nekouy7nk

درست کردن منو و مشکل در منو

6 پست در این موضوع

سلام

http://shabnaam.com/rice/rice-cabbage/menu-id-259

کسی نمیدونه این menu-id-259 از کجا اومد و چطوری حذفش کنم؟

http://shabnaam.com/table/rice/menu-id-259

این منو بالا درست کردم اومده داخل منو نوشته table  چطور حذفش کنم؟

یه منو درست کرده بودم با لینک خارجی اما خواستم یه ماژول رکسا بزارم توی منو که تا روی اون منو کلیک میشه بره و ماژول رکسا با اون مطالبی که توش آپلود کردم نشون بده این چطور امکان پذیره؟الان مجبور شدم در همین لینک منوی بالا اومدم منو وصل کردم به یک مجموعه به اسم rice اون هم اومده table برام گذاشته چطور مثل سایت بیتوته منوهای تر تمیز داشته باشم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این مشکلات بخاطر افزونه ی sh404 بوجود میاد

میتونید برید و این لینکو تو sh404 پیدا کنید و تغییرش بدید

1 کاربر پسند دیده است

اره کامپوننت sh404 دارم اما تنظیماتش زیاده نمیدونم باید کجا پیداش کنم و تغییرش بدم؟ 

به منوی urls برید

لینک مورد نظرو سرچ کنید بعد از پیدا شدن روش کلیک کنید یک پنجره باز میشه اونجا تغییر بدید و ذخیره کنید

Screenshot_11.thumb.jpg.c999bca5481193c4f6443ea4df977f06.jpg

1 کاربر پسند دیده است

پیداش کردم متشکرم  نمیشه اون آیتم منو برای همیشه حذف کنم اینجوری هر منوی جدیدی درست کنم و هر مطلب جدیدی بنویسم باید بیام اینجا ادرسش تغییر بدم. این کلمه table چطوری حذف کنم؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری