ManJo1

مشکل خروجی فارسی

5 پست در این موضوع

سلام وقتتون به خیر

یکمی سوالم طولانیه :D

من افزونه ی rs form رو که گرفتم مشکل خروجی فارسی داشت یعنی زمانی که میخاستم خروجی اکسل از یه فرم بگیرم به جای حروف یه سری کاراکتر عجیب و غریب نشون میداد ... بعد از یه سایت دیگه همین افزونه رو خرید کردم داخل فایل زیپشون یه فایل font بود که داخل اون دو مجموعه فونت ( dejavu و firefly) بود که اونو توی مسیر root/components/com_rsform/assets/fonts کپی کردم و مشکل  خروجی فارسی به کل حل شد !

حالا الان این مشکل خروجی فارسی رو با vikevents دارم و میخام بدونم که میشه با راه حل مشابه این مشکلو حل کرد یا نه ... این سایتی که ازش vikevents رو خرید برای حل مشکل ایجاد بلیط pdf فارسی (نه خروجی فارسی از شرکت کنندگان به صورت اکسل) یه سری فونت با اسم dejavusans داده و گفته در مسیر root/components/com_vikevents/helpers/tcpdf/fonts این ها رو کپی کنم و اینکارو کردم و مشکل ایجاد بلیط pdf فارسی حل شد اما هنوزم وقتی میخام خروجی اکسل از شرکت کننده ها بگیرم کاراکتر های عجیب و غریب نمایش میده ... البته من خودم یک بار فایل های فونتی که داخل افزونه ی rsform داشتم و یک بار فایل های فونتی که داخل همین افزونه ی vikevents داشتم رو هر بار جداگونه در مسیر root/administrator/components/com_vikevents/resources/fonts کپی کردم ولی مشکل حل نشد !

سوالم اینه که با وجود اینکه من این فونت ها رو دارم (و یک بار باهاش مشکل خروجی فارسی rs form رو حل کردم) میتونم مشکل خروجی vik events رو هم حل کنم؟ مسیری که کپی کردم اشتباه بوده؟ یا روشم اشتباه بوده؟ ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی ذهنمو درگیر کرده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر مشکل رفع نشده راه حل این هست که شما در vik events به دنبال متدی که عملیات ایجاد فایل csv رو انجام میده بگردید و پیدا کنید و از rsform همون متد رو پیدا کنید و جایگزین کنید

1 کاربر پسند دیده است

در 6 ساعت قبل، ابوالفضل طالبی گفته است :

اگر مشکل رفع نشده راه حل این هست که شما در vik events به دنبال متدی که عملیات ایجاد فایل csv رو انجام میده بگردید و پیدا کنید و از rsform همون متد رو پیدا کنید و جایگزین کنید

خیلی ممنونم ... امکان داره لطفا یکمی بیشتر توضیح بدید؟ متدی که rsform خروجی csv ایجاد می کنه رو چطوری میتونم پیدا کنم؟ بعد از طرفی چطوری متدی که vikevents خروجی csv میده رو پیدا کنم که جایگزین کنم؟

در 41 دقیقه قبل، ابوالفضل طالبی گفته است :

با notepad++ فایلهاشو سرچ کنید روی عبارت csv

بابت راهنماییتون مرسی ... من سرچ می کنم فایل ها رو و مجدد مزاحمتون میشم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری