ManJo1

لینک های منو

3 پست در این موضوع

سلام وقت به خیر

شاید یکمی سوالم عجیب باشه ولی برام سوال هست واقعا .. 

ببینید به عنوان مثال اگر من یک منو با آدرس ashpazi بسازم بعد یک ساب منو با ادرس kabab براش بسازم، آدرس این ساب منو اینطوری میشه : site.ir/ashpazi/kabab البته آدرس site.ir/ashpazi هم قاعدتا تشکیل میشه ... 

خب حالا اگر من بخام ساب منوی kabab زیر مجموعه ی ashpazi باشه ولی آدرسش به این شکل باشه site.ir/kabab ... اگر بخام اینطوری باشه باید برم داخل منو و یک منو با آدرس kabab بزنم ولی اونو زیر مجموعه ی ashpazi قرار ندم و اون رو هیدن و پنهان کنم که داخل منوی اصلی نمایش داده نشه .... بعد بیام یک منوی دیگه از نوع url بسازم و آدرس منوی kabab ( یعنی site.ir/kabab) رو داخلش وارد کنم و این منوی url رو زیر مجموعه ی ashpazi قرار بدم ....

اینطوری در قسمت فرانت اند منوی کباب زیر منوی آشپزی دیده میشه ولی وقتی روش کلیک می کنن به ادرس کوتاه و مناسب site.ir/kabab هدایت میشن 

حالا سوالم در اصل این هست که اگر منویی رو از سایت هیدن و پنهان کنیم که داخل منو نمایش داده نشه و بعد خودمون دوباره از طریق منوی url بیارمیش داخل منوی سایت، این به سئوی سایت ضربه نمی زنه؟ سوال اصلیم اینه که این نوع منو که پنهانش کردیم و دوباره اوردیمش داخل منو، داخل گوگل ایندکس میشه؟ یا اگر این نوع لینک های خاص ایندکس نمیشن، راهی برای ایندکس کردنشون هست؟

با تشکر

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بله ایندکس میشه مشکلی ایجاد نمیشه خیلی مواقع با این ترفند میشه منوهای بهتری ساخت و به دلیل کوتاه بودن لینک بهتر ایندکس میشه

3 کاربر پسند شده

در 12 ساعت قبل، ابوالفضل طالبی گفته است :

بله ایندکس میشه مشکلی ایجاد نمیشه خیلی مواقع با این ترفند میشه منوهای بهتری ساخت و به دلیل کوتاه بودن لینک بهتر ایندکس میشه

خیلی ممنونم بابت پاسختون

2 کاربر پسند شده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری