sahamdar

نمایش اخبار ویژه و عادی و رایگان

6 پست در این موضوع

سلام . از همه دوستان و جوملاکاران پیشاپیش ممنونم

دوستان عزیزم 

بنده سایتی میخوام ایجاد کنم که مطالبش سه بخش داره :

ویژه که باید بابتش اشتراک پرداخت بشه

عادی که برای دیدنش باید عضو سایت بشن

رایگان که بدون عضویت و اشتراک هم میتونن مشاهده کنن

میخوام در صفحه اصلی جلوی تیتر هر مطلب ، نوع اون مطلب نمایش داده بشه با یک تصویر ریز یا هر چیزی مثلا :

قیمت نفت در سال آینده چگونه خواهد بود ؟        ویژه

آشنایی با نمودار نفت                                        عادی

درباره نفت بخوانید                                          رایگان

حالا این رو چطور باید انجام بدم ؟ فقط تیتر نمایش داده بشه و وقتی مطلب ویژه هست و روی تیتر کلیک میشه به بازدید کننده بگه اشتراک بخر که میتونم از آر اس ممبر شیپ استفاده کنم برای اشتراک یا در مطالب عادی بنویسه ابتدا عضو بشید و ..............

برای اینکه مطالب زیادی دارم از قالب خبری میخوام استفاده کنم که خیلی شکیل تر هست منظورم قالبهای خبری فارسی و طراحی شده هست . یا اگر پیشنهاد دیگه ای دارید لطفا بفرمایین

اگر هم نیاز به کد نویسی یا طراحی مجزا داره لطفا یک طراح خبره بگه باید چیکار کنم و چطور میتونن سریعتر این زحمت رو انجام بدن و حق الزحمه به چه صورت هست و ..

بینهایت ممنونم و میدونم طولانی نوشتم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

اگر امکان نمایش نوع مطلب با تصویر ریز رو نخواین می تونین با خود جوملا و افزونه rs membership براحتی اجرا کنین.

اگر مورد بالا براتون مهمه می تونم یه افزونه براتون بنویسم که علاوه بر نمایش نوع مطلب با آیکون، کاربر بتونه مطالب رو بر اساس نوع ، تاریخ، بازدید و هر چیز دیگه ای پالایش کنه

1 کاربر پسند دیده است

خیلی ممنونم . 

میشه این سایت رو نگاهی بندازین :

http://www.sahm1001.com/

میبینین خیلی از مطالب در صفحه اصلی جلوش  تصویر کوچیک ویژه رو نشون داده وقتی کلیک می کنی میگه باید اشتراک بخرید . مطالب دیگه اش هم که نیاز به اشتراک نداره جلوش عادی نوشته

میتونین این کارو با افزونه ای برام انجام بدین ؟ خیلی عالی میشه اگر این کار انجام بشه

اصلا نیازی نیست که مثلا افزونه طوری باشه که مطالب پوشه ای که با آر اس ممبر شیپ به خرید اشتراک تخصیص داده شده رو انتخاب کنم تا در صفحه اصلی به صورت ویژه تیترش رو نمایش بده . بلکه حاضرم خودم در صفحه اصلی در مکانهای مشخصی ، مثلا تیتر رو بنویسم و جلوش تصویر ویژه رو قرار بدم و تیتر رو به مطلبی که اشتراکی هست یا رایگان هست لینک بدم

کمی کارم سخت میشه ولی از هیچی بهتره

و اگر هم راحت تر از این بشه انجام داد دستتون رو به گرمی میفشارم و قدردانم .

ممنون میشم پاسخ بدین نتیجه نهایی رو . امیدوارم بتونید این کد نویسی افزونه رو انجام بدید . هزینه رو تقدیم می کنم و مطمعن باشید افزونه هم محفوظ نگهداری خواهد شد و انتشار نخواهم داد

خب این سایت با جوملا طراحی شده

سه تا گروه کاربری باید داشته باشی

مهمان : که همه اخبار رو میتونه بخونه

عضو سایت : که فقط موقعی که وارد سایت شد میتونه به ادامه مطلب بره

گروه ویژه : که با RSMembership یا هر کامپوننت دیگه میای عضویت رو بهش میفروشی

حالا میای سه تا مجموعه درست میکنی با مطالبتون ، مطالب موردنظرتون رو محدود میکنید https://docs.joomla.org/Restricting_access_to_"read_more"

البته اگر بخای ساده تر باشه خب پلاگین برای اینکار هست.

فقط مجموعه ویژه هم میشه برای گروه ویژه که پول پرداخت کردند و از قبل دسته بندی شدند. اونام بعد از ورود میتونن مطلب رو بخونند.

1 کاربر پسند دیده است

در 18 ساعت قبل، pourdaryaei گفته است :

خب این سایت با جوملا طراحی شده

سه تا گروه کاربری باید داشته باشی

مهمان : که همه اخبار رو میتونه بخونه

عضو سایت : که فقط موقعی که وارد سایت شد میتونه به ادامه مطلب بره

گروه ویژه : که با RSMembership یا هر کامپوننت دیگه میای عضویت رو بهش میفروشی

حالا میای سه تا مجموعه درست میکنی با مطالبتون ، مطالب موردنظرتون رو محدود میکنید https://docs.joomla.org/Restricting_access_to_"read_more"

البته اگر بخای ساده تر باشه خب پلاگین برای اینکار هست.

فقط مجموعه ویژه هم میشه برای گروه ویژه که پول پرداخت کردند و از قبل دسته بندی شدند. اونام بعد از ورود میتونن مطلب رو بخونند.

ممنونم پور دریایی عزیز . من نمی تونم چنین کاری انجام بدم . میخوام یک قالب خبری خوب از جومینا یا .... خریداری کنم . بعد از اون کسی هست کمکم کنه و مشخصات هاست رو بگیره و این رو برام بسازه ؟ هزینه اش رو متقبل میشم چون واقعا متوجه نشدم چطوریه و تو جوملا مبتدی هستم

بله مطمئنم خیلی هستند که اینکار رو براتون انجام میدند

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری