Ala

مشکل نشان ندان به روز رسانی سایت و ایجاد مطلب جدید در بخش مدیریت پس از بروز رسانی افزونه ها

13 پست در این موضوع

سلام دوستان

تو قسمت به روز رسانی افزونه ها وارد شدم. همون قسمتی که داخل عکس زده نمایش بروز رسانی افزونه ها. الان تعداد رو 5 تا زده اما وقتی به روز رسانی رو انجام دادم تعداد 6 تا بود... از همون موقع مطلب جدید یا ایجاد نمیشه یا اگر هم ایجاد بشه تو سایت نشون داده نمیشه

خواهش میکنم راهنماییم کنین.:( امروز باید مطلب میذاشتم، اما این اتفاق افتاد

حالا باید چه کار کنم که مشکل حل بشه؟؟؟؟ بنده کاربر مبتدی هستم

76889.png

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

قسمت آخرین مطالب رو هم اگه دقت کنین، تاریخ و زمان رو یه جور بدی نشون میده، قبلا اینجوری نبود:(

سلام
کدوم افزونه ها رو بروز رسانی کرده؟ K2 و آیا برای ارس جوملا بوده؟ اگر K2 هست تو اینترنت بگردی پیدا می کنی چطور مشکل تاریخ رو حل کنی. 

1 کاربر پسند دیده است

من وارد نیستم و نمیدونم چه افزونه ای بوده که اینجور به هم ریخته همه چی رو؟ اگه میشه لطفا گام به گام توضیح بدین چه کار کنم

ممنووون

در در 10/19/2019 در 17:03، ابوالفضل طالبی گفته است :

زبان بخش مدیریت خودتونو بزارید رو انگلیسی مشکل رفع میشه

سایت مربوط به یه موسسه اس. اجازه این تغییرات رو ندارم، چون من تنها ادمین نیستم... چند تا ادمین داره

اینکه به روز نمیشه و منوها به هم ریخته وقتی دکمه افزودن آیتم رو میزنم و مطلب جدید تو قسمت آخرین مطالب نمیاد و همینطور رو سایت هم بارگذاری نمیشه باید چکار کنم؟؟؟

پس برای رفع مشکل باید نسخه ی فارسی k2 که با تاریخ شمسی مشکلی نداره تهیه کنید . میتونید از سایت arasjoomla.ir تهیه کنید و مشکلتونو رفع کنید

2 کاربر پسند شده

وقتی مطلب جدید ایجاد میکنم پیغام انگلیسی بالای صفحه که تو تصویر موجوده، میاد و سایت هم دیگه باز نمیشه

چه اروریه؟ مشکل از چیه؟

خواهش میکنم راهنماییم  کنین بتونم خودم درستش کنم

ممنون

5466867.png

در 15 ساعت قبل، ابوالفضل طالبی گفته است :

پس برای رفع مشکل باید نسخه ی فارسی k2 که با تاریخ شمسی مشکلی نداره تهیه کنید . میتونید از سایت arasjoomla.ir تهیه کنید و مشکلتونو رفع کنید

اگه این کاری که فرمودین انجام بدم، مشکل حتما رفع میشه؟ اینکه سایت به روز نمیشه و مطلب نمیشه ایجاد کنم و ...؟؟؟؟

در در 10/20/2019 در 11:29، ابوالفضل طالبی گفته است :

بله رفع میشه

از سایتی که آدرس دادین دانلود کردم. حالا لطفا میگین چه جوری نصبش کنم؟؟؟

گام به گام لطفا

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری