poonoodi

نظرسنجی: به نظرشما قالب های کدوم یک از شرکت های بزرگ بهتره؟

12 پست در این موضوع

سلام به همه

به نظر شما قالب های کدوم یک ازشرکت های معروف تولیدکننده قالب از همه بهتره از لحاظ های مختلف که به ذهن شما عزیزان میرسه

اما معیار اصلی مدنظر من رایگان بودن و امکان سفارشی سازی راحت و بی دردسر قالب است

بی شک قالبهایی که rtl رو هم پشتیبانی میکنند بیشترین امتیاز رو از نظر من دارن چون نصف راه رو رفتیم

حال نظر شما چیه ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوباره

دوست عزیز تیم های طراحی قالب جوملا خیلی هست و لی مهم ترین نکته اینه که در طراحی این قالب ها راست چین یا همونrtl کنجانده شده باشه,قالب های زیادی هست که با جستوجو کردن می توانید پیدا کنید.

joomlart,shape5,youjoomla

منظور من هم مقایسه محصولات این شرکتها بود

joomlart ,joomshaper,rocket,zoo,...

محصولات کدومیک ازشرکنهای فوق که قالب حرفه ای میزنن با معیارهای گفته شده یعنی رایگان بودن و سفارشی سازی راحت (تغییر در css) بیشتر جوره

درود

اکثر شرکت ها یمعتبر در یک سطح دارن کار می کنند با افکارو ذهنیت های مختلف

باز هم بگم بجر امنیت و چارچوپ قالب که جدا هستن قالب خودش مساوی با سلیقه

سیلقه من هم سازگار بیشتری داره با جوملا آرت و زوم و راک تم

من قالبهای جوم شیپر بیشتر به دلم میشینن. منظورم گرافیکشون نیست، نحوه ارتباط کدها با همه. با توجه به اینکه اکثرشون rtl هم هستند از این بابت در ویرایش اونها تا حالا مشکلی نداشتم . فقط کمی mootools که به کار میبره در بعضی از قالبهاش اذیت میکنه.

دوست من اصلا نمیشه نام برد .. چرا؟ چون این شرکت ها هر کدوم در رابطه با موضوع خاص کار میکنند . برای مثال جوملا آرت روی قالب های خبری تمرکز بیشتری داره نسبت به یوتم .. یوتم و راکت برای کار های فانتزی و شرکتی. راکت تم بیشتر هم روی امنیت قالب کار کرده با ایجاد یک فریم وورک جدید و منحصر به فرد خودش .

زوتم وابسته به جوملا آرت و بقیه شرکت ها به این سه شرکت وابسته هستند . باید ببینید شما نیازتون چیه تا بعدا روی اون مقایسه انجام بشه ..

البته آیس تم هم هست که این گروه تمرکز روی کارهای ارگانی و خدماتی داره و زیرشاخه دیگه ای نداره هنوز .

سلام به همه

به نظر شما قالب های کدوم یک ازشرکت های معروف تولیدکننده قالب از همه بهتره از لحاظ های مختلف که به ذهن شما عزیزان میرسه

اما معیار اصلی مدنظر من رایگان بودن و امکان سفارشی سازی راحت و بی دردسر قالب است

بی شک قالبهایی که rtl رو هم پشتیبانی میکنند بیشترین امتیاز رو از نظر من دارن چون نصف راه رو رفتیم

حال نظر شما چیه ؟

با سلام

ما یه مثالی داریم که میگه : فلانی ماهی نـر خایـه ، أَشپَلان!!!!

:13::a54d65a: :13:

خب دوست عزیز، نمیشه که همه ی چیزهایی که فرمودین رو داشته باشه ، در عین حال رایگان هم باشه!!!

طبعا هرچقدر که پول بدید، آش میخورید...!

در هر حال...

بنده هم قالبهای جوم شیپر ، و جوملا آرت میپسندم، چون دامن کاربریشون بسیار زیاده و برای اکثر انواع سایتها سازگاری دارند.

موفق و سربلند وپایدار باشید

یا حق

با سلام،

به نظرم شرکت آنچنان اهمیت نداره. مهم این هست که اون قالب نیاز شما را برآورده کنه. حالا می خواد برای هرکدوم از این شرکت های معتبر قالب سازی باشه.

چون من خودم قالب می زنم زیاد با این موضوع درگیر نبودم، اما قبلا با پیدا کردن قالب معمولا مشکل داشتم. چون واقعیتش رو بخواین هیچ کدوم دقیقا اون چیزی که من می خوام نبودن و باید کلی روش costumize می کردم. این همون نکته ای رو که اقای مردانه زاده با مثال شیرین فلانی ماهی نـر خایـه ، أَشپَلان!!!! بیان کردن!

پیروز باشید

خوب شرکت اهمیت نداره ولی کیفیت و زیبایی چرا ، به نظر من قالب های یوتم و راکتمز از همه بهتره ، چون زیبا هستن و کار باهاشون راحته

من معمولا از Templatemonster.com یا Shape5.com می گیرم راضی هستم، با Template monster یه کمکی مشکل داشتم ولی با Shape5 هیچی نداشتم

ولی بطور کل قبل از خرید به نظر من کامل باید در مورد قالب اطلاعات بگیرید و اینکه بعد از زیبایی و کارایی خدمات پس از فروش قالبه که مهمه و هردو شرکت عالی سرویس می دهند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری