aligoli

صندلی داغ " مهمان ویژه " ، حجت مردانه زاده

89 پست در این موضوع

علی جان اگر دوست نداشتم تو انجمن باشی شما رو جز کاربران وفادار قرار نمیدادم .. دوست دارم نه تنها شما رو بلکه همه کاربران انجمن رو .. به شخصه تمام زندگیم فعلا همین انجمن شده و کاربران عزیزش

ولی هر چیزی جایی و هر نکته مکانی دارد... سوالات رو مطرح کن ولی قبل از اینکه کپی پیست کنی یه مرور کن و با توجه به کلاس کاری انجمن سوالات رو مطرح کن

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باور کن همه سوالات رو خوندم خودم ، چون دیدم مشکلی نداره ، باعث توهین نیست ارسال کردم . هر کس نظر و سلیقه ای داره ، خوب شاید من اشتباه میکنم و شما درست میگی در این باره ، نمیدونم .

خوب ، با توجه به علاقه آرام جان به ادامه بحث ، دلیل نمیشه ادامه بدیم چون من فکر میکنم خوب نیست بحثی که فقط دو طرفدار دارد ، ادامه پیدا کنه ...

اگر علاقه مندان به این بحث و تایپک بیش از 10 نفر باشه ، ادامه میدیم .

هر کسی دوست داره این تایپک فعالیتش ادامه داشته باشه ، برای این پست من "علاقه مندی" ارسال کنه .

علیرضاجان می دونی ما آدم ها چند دسته ایم بعضیهامون یک چیزی و دوس داریم و بروز می دیم بعضی هامون یک چیز و دوس داریم و بروز نمی دیم و بعضیا دوس نداریم و بروز نمی دیم و در آخر دوس نداریم دوس نداشتمون رو هم بروز می دیم

حالا فک کنم جریان دسته ی دو اینجا صادقه..فقط یکم سوالا باحال تر شه ف6ک کنم انگیزش ایجاد می شه که الباقی هم ابراز علاقه کنن

ارسال شده در (ویرایش شده)

aram_1987f : راستش من چندین ساله صاحب کلوب های بزرگی در کلوب.کام بودم ، میتینگ هایی شاید بیش از 100 نفره گذاشتم در تهران ، چندین سال ... یعنی قبل از اینکه این همه سایت موزیک بیاد اون اولا فقط یک وبلاگ موزیک (رپ) بود که به اسم rap-team بود و اصلا سایتی نبود از اون موقع که 9 سال پیشه من وبمستر وبلاگ بودم تا رفته رفته وبمستر سایتهای موزیک بزرگی و کلا مدیریتم و ایجاد بحث و ... خوبی دارم . اینجا هم سوالاتی رو زدم در صفحات پیش که انگار به طبع عزیزانی خوش نیومد و گفتن کپی هست و خودت نخوندی و اینجا انجمن جوملاست نه سرگرمی و صندلی داغ ، من نمیدونم یعنی اعضای اینجا فقط باید زوم کنن رو جوملا ؟ بالاخره انجمنی موفق هست که به سرگرمی و بیشتر شدن روابط کاربراش دقت داشته باشه ... حالا بگذریم ، بالاخره مدیریت اینجا با ما نیست و هر مدیری سلیقه و اختیار سایت رو داره ... خوب شاید کسانی که در صنف طراحی و برنامه نویسی حرفه ای هستند بیشتر اطلاعات دارن در این موارد !!

در کل من هیچوقت هدفم بد و توهین و ایجاد دعوا و محیطی نا متعادل نبوده ، حتی اگر حق با من بوده در بعضی بحث ها کوتاه اومدن ، چه در جومفا چه در اینجا ...

ولی خوب در کل همینه دیگه ، من قبول میکنم که هیچکس طرفدار این بحث نیست (که میدونم همه ما به سرگرمی و شناسایی دوستامون نیاز داریم) و دیگه ادامه داده نشه .

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh
درج مطالب نامناسب...

ای بابا علیرضا زود قضاوت می کنی منم اونجا اگه یادت باشه یه کارایی واسه فان انجام می دادم که یک عده شاکی می شدن که کار جوملا می کنیم و اینجارو کردید کلوپ و این حرف ها امـا تا جایی که من اطلاع دارم ابولفضل و الباقی مدیر هامون هیچ مخالفتی با اینجور تاپیک ها ندارند ومنتها توی هر محیطی که قرار می گیره آدم باید سلیقه افراد حاضر توی اون جمع رو در نظر بگیره و جو رو هم .... همونطور که مستقیم از اطرافیانت انتقاد می کنی باید این انتظارم داشته باشی که ازت انتقاد شه ..هیچکی همه جوره 20 نیس ...یکم حوصله کن..وگرنه فک نکنم جریان اونجور که مکیگی باشه عزیزم

راستش من میدونم اینارو که گفتی ... منم اونقدر بیکار نیستم که این انجمن رو مثل کلوب کنم و از اینا ... چون انسان در سنی اگر به آیندش فکر کنه و شخصی باشه که همه چیز در دنیا رو تجربه کرده یکسری عقایدش خیلی بیشتر از سنش میشه که حالا کلوب و سایت های اجتماعی که وقت آدم رو میگیره خیلی کم میره البته دلایل شخصی هم لحاظه ...

بیخیال ... انشاالله که حله . حالا واقعا من زبونم انقدر نیش داره خودم خبر ندارم ؟ :14:

علیرضا جان من تو پستم نیش دار ندیدم...

و باز هم می گم اگه سلیقه بچه ها و جو انجمن دستت باشه حتمی تاپیک می گیره و کلی هم فان خواهیم داشت اینجا...

آرام : این یعنی چی ؟ "علیرضا جان من تو پستم نیش دار ندیدم..." :14: متوجه نمیشم . احتمالا تو نگارشش اشتباه نوشتی ؟!

بیخیال ... انشاالله که حله . حالا واقعا من زبونم انقدر نیش داره خودم خبر ندارم ؟

منظورم این جمله ی شما بود ;)

آقای مردانه زاده،

چرا با اینکه 140 هزار تومان هزینه کار ناقصی را که درست انجام ندادید قرار شد ظرف 24 ساعت بک بزنید هنوز با گذشت 4 - 5 روز برگشت ندادید؟

چرا موبایل من را بلک لیست کردید و جواب نمی دهید؟

آقای مردانه زاده،

چرا با اینکه 140 هزار تومان هزینه کار ناقصی را که درست انجام ندادید قرار شد ظرف 24 ساعت بک بزنید هنوز با گذشت 4 - 5 روز برگشت ندادید؟

چرا موبایل من را بلک لیست کردید و جواب نمی دهید؟

دوست عزیز تاپیک های قدیمی را بالا نیارید.

مشکلی هم دارید می تونید توی بخش پشتیبانی سایت آقای مردان زاده مطرح کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری