pori

مشکل با آپلود سایت و کار با Cpanel

13 پست در این موضوع

سلام. من سایت رو آپلود کردم ولی ارور داد که خطا در ارتباط با دیتابیس. آخه اونجوری که دیدم. دیتابیسم آپلود نشده بود و میخواستم بدونم باید چیکار کنم که دیتابیس رو آپلود کنم؟

هر چی گشتم چیز خاصی پیدا نکردم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

دقیق توضیح بدید چیکار کردین تا بهتر بتونید جواب بگیرید

اگه کلا از روی لوکال میخواین دیتابیس رو ببرین توی سی پنل باید قبلا از دیتابیستون توی لوکال export بگیرید و از طریق phpmyadmin ایمپورتش کنین

یا نه کلا از اول سایت رو روی هاست نصب میکنین باید قبلش دیتابیس بسازین و براش یوزر هم بسازین و به یوزرتون دسترسی کامل بدین و سایتتون رو نصب کنین...

دوست عزیز شما باید از طریق phpmuadmin اقدام به ساخت Database نمایید و از طریق گزینه import اقدام به آپلود یا ایمپورت دیتابیستون کنید.

اگر مشکل رفع نشد در همین تاپیک درخواست بدین تا بررسی بشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

مرسی دوستان. واقعا نمیدونم چطوری تشکر کنم.من رو لوکال کار میکردم و دیتابیسم رو اکسپرت کردم و توی سی پنل ایمپورت کردم. ولی ایمپورت نشد .ارور داد. البته من هیچکدوم از تنظیمات اکسپورت و ایمپورت رو دست نزدم و فایل اسکریپت اس کیو ال بهم داد

تو این قسمت هم کمکم کنید دیگه مشکلی ندارم. ممنون:thanks:

[ATTACH=CONFIG]2060[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط pori

شما اول باید یک دیتابیس بسازید بعد این فایلتون رو درون اون دیتابیس ایمپورت کنین...

1000 در دنیا 20000 در آخرت خدا بهتون بده. واقعا نمیدونم چطوری تشکر کنم ازتون. خیلی ممنون که کمک کردید.

یه دیتابیس ساختم دیتابیستم رو ایمپورت کردم. واقعا ممنونم:thanks:smile22

خواهش میکنم دوست عزیز فقط یه چیزی هم اگه انجام ندادید انجام بدید فایل configuration.php ویرایش کنید و اطلاعات جدیدتون رو جایگزین کنین....

خواهش میکنم دوست عزیز فقط یه چیزی هم اگه انجام ندادید انجام بدید فایل configuration.php ویرایش کنید و اطلاعات جدیدتون رو جایگزین کنین....

فقط یه چیزی. من چی رو توی فایل کانفیگ ویرایش کنم؟:didi::bala:

var $log_path = '???/logs';
var $tmp_path = '???/tmp';
var $host = '????';
var $user = '???';
var $db = '???';
var $password = '??';

دقیقا اینارو باید تغییر بدی :dadad4:

فایل کانفیگ باید اطلاعات جدیدتون رو جایگزین کنین نام دیتابیس و یوزری که دیتابیس استفاده میکنه و پسوردش

مسیر پوشه های log و tmp رو هم باید چک کنید تا درست باشه...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری