rezabaghaie

نمایش مطالب در قالب های مختلف نصب شده

6 پست در این موضوع

سلام

من دو تا قالب مختلف روی جوملا نصب کردم

در زمان تعریف منو، سبک قالب رو روی قالب دوم تنظیم میکنم اما وقتی ذخیره میکنم و سایت رو تست میکنم کماکان اون منو رو توی قالب اولیه و پیش فرض نشون میده

جوملای من مشکل داره یا این قابلیت وجود نداره؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

الان منظور شما اینه که سایت شما دوتا قالب محتلف داره و داری ازش استفاده میکنی؟

یا اینکه یه قالب نصب کردی ولی منو توی یه قالب دیگه نمایش میده

اگر میخای یدونه قالب داشته باشی که یکیش رو بصورت پیش فرض انتخاب میکنید و ماژول منو رو تو موقعیت مناسب اون قالب برای تمام صفحات منتشر می کنید.

اگر هم دوتا قالب دارید میتونی دوتا ماژول از منو داشته باشی و یکیش رو توی یه قالب و دیگری رو توی قالب دومی منتشر کنی. چون احتمال داره اسم موقعیت منو متفاوت باشه تو قالب ها، ولی اگر اسم موقعیت منوها یکی باشه با همون یدونه ماژول منو هم توی جفت قالب نشون میده.

بعد برای این سوالاتت که البته من درست متوجه نشدم حتما آدرس سایتت رو بزار تا چک بشه

1 کاربر پسند دیده است

در 14 ساعت قبل، pourdaryaei گفته است :

سلام

الان منظور شما اینه که سایت شما دوتا قالب محتلف داره و داری ازش استفاده میکنی؟

یا اینکه یه قالب نصب کردی ولی منو توی یه قالب دیگه نمایش میده

اگر میخای یدونه قالب داشته باشی که یکیش رو بصورت پیش فرض انتخاب میکنید و ماژول منو رو تو موقعیت مناسب اون قالب برای تمام صفحات منتشر می کنید.

اگر هم دوتا قالب دارید میتونی دوتا ماژول از منو داشته باشی و یکیش رو توی یه قالب و دیگری رو توی قالب دومی منتشر کنی. چون احتمال داره اسم موقعیت منو متفاوت باشه تو قالب ها، ولی اگر اسم موقعیت منوها یکی باشه با همون یدونه ماژول منو هم توی جفت قالب نشون میده.

بعد برای این سوالاتت که البته من درست متوجه نشدم حتما آدرس سایتت رو بزار تا چک بشه

سلام

ببینید من روی جوملا دو تا قالب مختلف نصب کردم، یک قالب که فعال هست و تمام سایت با اون کار میکنه

بعد من یک گزینه منو ساختم، مثلا از نوع "مجموعه بلاگ"

میخوام وقتی کاربر از طریق این منو وارد صفحه بلاگ ها میشه، بجای قالب اصلی، اون صفحه رو توی قالب دوم نمایش بده.

از منوها / منوی موردنظر / سبک قالب ها / قالب مورد نظر رو انتخاب کنید، نباید مشکلی باشه.

در 2 ساعت قبل، pourdaryaei گفته است :

از منوها / منوی موردنظر / سبک قالب ها / قالب مورد نظر رو انتخاب کنید، نباید مشکلی باشه.

این کار رو انجام میدم، ولی باز هم توی قالب اصلی باز میشه!

نمیدونم دیگه بایستی جواب بده، محض اینکه مطمئن بشی یه قالب دیگه نصب کن و تست بزن با اون قالب چطوره، در نهایت میتونم برات چک کنم اگر میتونی دسترسی بدید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری