aligoli

صندلی داغ " مهمان ویژه " ، حجت مردانه زاده

89 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آرام جان:

1. از همه شون خوشم میاد. ملت آزادن با هر کدوم که دلشون میخواد منو صدا کنن. هیچ مشکلی نداره برام

2.آره گفتم. سعی میکنم دروغ نگم .اما خب خواسته یا ناخواسته ، از دهن در میره....! دلایلش هم یا بخاطر منافع خودم یا صلاح و اوضاع یه جمعی یا به نفع دیگران. (البته متــــــــــــــــاســــــــــــفــــــــــــم.....!!!)

3. نه متاسفانه . همچین کسی رو نداشتم . اگه بود چقدر خـــــــــــــــــــــــــــوب میشد...!!!

:13::13::13:

ارسال شده در (ویرایش شده)

خوبه اگه می تونستی یک صفت خوبو تو خودت زیاد تر کنی کدوم بود و اگه یک اخلاق بدت رو می تونسی حذف کنی کدوم اخلاق بود؟:image177:

راستی معمولا به کیا دروغ می گی؟ وقتی می خوای دروغ بگی تابلو می شی یا نه؟یا تاحالا شده دروغ بگی بد سوتی بدی لو بره؟:13::13:

ویرایش شده در توسط aram_1987f

دوستان واقعا این همه گفتید حجت حجت همین دو تا سوال ؟ بابا بزنید تیکه تیکش کنید . :a2d3:

علیرضا مگه قاتلیم حالا دونه ذونه سوال می کنیم تا کی حجت باید رو صندلی بشینه ؟:4d564ad6:

آرام جان :

1. صفتهای خوبم(البته از دید خودم) همه خیلی خیلی خیلی زیــــــــــــــــــــــــادن....!!! :4d564ad6:

دست به خیرم بیــــــــــــــــــــــــــــش از حد زیاده و این برای خودم خیلی مشکلساز شده و در بسیاری از مواقع باعث دردسر من شده!

2.

فرد خاصی نیست. از اون گذشته دروغها اونقدر سنگین و گـــــردن کلفت نیستند...!!!!

بابا ما بچه ی خوبی هستیم....!:j58r36j3gcr4suxymup:13::j58r36j3gcr4suxymup

it-net : سوالایی که پاسخ دادن در صفحات قبل و نخوندی ؟ :ad54ad: جواب داده عزیزم ... :35:

حجت شیفته فراهانی عزیز :) لقب جدید دادم بهتاااا شاد باش

اولین سوالی که راجع به جوملا پرسیدی توی انجمن در ابتدای راه چی بود یادت میاد کی چی جواب داده بود بهت؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t

فکر کنم مربوط به نصب جوملا بود....

مرحله یکی به آخر ارور دیتابیس میداد...

خدا میدونه چندبار مراحل نصب رو رفتم .همش ارور دیتابیس میداد.(Unable Connect to Database... ) آخرش نفهمیدم علتش چی بود...

به اقجناب علوی نیک پیام خصوصی زدم، و ایشون برام نصبش کرد.

بعدها متوجه شدم که وقتی اون کلمه ی localhost رو کپی میکنیم . یه اسپیس هم اضافه میشه....

و بعد ازاین ماجرا خیلی مزاحم امید شایسته پور عزیز برای ترجمه ی قالب شدم.

و البته چقدر هم مزاحم علیمردانی عزیزم شدم..(خدا دانــــد!!!)

آدم مهمان نوازی هستی ؟

دوست داری من بیام شمال پیشت ؟ گردش و ددر دودور ؟

اونجا خوابگاه دارید یا خونه گرفتی ؟

چند ترم دیگه مونده به چه مردکی ؟

سایز کفشت چنده ؟

تا حالا رابطه نامشروع داشتی حجت جون ؟ :14:

گشت ارشاد تا حالا گرفتت به جرم سادگی ؟ :eek:

چرا تریپ پارچه ای رو بیشتر دوست داری تا تریپ لی و اسپرت ؟

ماهی چقدر درآمد داری ؟

به چی اعتقاد داری ؟

علم بهتر است یا ثروت ؟

علیرضا تنهایی میخوای بری شمااال تو چه تک خوری هستی لاقل هماهنگ کن همگی باهم بریم :4d564ad6:

سوال قبلیه واسه خودم خیلی جالبه چون فک کنم 99% سوالم تو انجمن یادمه و جواب ها :o

راستی چندتا بچه اید چی به چیه کی به کیه بعد با کدومشون بیشتر و راحت تر ارتباط برثرار می کنی ؟ چرا؟

از کدوم افزونه بدت میاد؟ چرا

کدوم یکی از افزونه هایی که دیدی و استفاده کردی رو بیشتر دوس داری چرا؟:4d564ad6:

آدم مهمان نوازی هستی ؟ کلاً شمالیا مهمانوازند...

دوست داری من بیام شمال پیشت ؟ گردش و ددر دودور ؟ نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــه....! :13:

اونجا خوابگاه دارید یا خونه گرفتی ؟ من خوابگاهی نیستم دانشکده بغل گوشمونه....!

چند ترم دیگه مونده به چه مردکی ؟ 4ترم به کارشناسی....

سایز کفشت چنده ؟41 کیلومتر.....!

تا حالا رابطه نامشروع داشتی حجت جون ؟ اللــــــــــــــه اکبـــــــــر نه بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرادر....!!! :13::13:

گشت ارشاد تا حالا گرفتت به جرم سادگی ؟ هه هه هه ، ما خودمون یه پا ( دو پا ، سه پا و...پا) گشت ارشادیم!!!

چرا تریپ پارچه ای رو بیشتر دوست داری تا تریپ لی و اسپرت ؟ برام فرقی نداره ... من بیشتر از اینکه پارچه ی بپوشم ، لی و....میپوشیدم!

ماهی چقدر درآمد داری ؟ 403 - Forbidden: Access is denied

به چی اعتقاد داری ؟ به همه چی .... (

علم بهتر است یا ثروت ؟ اول مرغ بوجود اومد یا تخم مرغ...!؟

آرام:

6تا ایم و من آخرینشون هستم!!! من اصولا با همه راحتم و با همه ارتباطم خوبه و....:auizz3ffy9vla57584x

از ویرتومارت بدم میاد. چونکه از ویرتومارت بــــــــــــــــــدم میاد!!!! :13:

و مورد علاقه هام:

Smart Flash Header

RSFlashMatic

حجت جان منم چندتا سوال دارم

1.از من راضی هستی یا ناراضی ؟

2.در مورد اون کامپوننت با ابولفضل جان حرف زدی چون بهم پی ام داده بودی ؟

3.شغل اصلی شما چیه ؟ دولتی هست یا شخصی ؟

4.تو دانشگاه ازاد می خونی یا سراسری ؟

5.تا به حال به آذربایجان شرقی اومدی ؟

6.خارج از کشور کجا رفتی ؟

7.تا به حال با کسی دعوا کردی ؟

8.چه جور فیلم هایی ، موزیک هایی رو دوست داری ؟

9.خواننده مورد علاقه ؟ بازیگز مورد علاقه شما کیه ؟

10.ب30جی هستی یا paسdaر؟

حجت بیاد تبریز نیاد پیش من کلشو دو دستی نه چهار دستی می کنم:mad:

حجت تا حالا شده 3تیغ بزنی صورتتو؟ اگه آره یه عکس بنداز ببینیم:128fs318181:

تا حالا پات به کلانتری باز شده؟ اگه آره دلیلش چی بوده؟

تا حالا شده بری به کسی پیشنهاد بدی بهت بگن نه؟

تا حالا شدهه با کسی درگیری فیزیکی داشته باشی؟

یه سوال دیگه تا به حال زیر تیغ جراحی رفتی ( البته خدا نکنه )

ماشین داری ؟ اگه داری چیه ؟

به نظرت بهترین شهر تو ایران کدومه ؟

بازی می کنی ؟ منظروم بازی های کامپیوتری هست ؟ کدومشو دوست داری ؟

معدلت تو دوره دبیرستان چند بود ؟

کدوم شخصیت ایرانی رو دوست داری ؟

به شاعر های ایرانی علاقه داری ؟ اگه داری کدومشون ؟

بزرگترین عیبت به نظرت چیه ؟

بزرگترین عیب دیگران به نظرت چیه ؟

اهل نماز و روزه و ... هستی ؟

تا به حال به مکه و کربلا رفتی ؟

آذری بلدی حرف بزنی ؟ چون بیش از 80 % این انجمن که با من دوست هستن آذری بلدن حرف بزنن ؟

امین جان:

---------------

1.از من راضی هستی یا ناراضی ؟ راضی ام ازش!!!

2.در مورد اون کامپوننت با ابولفضل جان حرف زدی چون بهم پی ام داده بودی ؟ حرف زدیم ، اما گفت مشکل زیاد داره....!

3.شغل اصلی شما چیه ؟ دولتی هست یا شخصی ؟ فعلا که الاف و بیکار..... و دانشجو!!! (و البته کارهای وب و یه شرکت کوچولو موچولو)

4.تو دانشگاه ازاد می خونی یا سراسری ؟ اگر خدا قبول کنه سراسری....!

5.تا به حال به آذربایجان شرقی اومدی ؟ نه نیومدم.... اما احیانا حتما بیام .چون اونورا رفیق زیاد دارم!

6.خارج از کشور کجا رفتی ؟ وااااااااااااه ، چه حرفها، من و خــــــــــــــــــــــــارج!

7.تا به حال با کسی دعوا کردی ؟ دعوای یدی فقط یکبار !!! فکر کنم کلاس اول ابتدایی بودیم. گرفته بودم گردن رفیقمو ، دستامو اندختم تو چشاش، سرشو محکم کوبوندم به نیمکت!!! (الیته این دست انداختن به چشماش ، ناخود آگاه بودا...همین که گردنش رو گرفته بودم،دستم رفت تو گودی چشماش جا خشک کررررد.... :a2d3:

8.چه جور فیلم هایی ، موزیک هایی رو دوست داری ؟ غــــــــــــــــــــــــمناک ، غـــــــــــــــــــــمناک، غمناکــــــــــــــــــــ!!!!

9.خواننده مورد علاقه ؟ بازیگز مورد علاقه شما کیه ؟ اینو گفتم ولی : مازیارفلاحی، محسن یگانه، مرتضی پاشایی،سامان جلیلی،محمد اصفهانی،

10.ب30جی هستی یا paسdaر؟ من خوووووووووودم ...، همین و بــــــــــــــــــــــــــس!!!

مصطفی عزیز:

--------------------

حجت تا حالا شده 3تیغ بزنی صورتتو؟ اگه آره یه عکس بنداز ببینیم: آره.....خیــــــــــــــــــلی زدم ، یه چندسالی زدم تا قبل دانشگاه زدم!

تا حالا پات به کلانتری باز شده؟ اگه آره دلیلش چی بوده؟ آره 2بار، باز شده، برای انگشتنگاری و تعهدنامه که هر دو هم برای (ثبتنام در ) دانشگاه افسری بود .( که البته داتشکده افسری نشد که بریم...!)

تا حالا شده بری به کسی پیشنهاد بدی بهت بگن نه؟ هه هه هه ، نــــــــــــــــــــــــه هنوز...!

تا حالا شدهه با کسی درگیری فیزیکی داشته باشی؟ اونم که تو بالاتو سوالای امین جواب دادم. آره یـــــــــــــــــــکبار در عمرم...!

-------------------

امین کوچولو....

ه سوال دیگه تا به حال زیر تیغ جراحی رفتی ( البته خدا نکنه ) نــــــــــــــــه عزیزدلم!

ماشین داری ؟ اگه داری چیه ؟ سگ نداریم برامون واق واق کنه،چه برسه به ... :(

به نظرت بهترین شهر تو ایران کدومه ؟ بهشت ایران، شهرباران ، شهر رشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت.

بازی می کنی ؟ منظروم بازی های کامپیوتری هست ؟ کدومشو دوست داری ؟ بعد اینهمه مدت که کامپیوتر دارم و. تاحالا یه بازی هم رو ئسیستمم نصب نکردم . و اصلا اهل بازی نیستم

معدلت تو دوره دبیرستان چند بود ؟ اگر حافظه یاری کنه: اول دبیرستان 18.44 دوم: 18.6یا 18.9 سوم: 18.5 . پیش دانشگاهی هم به همین شکل .اما یادم نیست چقدر بود. در ضمن رشته م هم تجربــــــــــــــــی بود...

کدوم شخصیت ایرانی رو دوست داری ؟ رجائی...

به شاعر های ایرانی علاقه داری ؟ اگه داری کدومشون ؟ آره، پروین اعتصامی، صائب

بزرگترین عیبت به نظرت چیه ؟ سادگی و بی شیله پیله بودن (بیش از حد!)

بزرگترین عیب دیگران به نظرت چیه ؟ دروغ، ریا، نمک نشناسی!

اهل نماز و روزه و ... هستی ؟ هستیم...

تا به حال به مکه و کربلا رفتی ؟ نـــــــــــــــــه...

آذری بلدی حرف بزنی ؟ چون بیش از 80 % این انجمن که با من دوست هستن آذری بلدن حرف بزنن ؟ نه، اما بیشتر از 100% ادمهای تو نت وبیرون نت و... ، از خداشونه که با من حرف بزنن...

:auizz3ffy9vla57584x

سلام،

اهل سیاست هستی؟ اگی هستی از کدوم شخصیت سیاسی خوشت میاد؟

سهیل جان:

------------------

بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه هیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــچ وجــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه!!!!

بسیار بسیار بسیار ازش متنفرم و هرگز هم دنبالش نرفتم و نمیرم و نخواهم رفــــــــــــت...

:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

علیرضا جان هر شخص رو تا چند روز می زارین تو صندلی داغ بابا باید ......... بسوزه ؟؟؟؟

امین جان به آرام هم گفتم ، یک هفته . یعنی شما از حجت جان فقط همین سوالارو داشتید ؟ انقدر می گفتید بذار بذار ، همین ؟

یکم بنزین بریزید روش :j58r36j3gcr4suxymup

جناب طالبی عزیز ، انگار شما فعالیتتون محدود شده به جوملا و بس ، دوست من یه چرخی در سایت های اجتماعی بزن ، در ضمن من هر کاری میکنم فقط برای پیشرفت انجمن هست و گرم کردن اینجا ، وگرنه مریض نیستم وقتم و بذارم اینجا ...... اگر هم فکر میکنی در این موارد شما بیشتر از من میدونی و دوست نداری من تو انجمنت حضور داشته باشم ، صادقانه بگو و من حرفی ندارم و میرم بیرون .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری