smh1357

تغییر قالب جوملا به یک قالب جدید

4 پست در این موضوع

با سلام.

من یک سایت دارم به آدرس www.fanesokhan.com و نزدیک به 2 ساله که با یک قالب و فروشگاه ساز j2store داره فعالیت میکنه. توی یکسری کلمات کلیدی هم توی صفحه اول گوگل هستیم. قالب سایت یکم قدیمی شده و می خوام اونو با قالب جدید تعویض کنم. چند تا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدهید.

1- با انتخاب یک قالب جدید که مثلا k2 برای مدیریت محتوا داره لینک مطالب بهم میخوره؟

2- چطور میتونم مطالب رو به یک جوملا جدید منتقل کنم بدون اینکه لینک مطالب بشکنه؟

3- می تونم فروشگاه ساز رو با هیکاشاپ عوض کنم؟ چه مشکلی ممکنه برام پیش بیاد؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

تغییر قالب تاثیری روی سئونداره ولی تغییر کامپوننتها مثلا استفاده از k2 بجای کامپوننت مطالب جوملا و یا استفاده از هیکاشاپ به جای j2store می تونه بر سئو اثر بذاره.

اگر سایت تون وضعیت خوبی ازنظر سئو داره در کوتاه مدت جبران میشه. مخصوصا اگر سایت فعال بوده باشه.

به نظرم اگر در هنگام تغییر کامپوننت ها از سیستم ریدارکت استفاده کنید ممکنه مفید باشه. گرچه اگر اساتید محترم سایت و کسانی که تجربه دارن در این مورد نظر بدن ممنون میشم. 

1 کاربر پسند دیده است

من باید مطالب رو به سایت جدید منتقل کنم و نمی تونم فقط قالب سایت رو عوض کنم. باید سایت جدید ایجاد کنم و مطالب سایت قبل رو انتقال بدم بهش. چیکار کنم که لینک مطالب نشکنه؟

راه اول -->  اینه که عناوین و نام مستعار تمام منوها ، مجموعه ها و محصولات عینا در سایت جدید ایجاد بشه.

برای لینک هایی که توانایی تولید همسان اونها نیست از امکان ریدایرکت استفاده کنید. مخصوصا برای لینک های پر بازدید تون که تو 5 صفحه اول گوگل هستن حتما از این راه استفاده کنید.

راه یک و نیم --> از یه کامپوننت نقشه سایت استفاده کنید و اون رو به گوگل معرفی کنید تاسریعتر لینک هاتون باز سازی بشه

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

راه دوم --> اینه که سایت جدید رو روی دامنه دیگه ای ایجاد کنید و در سایت قبلی تبلیغ بزنید که از این پس به فلان سایت مراجعه کنید. سئوی بالای سایت قدیم کمک می کنه که سایت جدید زودتر بالا بیاد ( مخصوصا اگر این تبلیغ در صفحات پر بازدید باشه و هدفمند هم باشه) . خودم شخصا این کار رو تست کردم و جواب میده.

بعد از مدتی که بازدید سایت جدید زیاد شد دامنه قبلی رو هم روی سایت جدید پارک کنید. در کنار تمام این اقدامات از کامپوننت نقشه سایت کمک بگیرید.

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری