هاتون ارور 404 می داد. ولی انگار امروز درست شده.

در ۱ ساعت قبل، levelup گفته است :

1- وقتی روی مد rewriter هست باید فایل hraccess.txt رو به .htaccess تغییر نام بدین. چه در لوکال و چه در هاست
2- نخسه php شما چه در لوکال و چه در هاست باید حداقل 5.6 باشد. به نظر میاددر لوکال نسخه 5.5.12 هست. 

سایت تون رو چند روز پیش چک کردم. اکثر لینک هاتون ارور 404 می داد. ولی انگار امروز درست شده.

بله . در لوکال نسخه پی اچ پی 5.5 هست.

ممنونم از راهنماییتون بابت فایل htaccess

علت درست شدنش هم همون حالت غیر فعال rewriter هست. ممنونم از راهنماییتون.

در ۱ ساعت قبل، levelup گفته است :

بله . در لوکال نسخه پی اچ پی 5.5 هست.

ممنونم از راهنماییتون بابت فایل htaccess

علت درست شدنش هم همون حالت غیر فعال rewriter هست. ممنونم از راهنماییتون.

ضمنا، من الان توی هاستم گشتم بعد از برگرداندن بک آپ فایل  htaccess.txt یا  htaccess. وجود نداره. این امکان پذیره؟

در 12 ساعت قبل، levelup گفته است :

در تنظیمات فایل های مخفی رو قابل نمایش کنین 

انجام دادم ولی چنین فایلی نیست. حتی توی سرچ سی پنل هم سرچ کردم بازم پیدا نشد.

اگر وجود نداره همون فایل htaccess.txt رو به htaccess. تغییر نام بدین

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری