gilaki

اشکال در کدنویسی ماژول search در helix

11 پست در این موضوع

درود

من وقتی که داشتم جای ماژول سرچ رو کنار منوی اصلی در بالای صفحه درست میکردم در کدنویسی دچار مشکل شدم.الان خطا میده با اینکه طبق دستورالعمل اقای طالبی در آموزش helix عمل کردم.

ماژول سرچ رو اوورراید کردم و در default این تغییراتو دادم.

<div class="search<?php echo $moduleclass_sfx; ?>">
    <form action="<?php echo JRoute::_('index.php'); ?>" method="post" class="form-inline">
        <?php
            $output = ' <button id="searchbtn" onclick="this.form.searchword.focus();"></button> ';
            $output .= '<input name="searchword" id="mod-search-searchword" . $module->id . '" maxlength="' . $maxlength . '"  class="inputbox search-query input-medium" type="search"' . $width;
            $output .= ' placeholder="' . $text . '" />';

if ($button) :
                if ($imagebutton) :
                    $btn_output = ' <input type="image" alt="' . $button_text . '" class="button" src="' . $img . '" onclick="this.form.searchword.focus();"/>';
                else :
                    //$btn_output = ' <button class="searchbtn" onclick="this.form.searchword.focus();"></button>';
                endif;

ولی عمل نمیکنه، میشه کمکم کنید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام
سورس ابتدایی و تغییراتی رو که میخوای بفرست برات درست کنم

1 کاربر پسند دیده است

دوست عزیز من میخوام برای ماژول سرچ یک آیکون سرچ در کنار باکسش قرار بدم و ماژول سرچ بین منو و لوگو قرار بگیره. این کارو استاد طالبی در فیلم آموزشیشون انجام دادن ولی من همون دستورالعمل ها رو انجام میدم عمل نمیکنه

search.jpg

اگر کدهای css صفحه رو با المنت گرفتن تفییر ندیم و فقط در صفحه less تغییرات رو انجام بدیم هلیکس خطا میده؟ 

منظورم اینه که من وقتی این تغییرات رو در theme.less اعمال کردم و ذخیره کردم در پیچ خانه وقتی المنت میگیرم نمیاد و فکر میکنم برای همینه که یه دفعه میره رو صفحه خطا. الان چند باره که این اتفاق میفته و من هربار هلیکسو نصب می کنم ولی تو فیلم آقای طالبی این تغییرات براشون اعمال میشد وقتی المنت میگرفتن، نمیدونم چرا مال من نمیشه. 

theme.less.jpg

searchmod.jpg

هلیکس خطا نمیده، ولی کدهای شما کامپایل میشن و هر کدی که توی SASS یا LESS نوشتی پاک میشه برای همینه که شما دسترسی ندارید توی المنت ها، شما بایستی یه فایل custom.css بسازید و تغییراتی که نیاز دارید رو اونجا بنویسید تا اینکه هنگام کامپایل فایل تغییرات شما حذف نشه، همینطور موقع بروزرسانی قالب به مشکل برنخوری، ضمنا بعد تغییرات کش سایت  و مرورگر رو خالی کنید

1 کاربر پسند دیده است

ممنونم از راهنماییتون

چطوری باید فایل custom.css رو بسازم؟ کجا باید این کارو انجام بدم؟ اتفاقا یه پیام برای بروز رسانی قالب همراه با اخطار اومده که اول مطمئن بشم این نسخه بروزرسانی با جوملای من سازگاره

سلام

مستندات کاملش رو میتونی از وبسایت Joomshaper مطالعه کنید.

https://www.joomshaper.com/documentation/helix-framework/helixultimate#custom-code

کافیه یه فایلی به نام custom.css توی فولدر استایل css بسازی و هر تغییراتی که لازم داری رو اونجا اعمال کنی، بعدش باید بدونی که هر تغییری توی این فایل انجام بدی کاملا بر روی قالب سایتت تاثیر گذاره و بر روی قالبت رونویسی میشه.

توی بروزرسانی ها این فایل سرجاش میمونه و همراه قالبت به روز نمیشه ، برای همین تغییراتی که اعمال کردی عوض نمیشه.

اون آپدیتی هم که احتمالا داری میبینی پلاگین فریم ورک هلیکس هست که پیش نیاز قالبه و بایستی به روز بشه، ضمنا سایتت رو همیشه به روز نگه دار، و قبل از هر بروزرسانی از سایت بکاپ بگیر...

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری