xboby

اشکال در کامپوننت k2 و جایگزین مناسب آن ؟

7 پست در این موضوع

سلام،

1-در یک قالب جوملا ، خطای کامپوننت k2 را بصورت زیر با کلیک بر روی تصاویر دریافت می کنم؛

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 46
JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 44
JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 45

علت چه چیزی می تواند باشد و چگونه می توانم آنرا حذف کنم؟

2--در یک قالب جوملا ،که در آن کامپوننت k2 از قبل توسط شرکت طراح نصب شده، خواستم تا 

اصلا آن کامپوننت را کاملا از قالب حذف کنم ولی هم نمایش قالب و هم کنترل پنل سایت ام کاملا

بهم ریخت !!؟ که با فعال سازی مجدد؛ system k2 دوباره به حالت عادی برگشتند:

آیا راهی برای حذف آن کامپوننت از قالب بدون آسیب به قالب و کنترل پنل وجود دارد؟

3-آیا افزونه ساده تر و در عین حال جذابی برای جایگزینی k2 وجود دارد؟

لطفا راهنمائی بفرمائید .

بسیار متشکرم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

شناسه کاربران را در دیتابیس به شماره های ذکر شده در پیام ویرایش کنید درست میشه

مشکل تون با k2 دقیقا چی هست و چه انتظاری داشتید که الان برآورده نشده؟

1 کاربر پسند دیده است

با سلام

آموزش رفع خطا :

https://www.p30template.com/learning-department/fix-juser-error-joomla

قالبی که با کی2 طراحی شده امکان حذف کی2 را ندارید چون افزونه های سازگار با این کامپوننت بروی قالب شما نصب میباشد که از مطالب کی2 فراخوانی میکنن .

1 کاربر پسند دیده است

با سلام و تشکر،

1-منظورتان از دیتا بیس یعنی از داخل هاست و در چه مسیری؟

از کنترل پنل ادمین و خود کامپوننت k2 امکان ویرایش   نیست؟

2- کامپوننت k2 خیلی پیچیده و شلوغ است و موارد اضافه ای دارد که گاه آزار دهنده است

و می خواهم آن موارد را حذف کنم مثل؛ related items  و ...

متشکرم

1- بله ... بایدبرین داخل هاست و جداول مربوط به user رو بگردید و شناسه کاربر رو اصلاح کنید

2- اگر از ماژول باشه که به راحتی میشه در مدیریت ماژول غیر فعال کرد و اگر از k2 باشه میشه در تنظیمات k2 غیر فعالش کرد

کلا برای کسی که تازه کاره کمی طول می کشه با  K2 عادت کنه. وقتی هم عادت کنی دیگه با سیستم مطالب پیشفرض جوملا کار نمی کنی

اگر نیاز به نمایش محتوای چند رسانه ای ندارین از همون سیستم پیشفرض مطالب جوملا استفاده کنید ولی اگر حوصله بذارین با K2 خو می گیرین

1 کاربر پسند دیده است

باسلام  من کا2 را نصب کردم  این مشکل رادارم

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemK2 has a deprecated constructor in C:\wamp\www\joomla2\plugins\system\k2\k2.php on line 15

در 2 ساعت قبل، Blue heart گفته است :

باسلام  من کا2 را نصب کردم  این مشکل رادارم

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemK2 has a deprecated constructor in C:\wamp\www\joomla2\plugins\system\k2\k2.php on line 15

این مشکل نیست، هشداریه که گفته از افزونه قدیمی روی php نسخه بالاتر استفاده میکنید، باید نسخه افزونه خودتون رو به روزرسانی کنید تا مشکلتون حل بشه، یا اینکه گزارش خطا رو ببندید

1

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری