hichkas62

راهنمایی در راه اندازی فروشگاه فایل با جوملا

2 پست در این موضوع

سلام خدمت دوستان عزیز

من با وردپرس زیاد کار کردم اما آشنایی با جوملا متاسفانه ندارم.

قصدم راه اندازی یک فروشگاه فایله. با وردپرس یکسری مزایا و معایبی دارم. مخواستم بررسی کنم ببینم بیشتر جوملا واسم مناسب تره یا وردپرس ؟
مواردی که واسه کارم وردپرس داره و نیازمندشم :

1 - تو ووکامرس وردپرس میتونم فایل را در یه هاست دیگه آپلود کنم و بعد لینکش را بدم به ووکامرس . که به صورت کد شده به مشتری تحویل میده و کاربر به هیچ عنوان از مکان اصلی فایل خبر دار نمیشه.

2 - جدول ویژگیهای وردپرس یه خوبی داره و این که می شه توش مشخصات را با لینک هم نشون داد. یعنی نوشت 

cpu : core i5  

و core i5 را لینک دار نشون بده تا وقتی کاربر بر روی core 5 کلیک می کنه تمامی محصولاتی که این مشخصه را دارند نشون میده. که این خاصیت هم برای من خیلی مهمه.

اما از طرفی معایبی داره
1 - تو وردپرس بعد از این که ویژگیها را با مشخصات کامل ثبت می کنم باید تو صفحه محصول جدولش را یکی یکی اضافه بزنم و وقت زیادی میگیره ( مثل پرستا شاپ نیست که همه موارد جلوی من لیست شده باشه و من فقط بخوام گزینه روبروش را مشخص کنم )

2 - طبق توضیحات یکسری دوستان استفاده از جدول ویژگیهای وردپرس باعث سنگینی سایت و فشار بیش از اندازه به سرور و در نهایت دان دن سرور میشه 

با توجه به این که فروشگاه فایلی که من میخوام استفاده بکنم شامل بیشتر از 5 تا 6 هزار فایل تو آینده میشه و نیازمندی هایی که در بالا گفتم . آیا بهتر است از همان وردپرس استفاده بکنم یا از جوملا ؟؟
در صورت استفاده از جوملا بهتره از کدام کامپوننت فروشگاه ساز جوملا استفاده بکنم ؟؟؟

حالا میخوام بدونم 

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری