roozeabi

اشکال در راه اندازی Captch

12 پست در این موضوع

سلام
وقتی پلاگین captcha رو فعال می کنم در فرم تماس این پیام خطا رو میده:

خطا برای مالک سایت: نوع کلید معتبر نیست.

http://www.rahavardkala.com/contact.html

یک سئوال دیگه:

فرم تماس رو در صفحه تماس با ما کجا می تونم ادیت کنم؟؟ میخوام یه مواردی رو بهش اضافه کنم.

screenshot-www.rahavardkala.com-2019.11.07-14_45_47.png

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
در 3 ساعت قبل، roozeabi گفته است :

وقتی پلاگین captcha رو فعال می کنم در فرم تماس این پیام خطا رو میده:

سلام
برای فعالسازی کپچا اول وارد google.com/recaptcha بشو و سایتت رو معرفی کن و کلید های کپچا  نسخه 2 رو بگیر. تو این مرحله دو تا گلید بهت میده. کلیداول site key و کلید دوم secret key نام داره که به باید در فیلد های مربوطه در پلاگین گوگل کپچا جوملا اضافه کنی. احتمالا یا این کلید ها اشتباه کپی شده یا سایتت رو معرفی نکردی.

در 3 ساعت قبل، roozeabi گفته است :

فرم تماس رو در صفحه تماس با ما کجا می تونم ادیت کنم؟؟ میخوام یه مواردی رو بهش اضافه کنم.

به فرم تماس با ما چی میخوای اضافه کنی؟ شاید با نصب افزونه کارت راه بیفته

سلام
وارد    google.com/recaptcha   شدم و سایت رو معرفی کردم و دو تا کد گرفتم و اون کدها رو هم در پلاگین مربوط وارد کردم.

screenshot-www.google.com-2019.11.08-17_12_39.png

screenshot-www.rahavardkala.com-2019.11.08-17_13_36.png

در 17 ساعت قبل، roozeabi گفته است :

وارد    google.com/recaptcha   شدم و سایت رو معرفی کردم و دو تا کد گرفتم و اون کدها رو هم در پلاگین مربوط وارد کردم.

یعنی درست شد؟

در 17 ساعت قبل، roozeabi گفته است :

به فرم تماس هم میخوام موبایل اضافه بشه

تو منوی کاربران یه فیلد اضافه بساز که بتونی شماره همراه هم بگیری. سطح دسترسی هاش رو هم برای کاربران مهمان تنظیم کن تا بتونن موقع ثبت نام مقدار دهی کنن.

قبل از همه کارها وارد گوگل کپچا شده بودم و کدها رو گرفته بودم و در پلاگین وارد کرده بودم. بعد از همه این کارها این پیام خطا در سایت داده شد.

در 3 ساعت قبل، levelup گفته است :

یعنی درست شد؟

تو منوی کاربران یه فیلد اضافه بساز که بتونی شماره همراه هم بگیری. سطح دسترسی هاش رو هم برای کاربران مهمان تنظیم کن تا بتونن موقع ثبت نام مقدار دهی کنن.

تو منوی کاربران این کار رو کردم ... حالا چه جوری می تونم تو فرم تماس فیلد تلفن همراه رو اضافه کنم که کاربر بتونه تلفن همراهش رو وارد کنه؟

در 4 ساعت قبل، roozeabi گفته است :

قبل از همه کارها وارد گوگل کپچا شده بودم و کدها رو گرفته بودم و در پلاگین وارد کرده بودم. بعد از همه این کارها این پیام خطا در سایت داده شد.

دامنه سایت رو در گوگل درست وارد کردی؟ یه بار دیگه چک کن.

در 4 ساعت قبل، roozeabi گفته است :

تو منوی کاربران این کار رو کردم ... حالا چه جوری می تونم تو فرم تماس فیلد تلفن همراه رو اضافه کنم که کاربر بتونه تلفن همراهش رو وارد کنه؟

باید سطح دسترسی هاش رو تنظیم کنی. تو همون تنظیمات فیلد، در زبانه مجوز ها سطح دسترسی اون فیلد رو برای عمل ویرایش مقدار فیلد سفارشی روی public بذار .

همچنین مطمئن شو که در زبانه انتخاب ها مقدار فیلد ویرایش در روی هر دو باشه.

در در 11/9/2019 در 14:33، roozeabi گفته است :

دامنه سایت رو در گوگل درست وارد کردی؟ یه بار دیگه چک کن.

دامنه رو چک کردم درسته و مشکلی نداره

مشکل کپچا درست شد. اشکال از من بود. در گوگل نوعش رو اشتباه انتخاب کرده بودم
تشکر از محبت شما

ولی مشکل اضافه کردن فیلد موبایل به فرم تماس در تماس با ما همچنان پابرجاست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری