ManJo1

کلمات کلیدی در سئو

7 پست در این موضوع

سلام وقت به خیر

من از بین کلمات کلیدی که برای جوملا در تنظیماتش معرفی کردم ، بعضی از کلمات کلیدی که نوشتم در صفحات 4 یا 5 گوگل هست و بعضی ها در نتیجه ی اول صفحه ی اول گوگل !

چطوری میتونم یک کلمه ی کلیدی خاص رو در گوگل به نتیجه ی اول برسونم؟ روشی وجود داره؟ یا مثلا افزونه ای ؟ یا مثلا در گوگل سرچ کنسول کار خاصی نمیشه کرد؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما باید وبسایت خودتون رو آنالیز کنید و همینطور نتیجه جستجوهایی که در موتورهای جستجو این کلمات رو به وبسایت شما مرتبط میکنه، از ابزارهای گوگل استفاده کنید تا بهترین نتیجه رو بگیرید و وقتی آنالیزتون نسبت به کلماتی که بیشتر جستجو شده و به سایت شما ختم شده رو پیدا کردید، از این کلمات بیشتر در سئوی سایتتون استفاده کنید.

1 کاربر پسند دیده است

در ۱ ساعت قبل، pourdaryaei گفته است :

شما باید وبسایت خودتون رو آنالیز کنید و همینطور نتیجه جستجوهایی که در موتورهای جستجو این کلمات رو به وبسایت شما مرتبط میکنه، از ابزارهای گوگل استفاده کنید تا بهترین نتیجه رو بگیرید و وقتی آنالیزتون نسبت به کلماتی که بیشتر جستجو شده و به سایت شما ختم شده رو پیدا کردید، از این کلمات بیشتر در سئوی سایتتون استفاده کنید.

خییلی ممنونم منتها منظور من اینه که چطوری یک کلمه ی خاص رو که داخل متا تگ های جوملا گزاشتم رو به نتیجه ی اول گوگل برسونم. یعنی نمی خام بدونم که چه کلمات کلیدی ای برای سایت من مناسب هستن میخام یک کلمه ی کلیدی خاص که مد نظر خودم هست رو به نتیجه ی اول گوکل برسونم .. یعنی با سرچ کردن اون کلمه اولین سایت سایت من باشه...

به نظرتون راهی هست؟

بهترین راهش استفاده از Google Ads هست و تولید محتوای اختصاصی با اون کلمات کلیدی

1 کاربر پسند دیده است

در در 1/14/2019 در 09:05، pourdaryaei گفته است :

بهترین راهش استفاده از Google Ads هست و تولید محتوای اختصاصی با اون کلمات کلیدی

خیلی ممنونم

تولید محتوای اختصاصی با اون کلمه ی کلید دقیقا یعنی چی؟ یعنی اینکه مثلا اگر من بخام کلمه ی کلیدی x به نتیجه ی اول گوگل برسه باید یه تعداد زیادی مطلب در مورد کلمه ی x ارسال کنم داخل سایت و در متاتگ ها کلمه ی  x رو قرار بدم؟ 

اگر خودم کلمه ی x رو در متاتگ های تک تک مطالب سایت که قبلا نوشتم وارد کنم هم همین تاثیر رو داره؟ 

محتوای اختصاصی یعنی اینکه بجای کپی برداری از وبسایت های دیگه سعی کنید مطالب دسته اول رو خودتون بنویسید برای وبسایتتون و بقیه ش رو خودتون گفتید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری