ManJo1

افزونه ی php live chat

5 پست در این موضوع

سلام وقتتون به خیر 

من افزونه ی php live chat رو گرفتم و به راحتی روی لوکال نصب شد بعد یک قطعه کد داد که باید اون رو در قسمت head قالب یا قبل از body قرار میدادم ... وقتی این کد رو قرار دادم ویجتش اضافه نشد و قالبم هم بالاتر از هدر یک متن ارور نوشته شد .... اسکیرین شات از بالای هدر سایت:

t46o_untitled.png

بعد از داخل خود افزونه آنیستال کردم و بعد پوشه ی افزونه رو هم حذف کردم اما این ارور برطرف نشد .. کش و کوکی رو هم حذف کردم ... الان دو تا سوال دارم ...

اول اینکه من میخوام از این افزونه استفاده کنم بنابر این باید چیکار کنم و کد رو چطوری اضافه کنم که کار کنه؟

من کد رو در قسمت custom code فریم ورک helix ultimate اضافه کردم ... اسکیرین:

3lse_2.png

البته الان این کدی که میبینید داخل قسمت head هست مربوط به فعال کردن smooth scrolling در anchor link ها هست و من کد مربوط به ویجت افزونه رو یک خط پایین تر از اون کد اضافه کردم و اون ارور رو نمایش داد ... و البته الان دیگه اون کد smooth scrolling هم دیگه کار نمی کنه!

مشکل به خاطر این نیست که دو کد رو با هم در یک باکس در تنظیمات بالا قرار دادم؟ افزونه ای سراغ ندارید که بشه کد های مختلف رو به تفکیک و جدا از هم به head و body سایت اضافه کنه و بشه به راحتی مدیریتشون کرد ؟

دوم اینکه می خوام بدونم چرا با حذف کردن پوشه و کد از قالب، همچنان این مشکل پا برجاست و اون متن بالای هدر نمایش داده میشه؟:S یه ذره غیر منطقیه برام

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این کدهایی که بالای هدر دیده میشه خطا نیست . در واقع خود کد هست و بجای اینکه اجرا بشن ، داره تو صفحه چاپ میشه

حتما یه جایی هست که نمایش داده شده 

نکته بعدی اینکه توصیه نمیکنم از اسکریپت های چت آنلاین استفاده کنید برای هاست شما مشکل ساز میشه

بهتره از سیستم های چت دیگه مثل smartsupp.com یا نمونه های ایرانی استفاده کنید 

1 کاربر پسند دیده است

در 19 ساعت قبل، ابوالفضل طالبی گفته است :

این کدهایی که بالای هدر دیده میشه خطا نیست . در واقع خود کد هست و بجای اینکه اجرا بشن ، داره تو صفحه چاپ میشه

حتما یه جایی هست که نمایش داده شده 

نکته بعدی اینکه توصیه نمیکنم از اسکریپت های چت آنلاین استفاده کنید برای هاست شما مشکل ساز میشه

بهتره از سیستم های چت دیگه مثل smartsupp.com یا نمونه های ایرانی استفاده کنید 

اها که اینطور من فکر می کردم خطا باشن ... 

فقط اینکه فرمودید برای هاست مشکل ساز میشه دقیقا چه مشکلی پیش میاد؟ انقدر مهم هست مزایاشو در نظر نگریم و از سرویس های اینترنتی استفاده کنم؟ چون خوبی این اسکیریپ اینه که همه چیز توی هاست خودم باقی میمونه و شخص یا سازمان دیگه ای بهش دسترسی نداره و از طرفی نگران محدودیت هایی که سایت ها برای پشتیبانی میذارن هم نیستم

این نوع اسکریپت ها ریکوئست های زیادی سمت سرور ایجاد میکنند و ممکنه هاستینگ شما مسدود کنه شمارو و همینطور احتمال افزایش حجم شدید دیتابیس هم وجود داره

در کنار اینها احتمال وجود باگهای امنیتی در اسکریپت و کاهش امنیت سایت شما هم هست

1 کاربر پسند دیده است

در 2 ساعت قبل، ابوالفضل طالبی گفته است :

این نوع اسکریپت ها ریکوئست های زیادی سمت سرور ایجاد میکنند و ممکنه هاستینگ شما مسدود کنه شمارو و همینطور احتمال افزایش حجم شدید دیتابیس هم وجود داره

در کنار اینها احتمال وجود باگهای امنیتی در اسکریپت و کاهش امنیت سایت شما هم هست

اها پس این مشکلات رو داره ... اگر اینطوری باشه اصلا به صرفه نیست

خیلی ممنون که راهنمایی کردید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری