ManJo1

پروسس و ارور 503

10 پست در این موضوع

سلام وقتتون به خیر

من یه مدتی هست که وقتی روی دکمه های submit ( هر نوع ارسال داده ای ... مثلا در rsform یا در vikevents و یا حتی دکمه ی ذخیره در کنترل پنل) در سایت کلیک می کنم مثلا از هر 10 بار کلیک روی این نوع دکمه ها یک بار ارور 503 مشاهده می کنم! توی لود معمولی صفحات سایت اصلا مشاهده نمیشه فقط موقع کلیک روی دکمه های این شکلی و بیشتر در vikevents و rsform دیده میشه ....

از پشتیبانی هاستم سوال کردم دلیلشو و گفت که دلیلش اینه که در مسیر زیر پروسس دارم:

lsphp:/home/mysite/public_html/blog/wp-login.php

مسیر بالا مربوط به ساب دامین بلاگ من هست که روش وردپرس برای قسمت بلاگ سایت نصب کردم ... سوالم اینه که ممکنه که پروسس روی ساب دامین باعث ایجاد ارور 503 روی دامین اصلی بشه؟ و دلیل اصلی ارور 503 سایت چی میتونه باشه ربطی به اون دو تا افزونه نداره ؟ چون من بیشتر موقع کار با اون دو افزونه ارور 503 میگیرم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باید فایل error_log چک کنید . خطای مورد اشاره در اون فایل مشخص هست از کجاست

ولی قطعا ارتباطی به blog نداره 

1 کاربر پسند دیده است

در 1 ساعت قبل، ابوالفضل طالبی گفته است :

باید فایل error_log چک کنید . خطای مورد اشاره در اون فایل مشخص هست از کجاست

ولی قطعا ارتباطی به blog نداره 

خیلی ممنونم این فایلی که گفتید رو چک کردم و چند تا سوال در مورد این فایل ازتون دارم:

یک اروری دیدم توی فایل که به تعداد خیلی زیادی تکرار شده تقریبا شاید بیشتر از 100 بار متنش این هست:

PHP Warning:  PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/lib64/php/modules/php_openssl.dll' - /opt/cpanel/ea-php56/root/usr/lib64/php/modules/php_openssl.dll: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0

این ارور با توجه به اینکه عبارت openssl و به طور دقیق تر ssl  داخلش هست مربوط به گواهی ssl میشه؟ اگر مربوط به گواهی ssl هست باید دقیقا چه اقدامی انجام بدم این ارور برطرف بشه؟

و سوال دومم این هست که تمام ارور های 404 و 503 هم اگر وجود داشته باشن داخل همین فایل ذخیره میشن دیگه درسته؟ من مطمینم توی چند وقت اخیر حداقل سه یا چهار بار ارور 503 گرفتم توی قسمت مدیریت سایت ولی توی این فایل هیچ ارور 503 یا 404 مشاهده نمیشه

و سوال سومم این هست که من داخل این فایلی که شما گفتید تعداد خییییلی خییلی زیادی ارور دارم ولی داخل cpanel وقتی روی آیکون ارور کلیک می کنم صفحش سفیده و هیچ اروری نمایش نمیده! کدوم معیار معتبری برای ارور ها هست؟

خطاهای 500 داخل فایل ذخیره میشه

خطای 404 ذخیره نمیشه چون مربوط به عدم وجود لینک خاصی تو سایت هست

خطای 503 هم مربوط به سرویس دهنده هاست هست که ممکنه سرویس خاصی روی هاست شما قطع و وصل میشه و احتمالا اینکه سرور هاستینگ از نظر تعداد اکانتهای روش شلوغ باشه هست

2 کاربر پسند شده

در در 9/15/2019 در 19:26، ابوالفضل طالبی گفته است :

خطاهای 500 داخل فایل ذخیره میشه

خطای 404 ذخیره نمیشه چون مربوط به عدم وجود لینک خاصی تو سایت هست

خطای 503 هم مربوط به سرویس دهنده هاست هست که ممکنه سرویس خاصی روی هاست شما قطع و وصل میشه و احتمالا اینکه سرور هاستینگ از نظر تعداد اکانتهای روش شلوغ باشه هست

خیلی ممنونم بابت جوابتون ... حالا مجدد از پشتیبانی هاستم میپرسم در مورد دلیل ارور ها 

فقط در مورد اون ارور خاص که خیلی تکرار شده چی؟ چی هست اصلا؟ باید کار خاصی بکنم؟

اون خطا هم باز به هاست شما و پیکربندی اون ارتباط داره 

خطا مربوط به ssl هست که از ماژول php_openssl.dll داره خطا میگیره و دسترسی و رفع مشکل این خطا توسط مدیر سرور مقدور هست

1 کاربر پسند دیده است

در 3 ساعت قبل، ابوالفضل طالبی گفته است :

اون خطا هم باز به هاست شما و پیکربندی اون ارتباط داره 

خطا مربوط به ssl هست که از ماژول php_openssl.dll داره خطا میگیره و دسترسی و رفع مشکل این خطا توسط مدیر سرور مقدور هست

خیلی ممنونم بابت جوابتون ... فقط امکان داره یه هاست خیلی خوب به من معرفی کنید؟ 

هاست خوب زیاده و سلیقه ها هم متفاوته.

با کارفرماهای زیادی کار کردم و تجربه ام از 3 تا هاست رو میگم:

برتینا چندان تعریفی نداره. پشتیبانیش افتضاحه. اینقدر بد بود هر دو تا کارفرمام هاست شون رو تغییر دادن.

مدیر هاست عجیبه. گاهی افزونه های جوملا روش بازی در میاره.

میهن وب هاست خیلی دم دسته و تقریبا کار باهاش راحته. یکی از بچه ها که خودش هاست داره میگه یه جور پیکربندی کرده که تازه کارها راحت باهاش کار کنن ولی امنیتش میاد پائین. راست و دروغش با خودش.

بقیه هم قسمت نشده باهاش کار کنم. کاش یه تاپیک بزنن تجربه های بچه ها رو درباره هاست ها بنویسن

2 کاربر پسند شده

در 8 ساعت قبل، levelup گفته است :

هاست خوب زیاده و سلیقه ها هم متفاوته.

با کارفرماهای زیادی کار کردم و تجربه ام از 3 تا هاست رو میگم:

برتینا چندان تعریفی نداره. پشتیبانیش افتضاحه. اینقدر بد بود هر دو تا کارفرمام هاست شون رو تغییر دادن.

مدیر هاست عجیبه. گاهی افزونه های جوملا روش بازی در میاره.

میهن وب هاست خیلی دم دسته و تقریبا کار باهاش راحته. یکی از بچه ها که خودش هاست داره میگه یه جور پیکربندی کرده که تازه کارها راحت باهاش کار کنن ولی امنیتش میاد پائین. راست و دروغش با خودش.

بقیه هم قسمت نشده باهاش کار کنم. کاش یه تاپیک بزنن تجربه های بچه ها رو درباره هاست ها بنویسن

خیلی ممنونم بابت جوابتون ... منم با هاستنگار یه مدته کار میکنم .. پشتیبانیش عالیه سرعتش توی پلن هاست پرسرعت خوبه ... امکانات زیادی روی هاست اشتراکی فعال کردن ... فقط چند وقته مرتب ارور ۵۰۳ میده اعصابمو به هم ریخته

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری