در جوملا مانده

بالا نیامدن سایت

17 پست در این موضوع

سلام

دوستان هاستی دارم که روی اون چند دامنه (سایت ) نصب هست

زمانی که قصد داشتم برای یک دامنه جدید اضافه شده روی سایت جوملا نصب کنم

به اشتباه روی یکی از دامنه های فعال این کارو کردم و اون دامنه از دست رس خارج شد

و پیغامی که براتون ارسال میکنم میده

Error displaying the error page: Application Instantiation Error: Failed to start the session

لطفا راهنمایی کنید ، چطور میتونم درستش کنم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
در 3 ساعت قبل، در جوملا مانده گفته است :

سلام

دوستان هاستی دارم که روی اون چند دامنه (سایت ) نصب هست

زمانی که قصد داشتم برای یک دامنه جدید اضافه شده روی سایت جوملا نصب کنم

به اشتباه روی یکی از دامنه های فعال این کارو کردم و اون دامنه از دست رس خارج شد

و پیغامی که براتون ارسال میکنم میده

Error displaying the error page: Application Instantiation Error: Failed to start the session

لطفا راهنمایی کنید ، چطور میتونم درستش کنم

سلام 

من شاید درست منظورتون رو متوجه نشدم ... شما یک دامنه ای داشتید که روش جوملا نصب بوده ... خب قاعدتا دیگه نباید بشه جوملا روش نصب کرد ... شاید منظورتون از نصب این بوده که فایل های نصب جوملای خام  رو با وسیله ی ftp یا مستقیما از طریق هاست داخل اون دامنه اکسترکت کردید که میشه به راحتی با حذف اون فایل ها سایت رو به حالت قبل برگردوند ... یا اگر بکاپ دارید ری استور کنید یا اگر ندارید از هاستتون بخاهید که بکاپ 24 ساعت گذشته رو خودشون براتون ری استور کنن (معمولا هاست ها هر 12 ساعت یکبار یا در بدترین حالت هر 24 ساعت یکبار بکاپ میگیرن از سایتتون) 

سلام دوست عزیز

هرچند شما اشتباهی توی فولدری که سایتی توش داشتید جوملا رو نصب کردید، و عملا بایستی اون سایت سابق از کار بیوفته، ولی اگر جوملا رو درست نصب کرده باشید باید با همون دامنه سایت جوملای خام شما بالا بیاد.

به هرحال الان که اینکار رو انجام دادید بهتره از پشتیبانی بخاید اون فولدرتون رو ریکاوری کنه تا سایت سابق برگرده و توی یه فولدر جدیدی که برای جوملا درست کردید سایت جوملایی خودتون رو درست کنید.

1 کاربر پسند دیده است

سلام جناب پور دریایی

تشکر از راهنمایی

ارزکنم خدمتتون که این کارو 5 ماه پیش انجام دادم ( هاست و سایت برای خودمه - برای مشتری نیست ) و با مرکزی که هاست داده تماس گرفتن و گفتن فقط میتونن برام سفیدش کنن که نمیدونم یعنی چی .

اسکرین شات اون لحظه که اشتباها ok زدمو براتون ارسال میکنم .

Untitled.jpg

در 22 ساعت قبل، ManJo1 گفته است :

سلام 

من شاید درست منظورتون رو متوجه نشدم ... شما یک دامنه ای داشتید که روش جوملا نصب بوده ... خب قاعدتا دیگه نباید بشه جوملا روش نصب کرد ... شاید منظورتون از نصب این بوده که فایل های نصب جوملای خام  رو با وسیله ی ftp یا مستقیما از طریق هاست داخل اون دامنه اکسترکت کردید که میشه به راحتی با حذف اون فایل ها سایت رو به حالت قبل برگردوند ... یا اگر بکاپ دارید ری استور کنید یا اگر ندارید از هاستتون بخاهید که بکاپ 24 ساعت گذشته رو خودشون براتون ری استور کنن (معمولا هاست ها هر 12 ساعت یکبار یا در بدترین حالت هر 24 ساعت یکبار بکاپ میگیرن از سایتتون) 

سلام تشکر از راهنماییتون - شما درست متوجه شدید که کجای کارو اشتباه انجام دادم - مشکل اینجاست که نمیدونم چه جوری تشخیص بدم کدوم فایلها اضافه اکسترکت شده که پاک کنم - اسکرین شات اون لحظه که به اشتباه ok زدمو براتون ارسال میکنم 

Untitled.jpg

در 3 دقیقه قبل، در جوملا مانده گفته است :

سلام جناب پور دریایی

تشکر از راهنمایی

ارزکنم خدمتتون که این کارو 5 ماه پیش انجام دادم ( هاست و سایت برای خودمه - برای مشتری نیست ) و با مرکزی که هاست داده تماس گرفتن و گفتن فقط میتونن برام سفیدش کنن که نمیدونم یعنی چی .

Untitled.jpg

زمانی که این دامنه اومده بود ، باید اسم دمنه جدیدو میزدم - اما متاسفانه رو همین ok کردم

راستش منم نمیدونم سفیدش کنند یعنی چی !

به هر حال اگر خودت بکاپی چیزی دارید برش گردونید وگرنه کار سخت میشه

در 13 ساعت قبل، در جوملا مانده گفته است :

سلام جناب پور دریایی

تشکر از راهنمایی

Untitled.jpg

زمانی که این دامنه اومده بود ، باید اسم دمنه جدیدو میزدم - اما متاسفانه رو همین ok کردم

در 22 ساعت قبل، در جوملا مانده گفته است :

سلام تشکر از راهنماییتون - شما درست متوجه شدید که کجای کارو اشتباه انجام دادم - مشکل اینجاست که نمیدونم چه جوری تشخیص بدم کدوم فایلها اضافه اکسترکت شده که پاک کنم - اسکرین شات اون لحظه که به اشتباه ok زدمو براتون ارسال میکنم 

Untitled.jpg

سلام خواهش می کنم ... ببین من یه راهی توی ذهنم هست که نمی دونم دقیق جواب میده یا نه ... به هر حال میگم استاد پوردریایی هستن اگر اشتباه بود اصلاح می کنن نظرمو ... 

این کار روی کاغذ جواب میده:

اول از همین دامنه (با همین شرایط فعلی که داره یعنی شرایطی که اشتباهی یه فایل خام جوملا روش اکسترکت کردید) یه بکاپ بگیرید و کنار داشته باشید که اگر این روشی که گفتم جواب نداد حداقل بتونیم برگردونیم به شرایط قبلی

دوم اینکه شما یه جوملای خام دانلود کنید ... بعد برید داخل اون دامنه فایل ها رو یکی یکی مقایسه کنید و با فایل نظیرش توی جوملای خام تطبیق بدید ... فکر می کنم بشه متوجه شد که کدوم فایل و پوشه مربوط به جوملای خام بوده ... اونو حذف کنید ... مثال میزنم .. الان شما دو تا پوشه ی template دارید ... وقتی هر دو رو باز کنید کاملا مشخصه اون پوشه ای که قالب پیش فرض سایت شما داخلش نیست مربوط به جوملای خامه اونو حذف کنید ... در مورد فایل های متنی ... فایل رو باز کنید داخل هاستتون  و فایل نظیر همون رو در جوملای خام داخل کامپیوترتون باز کنید .. اگر کد ها عینا یکی بود پس باید مربوط به جوملای خام باشه و اونو حذف کنید ...

بازم تاکید می کنم این روش روی کاغذ جواب میده ولی شاید عملی نباشه ... حالا بازم مشورت کن اشالا که حل میشه

1 کاربر پسند دیده است

سلام - تشکر از توضیحاتتون

این کارو انجام میدم و نتیجه رو خدمتتون اعلام میکنم

سئوال اینکه ، میتونم یکی از سایتهای فعال همین هاستمو الگو قرار بدم و از روی اون چک کنم و فایلهای اضافه رو حذف کنم ؟

در 1 دقیقه قبل، در جوملا مانده گفته است :

سلام - تشکر از توضیحاتتون

این کارو انجام میدم و نتیجه رو خدمتتون اعلام میکنم

سئوال اینکه ، میتونم یکی از سایتهای فعال همین هاستمو الگو قرار بدم و از روی اون چک کنم و فایلهای اضافه رو حذف کنم ؟

خواهش می کنم .. 

حالا صبر کنید آقای پوردریایی هم آنلاین بشن نظر بدن شاید اینکار کنید دیگه اصلا سایتتون بالا نیاد :D

فکر می کنم نه .. چطوری میخاید یه سایت فعال دیگتون رو الگو قرار بدید؟ اگر اینکار رو با یک جوملای خام انجام بدید عملی تر به نظر میرسه

صبر میکنم آقای پور دریانی آنلاین بشن

در نهایت اگر هم کل سایت پاک کنم چیزی از دست ندادم ، چیزیو پاک کردم که همین الان هم ندارمش

و از اینکه شما و آقای پور دریانی برای مشکل من وقت میزارید بی نهایت سپاسگذارم

امیدوارم بتونم جبران کنم

در 3 دقیقه قبل، در جوملا مانده گفته است :

صبر میکنم آقای پور دریانی آنلاین بشن

در نهایت اگر هم کل سایت پاک کنم چیزی از دست ندادم ، چیزیو پاک کردم که همین الان هم ندارمش

و از اینکه شما و آقای پور دریانی برای مشکل من وقت میزارید بی نهایت سپاسگذارم

امیدوارم بتونم جبران کنم

اختیار دارید وظیفست ... من نصف مشکلاتم رو این انجمن حل کرده تصمیم گرفتم اگر بلد بودم به سوالی جواب بدم جواب بدم ... 

در ضمن چرا میخاید اینطوری تهاجمی برخورد کنید؟ خب اگر نشد هم فوقش یه هزینه ی کمی رو پرداخت کنید به یه فردی که به کارش وارده براتون درست کنه سایتتون رو ... در ضمن من خودم پیشنهادم اینه هاستتون رو عوض کنید ... من خیلی وقتا پیش اومده سایتم مشکل دار شده هاستم مشکلشو رفع کرده ... دیگه هاستی که از یه بکاپ دریغ بکنه خیلی بی انصافه

تهاجمی که چه ارز کنم ، الان حدود 5 یا 6 ماه هست که به این صورت شده ( البته ایمیل سایت فعال هست ) با موضوع دارم راحت برخورد میکنم - این شرکتی که ازش هاست گرفتم ، سرویس دهی در حد راهنمایی هم میشه گفت نداره - اما از سرعت هاستش راضی هستم و قیمتشم خیلی مناسب حساب میکنه

سلام

اول از همه سوال دارم اینکه سایت سابق شما که خراب شده چی بوده؟ جوملا، وردپرس، یا چیز دیگه. مسئله اصلی اینه.

اگر جوملا بود ادامه مطلب رو بخونید.

چه نسخه ای از جوملا روی سیستم شما نصب بود،

فولدرهای images شما دست نخورده باقی مونده؟

چه مقدار از فایل ها و فولدرهای شما صدمه دیده؟

مهمتر از همه دیتابیس شما همچنان موجوده؟

به یاد دارید چه افزونه هایی نصب دارید؟ لیستش رو میتونید از جدول دیتابیس در بیارید (درصورتی که هنوز موجوده)

نکته: با نصب یه جوملای دیگه روی یه جوملای دیگه مشکل حادی نمیتونه پیش بیاره، درسته سایت شما این خطا رو پیش میاره، ولی باید پوشه های اصلی هنوز موجود باشه، اگر چیزی رو پاک نکرده باشید، کافیه یکبار دیگه یه جوملا همون نسخه سابق بریزید روی جوملاتون، فولدر installation رو حذف کنید، و فایل configuration.php رو مطابق به نام دیتابیس، نام کاربری دیتایس، پسورد دیتابیس، نام کاربری ادمین، ایمیل ادمین و غیره اصلاح کنید.

سایت شما باید بالا بیاد.

هشدار: قبل از هر تغییری از همین مشکل الان نسخه پشتیبان تهیه کنید

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری