str

روش پيدا کردن ادرس فايل php يا html يک قطعه کد در هاست

8 پست در این موضوع

سلام

من مي خوام يه قسمت از کد که مربوط به کامپوننت ويرچومارت هست رو توي هاستم تغيير بدم ...

اما نمي دونم بين اين همه فايلي که هست چجوري مي تونم فايل مربوط به همون قسمتي که مي خوام رو پيدا کنم

دکمه ها در ويرچومارت مقدار ندارن ( يعني هيچ چيز روي دکمه نوشته نشده ) حالا من مي خوام يه value به کد اضافه کنم که توي هاستم فايلش رو پيدا نمي کنم 

اگه کسي مي تونه کمک کنه خواهشاااااا

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

بهترین راه اینه که از پشتیبانی خود ویرچومارت بپرسید.

راه دوم اینه که کامپوننت ویچومارت رو توی لوکال هاست روی جوملا نصب کنی و با استفاده از نرم افزارهایی مثل ++Notepad دنبال چیزی که میخوای بگردی.

از اونجایی که php پردازش میشه و اجازه دسترسی مستقیم به فایل ها رو بهت نمیده،

حالا چطوری باید اینکار رو بکنی، روی جایی که میخای تغییرات انجام بدی کلیک راست کنی و با Inspect Elements  دنبال کلاس و یا آی دی این دکمه ها بگرد.

کلاس و آی دی رو که پیدا کردی با نوت پد پلاس پلاس توی کامپوننت ویرچومارت سرچ کن احتمالا نتیجه جستجو بیشتر از فایل موردنظرت رو پیدا کنی، حالا با آزمون و خطا باید لوکیشن موردنظر خودت رو پیدا کنی.

1 کاربر پسند دیده است

ممنون دوست عزيز 

همونجور که گفتيد من تمام فايل هاي مربوط به کامپوننت ويرچومارت رو با نوت پد باز کردم و يه سرچ کلي کردم و تونستم فايلي که مي خوام رو پيدا کنم

سلام

با اینکه خیلی وقته جوملا کار نکردم ولی اصولا فایل های قابل ادیت هر افزونه باید داخل فولدری به نام template باشه که میتونید داخل فولدر تمتون اووراید کنید

برای سرچ هم باید چند کلاس یا id مختلف رو در notpad++ سرچ بزنید یا در نهایت از یک متخصص ویرچومارت کمک بگیرید

در 58 دقیقه قبل، amirparvaneh گفته است :

سلام

با اینکه خیلی وقته جوملا کار نکردم ولی اصولا فایل های قابل ادیت هر افزونه باید داخل فولدری به نام template باشه که میتونید داخل فولدر تمتون اووراید کنید

برای سرچ هم باید چند کلاس یا id مختلف رو در notpad++ سرچ بزنید یا در نهایت از یک متخصص ویرچومارت کمک بگیرید

سلام

درست متوجه منظورتون نشدم ... ولي تا جايي که ميدونم بخش template مربوط به قالب ميشه ولي ويرچومارت کامپوننت هست و بايد در فولدر component تغيير ايجاد کرد.

ولي حالا من از قالب gantry استفاده کردم و مي خوام فونت ايتم هاي ويرچومارت رو تغيير بدم نمي دونم چجوري بايد اينکار رو انجام بدم مسيري که سرچ کردم گفته :

Public_html{root}/Templates/Templatename/css/Template.css  است ... ولي من فايل template.css رو داخل گانتري ندارم 

اگه شما ميتونيد راهنمايي بفرماييد... تشکر

سلام

منظور از template قالب وبسایت نیست، گاهی شما دوست دارید کامپوننت یا ماژولی رو تغییراتی توش انجام بدید، مثلا شکل نمایش یکسری المنت های ماژول رو زیر و بالا کنید، برا همین میاید یه فولدری توی template خودتون می سازید و محتوای اون ماژول یا کامپوننت رو اونجا میریزید، تغیررات رو انجام میدید تا وقتی اون افزونه بروزرسانی شد تغییرات شما ریست نشه.

لینک زیر رو مطالعه کنید بهتر متوجه می شید

https://www.joomlashack.com/blog/joomla/asset-overriding-in-joomla

همچنین قالب هایی با درست کردن یه فایل custom.css قابل ویرایش هستند، مسیر قالب سایتت / مسیر فایل های css رو پیدا کند، و تغییراتت رو توی custom.css ایجاد کن

1. پس با این حساب من وقتی دکمه ها یا فونت رو داخل ویرچومارت تغییر میدم اگه داخل  template  محتوای ویرچومارت رو قرار ندم بعد از اپدیت همه چی بر میگرده سرجای اولش ؟؟؟

2. مسیری که قالبم هستش رو رفتم که داخل اون دوتا فولد یکی custom و یکی scss داره که اگه scss  منظور باشه که فایل custom.css رو ندارم اما داخل فولدر custom چندتا فایل custom  داره 

عکس  فایل های قسمت custom رو هم قرار دادم اگه امکان داره بگید دقیقا کدوم قسمت رو باید تغییر بدم؟ 

1.thumb.png.ce1ed9eaee50c87cd1d9c05940bb8f75.png2.png.29ec8b3fdd3bec5af6da2ecd7018ba26.png3.png.920ab220c492d0960b7a4f9707f091cf.png

سلام

شما هر فایلی رو نمیتونید رونویسی کنید، اگر فایل ها مربوط به View کامپوننت یا ماژول هست به روش بالا که لینکش رو گذاشتم می تونید رونویسی کنید، اگر فایل CSS هست، باید هر تغییری که لازم دارید رو توی فایل CSS قالبت انجام بدی، حالا بسته به نوع قالبی که استفاده می کنید، تغییرات می تونه کمی متفاوت باشه.

برای رونویسی فایل CSS قالب شما لینک زیر رو ببینید

http://docs.gantry.org/gantry4/tutorials/adding-a-custom-stylesheet

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری