حجت مردانه زاده

(اطلاعیه و نظرسنجی) جوملا را با طعم هلو بخورید!(بزرگترین پروژه ی جوملایی در جهان!!!)

88 پست در این موضوع

تاپیک طوری داره می ره جلو که هر روز نسبت به روز قبل ، حس کنجکاویم بیشتر می شه.حداقل حجت جان یه راهنمایی یه حرکتی مردیم از این همه فکر کردن وانتظار

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

حجت جان من لواشک بخورم بدنم میریزه بهم ! :dadad4:

این نوین زیادی دوست داره فکر کنم ! خداییش اون شروع کرد نه من

راستی این پک 600 افزونه همین هلو هست ؟

الان دانلود کنیم بپره تو گلو ؟

حجت جان من لواشک بخورم بدنم میریزه بهم ! :dadad4:

این نوین زیادی دوست داره فکر کنم ! خداییش اون شروع کرد نه من

راستی این پک 600 افزونه همین هلو هست ؟

الان دانلود کنیم بپره تو گلو ؟

بذار به وقتش ؛ حالتون رو جا میارم...

نه بابا ... هلو کجا بود...

دیدم خیلیا دنبال این افزونه ، اون افزونه کلی تو سایتهای مختلف میچرخن! گفتم اینو بذارم.حداقل عده ای که هنوز اشنایی کامل و یا دسترسی کامل به همه ی سایتها ندارن(حالا به دلیل تحریم و یا فیلتربودن سایتها) از این افزونه های نسبتا کامل بتونن تو سایتهاشون استفاده کنند.

تقریبا همه چی توش هست...

آخه به نظـــــــــــــــرت این 4تا افزونه ، میشه بهش گفت هلوووووووووووووووووو!!؟؟؟

بادمجونم نیست.... بعد میگی هلوئه!!! تو کلاً توی تشخیص مشکل داری!!! باید حضوراً بیام یه دوره فشرده واست بذارم!!!

تاپیک طوری داره می ره جلو که هر روز نسبت به روز قبل ، حس کنجکاویم بیشتر می شه.حداقل حجت جان یه راهنمایی یه حرکتی مردیم از این همه فکر کردن وانتظار

فعلا با همین لواشک و دیش و دیش و الوچه تلان پیش برید خوبه کـــــــــه، هم خوشمزه ست هم باب میل همه ست...:didi:

با سلام

شاید این اولین پست من توی این انجمن باشه .... :yeah:

من فکر کنم پروژه شما شاید با پروژه حسابداری هلو مرتبط باشه که در واقع ادغام نرم افزار هلو و جوملا توی یک پروژه باشه

البته این یک حدسه ولی اگه انجام بشه یعنی واقعا اگه انجام بشه وحشتناکه یعنی یه انقلاب توی جوملا بوجود میاد ...... امیدوارم اینطور باشه

چون من یه پروژه بهم پیشنهاد شده بود مبنی بر طراحی یه وبسایت با قابلیت حسابداری و حسابرسی پیشرفته که کار خیلی سختی به حساب میومد

بهر حال موید باشید

تعبیر شما زا هلو چیست!؟

راحتی آسایش آرامش شیرینی مثلاً میگن ببین فلانی مثل هلو میمونه معمولاً برای دخترهای زیبا گفته میشه :hehe:

یعنی جه که جوملا با طعم هلو بخورید!؟؟

والا جوملا نصب کردنی بود و خوردنی نبود شاید مثلاً قرار رانی ازین به بعد طعم های مخصوص وب مستر ها بزنه مثلاً رانی ویبولتین با طعم انبه!!!!:4d564ad6:

به نظر شما چه کاری است که برای اولین بار در جهان در شُرُف انجام است!؟

اینکه اونقدر بدبخت بشه که پول زیاد داشته باشی ولی هیچ چیز با اون همه پول قابل خریدن نباشه مثل الان!!! مثلاً قبلاً با 150 هزار تومان میشده یک قصر خرید الان با 150 میلیون شاید یه سوئیت 25 متری خارج شهر بهت بدن که گاهی نگاش کنی فقط :auizz3ffy9vla57584x

شما میپسندیدی که چه کاری باشد!؟

یه کاری که هر کسی مثل من از مامانش قهر کرد نتونه یک سایت بزنه اونم دزدی از بقیه بعد به خودش بگه طراح:sarma:

آیا از نظر شما همچین چیزی امکان پذیر هست یا خیر!؟

آره نشد که نداریم ، ولی خب کلاً حالا که همه وعده میدن هیچ کسم جرئت نداره بگه چی شد خب شمام بگو امکان پذیره ماهم دور از جون همه میگیم با هم دیگه یکصدا بععععععععع له:auizz3ffy9vla57584x

آیا به نظر شما ،توانایی اینچنین کاری را داریم که تابحال کسی در دنیا انجامش نداده باشد!؟

آره خوووووو ، هر روز داریم میشنویم یکارایی میکنیم که عمراً کسی نمیکنه مثلاً همین پوله که گم شده خدا وکیلی تو دنیا بی سابقست یا مثلاً اینکه ور میداریم یه سایت رو عیناً کپی می کنیم بعد زیرش میزنیم طراحی شده توسط سالار... مثلاً ، تازه این پیر فرزانه هم میگه آره خوووو ببین:nasihat:

به نظر شما این بنر چقدر با واقعیت نزدیک است!؟

بعیده نزدیک باشه چون طراحش احتمالاً یا نمیدونست گرافیک وب چیه یا کلاً مدت هاست توی صنایع غذایی بوده (اینو به دل نگیرید ها چون دیدم اجازه داریم هر چی میخوایم بگیم خوشم اومد منم بگم) :25:

بعیده نزدیک باشه چون طراحش احتمالاً یا نمیدونست گرافیک وب چیه یا کلاً مدت هاست توی صنایع غذایی بوده (اینو به دل نگیرید ها چون دیدم اجازه داریم هر چی میخوایم بگیم خوشم اومد منم بگم

والله اونی که گفتین طراحش نمیدونه گرافیک وب چیه!.کاملا درست گفتین. چون ما که از گرافیک چیزی سرمون نمیشه!!! د رمورد گزینه ی دوم: راستش، موقعی که داشتیم میزدیم، روزه بودیم.، دیگه هیچی حالیمون نبود به جز خوراکی....!! واسه همین همون لحظه اونچیزی که تو خیالمون بود رو پیاده کردیم!!! :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe: ممنون بابت نظرات خوبت

شاید این اولین پست من توی این انجمن باشه .... :yeah:
خوش اومدید دوست عزیز...

بادمجونم نیست.... بعد میگی هلوئه!!! تو کلاً توی تشخیص مشکل داری!!! باید حضوراً بیام یه دوره فشرده واست بذارم!!!

:didi::didi:

بعیده نزدیک باشه چون طراحش احتمالاً یا نمیدونست گرافیک وب چیه یا کلاً مدت هاست توی صنایع غذایی بوده

:didi::didi:

+

شرمنده من از بچگی با کد های شکلک های این فروم مشکل داشتم :37:

تعبیر شما زا هلو چیست!؟

خوشمزس , دوسش دارم ولی گرون شده :hooom: شما که نمیخوای پول بگیری ؟ shotup

یعنی اینکه جوملارو با طعم هلو بخورید دیگه :| این سوال کردن داره ؟ :ooofe:

ادغام اسکریپت های خارجی با جوملا به راحتی هر چه تمام تر مثل هلو :5:

دوس دارم ی چی باشه که شب بزارم کنارم :41: وقتی صبح بیدار شدم کد نویسی وب رو فول باشم :25r30wi:

نوچ :didi: چون باس زحمت بکشی , همینطوری که نمیشه . گاو نر میخواهد و مرد کهن :nasihat:

آیا به نظر شما ،توانایی اینچنین کاری را داریم که تابحال کسی در دنیا انجامش نداده باشد!؟

در رابطه با ادغام اسکریپت ها با جوملا رو بله . 100 درصد میتونید :128fs318181: اما اینکه صبح پاشم و کد نویسی فول باشم رو نه :a54d65a:

نمیدونم والااااا , وقتی نمیدونم چیکار دارید میکنید از کجا بدونم به واقعیت نزدیکه یا نه :1dco2x0p1lilzhfpg1t:motat:

آقا حجت اینقد با احساسات بچه ی مردم بازی نکن howit

:didi:

یه تیکه برگ درخت + یکیو نصفی هلو + یه بچه نیمه لخت = جوملا !

البته یه چیزی هم زیر پای بچه هست که نفهمیدم چی هست . اون رو هم جمع ببندیم به نظر شما چی میشه ؟

خلاصه هر چی که هست . مطمئن هستم خیلی بزرگ و عالی هست. و خسته نباشید به حجت عزیز و تیمش میگم.

موفق پایدار

سلام

آقای مردانه زاده من کلا نظری ندارم چون هر چیزی بگم تکراری محسوب میشه و بازم میرسیم به لواشک دیش دیش

ترو خدا اون هلو و بچه را از توی تصویر بردار تو این ماه رمضونی با زبون روزه یاد دیش دیش میفتم دهنم آب میفته

به نظر من فعلا این تاپیک را ایجادنمی کردین و میزاشتین بعد این که پروژه تموم میشد ایجاد می کردین بهتر بود

الان پروژه شما 80% پیشرفت داره یعنی تا اون 20 تا تموم بشه مردم همینطوری باید حدس بزنن - حالا این 20% شاید چند ماه طول بکشه مرد همینطوری باید این مدت حدس زد ؟

یاد رفت اینم بگم اون عکس کفگیر را هم بردار یاد غذا میفتم - از الان (ساعت 9:30 صبح ) گشنم شد

در کل امیدوارم پروژه ای باشه که به طراحان وب کمک بزرگی بکنه و از دست من ناراحت نشین من معمولا رک حرفمو میزنم - بهتر بود بعد اتمام پروژه این تاپیک را ایجاد می کریدن چون تاپیک تا 6 صفحه پیش رفته اما ...

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات

التماس دعا ...

با سلام منتظرم

میدونم که میتونین

فقط اگه پشتیبانی یادتون نره خیلی خوبه

سلام آقای مردانه زاده

من اولین بار که این بنر و دیدم یاد نرم افزار حسابداری هلو افتادم شعارش هم این بود:

ظاهری زیبا هسته ای محکم

البته من هیچوقت از اون نرم افزار استفاده نکردم که ببینم چقدر با این شعار مطابقت داره.

اما در مورد پروژه شما اینطور که من فهمیدم شما دارید یکی از بزرگترین ضعفهای جوملا رو برطرف میکنید. البته این ضعف خود جوملا نیست بلکه به توسعه دهندگانش برمیگرده .

تقریبا همه کسانی برای خدمات و فروش آنلاین از جوملا استفاده میکنند با مشکل عدم ثبت سوابق خرید و ..... مشتریان مواجه هستند.(مگر اینکه از کامپوننت های فروشگاهی استفاده کنند که اونا هم داستانهای خودشون و دارند) و مجبورند از سیستم های جانبی مثل whmcs که خودتون هم قبلا معرفی کردید استفاده کنند .

بنابر این اگر به امید خدا و پشتکار شما و همراهانتون این سیستم به کاربری برسه واقعا جای قدردانی داره و صد البته که هلو نام برازنده هست براش . امیدوارم موفق باشید.

ارسال شده در (ویرایش شده)

ميخواهم در اولين پستم دقيق بزنم وسط خال!

احتمالا منظور از هلو آن جناب وزير بهداشت سابق كه نيست!؟ اگر هست پس قطعا ميخواهيد هسته اين هلوي نانازي را جاي هسته اصلي جوملا زورچپان خلق الله جهان كنيد!

عجب جوملايي بشه اين جوملا بخصوص كه يك كامپوننت سركوچه طرف هم بهش اضافه كنيد تا در اين اوضاع خوب اقتصادي كه (همه چي آرومه ، ما چقدر خوشبختيم) ملت يه حالي با ارزوني بكنند و ديگه مجبور نباشند به سر ه كوچه ي اين و اون سرك بكشند!

به قول بعضيها: چرا كه نه! وقتي ميتوانيم با كيك زرد جهاني بشيم (طوري كه هنوز نتوانيم يك لامپ 40 وات را با آن روشن كنيم ولي بجاش شاخص جهاني قيمت پايه هر سهم مرغ ايراني تخم طلا را در بازارهاي بورس جهان به عرش برسانيم)، پس با هولوي جوملايي هم ميتوانيم دستي بر سر و گوش جهانيان بكشيم. فقط خدا آخر و عاقبت اين يكي را بخير كنه! همين روزاست كه سرو كله اين يارو ويروس اسكاسنت توي كامپيوتر جناب حجت خان و سايتهاي جوملايي ايران باز بشه!

ویرایش شده در توسط azadiphone

parsiantd : امیر حاجیان :asrertebat : ممنونم از نظرات خوب دوستان. واقعا تا به اینجا دارم لذت میبرم از پیش بینیهای بسیار خوبتون...

--------

azadiphone : بســـی شــــــاد و خنـــــــدان شدیم...(خیلی جالب گفتین) :25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

حجت جان منم باغ هلو داتشم مثه تو میخندیدم ...بخند که دنیا تو دستات ......ماشاالله اونقد هلو داری که بعض وقتها هم مجانی تو انجمن پخش میکنی دیگه!!!:4d564ad6::4d564ad6::didi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

بذار به وقتش ؛ حالتون رو جا میارم...

نه بابا ... هلو کجا بود...

دیدم خیلیا دنبال این افزونه ، اون افزونه کلی تو سایتهای مختلف میچرخن! گفتم اینو بذارم.حداقل عده ای که هنوز اشنایی کامل و یا دسترسی کامل به همه ی سایتها ندارن(حالا به دلیل تحریم و یا فیلتربودن سایتها) از این افزونه های نسبتا کامل بتونن تو سایتهاشون استفاده کنند.

تقریبا همه چی توش هست...

آخه به نظـــــــــــــــرت این 4تا افزونه ، میشه بهش گفت هلوووووووووووووووووو!!؟؟؟

فعلا با همین لواشک و دیش و دیش و الوچه تلان پیش برید خوبه کـــــــــه، هم خوشمزه ست هم باب میل همه ست...:didi:

حالا بزار ابولفضل جان بیاد بگه وقت میتینگ کی هست من بیام اونجا برات یه سلام علیکی بکنم

تشخصیم بد نیست شما مشالله کلا علاقه داری تو ماه رمضون کلا خوراکی بزاری و ...

پس اون پک 600 افزونه و قالب پک بستنی بود به خاطر عکسش می گم

حضوری هم میام یه دوره فشرده یه ساعته تو میتینگ داشته باشیم :128fs318181:

با سلام

به نظر من یک طرح جامعی است که به مراتب شرایط را برای کاربران و متقاضیان وب سایت به طرز فوق العاده قابل توجهی سهل و آسان می کند.

با آرزوی موفقیت برای شما

بنظر من باید ترکیبی از جوملا با نرم افزار دیگری باشه

یا مثلا انجام کارهای که الان تحت وب نیستند یا کم صورت میگیرند تحت وب بشه

مثلا ایجاد کامپونتی که بتونه خدمات حسابداری و حسابرسی را تحت وب و جوملا انجام بده

و شاید ورود نرم افزار هلو به مدیرت محتوای جولا

اقا این نمایشگاه الکامپ کی قرار راه بیفته

بسه دیگه حجت

صبرمون لبریز شد

عجله داداش

یعنی زود تر نمیشه منتشرش کرد ؟

تعبیر شما زا هلو چیست!؟

زیبایی خوشمزه گی و نیز سادگی در کارها

یعنی قرار یه کاری در جوملا انجام بشه که اون رو سادتر میکنه هم قوی تر و هم زیبا تر

فول Ajax کردن جوملا و سادتر کردن محیط کاری و کاربری اون

سبکتر شدن سادتره تر شدن جوملا و فول Ajax شدن او و سازگاری با دی

از ایرانی ها چیزی بعید نیست

بله که داریم از ایرانی ها چیزی بعید نیست

بسته به تلاش کسی هست که روش کار میکنه من برای شما امیدوارم

اگر در رابطه با سادگی و کارایی جوملا باشه خیلی نزدیکه

وهمچنان سپاسگذار از دوستان عزیز بابت نظرات خوب و مفیدشون؛

اقا این نمایشگاه الکامپ کی قرار راه بیفته

بسه دیگه حجت

صبرمون لبریز شد

عجله داداش

یعنی زود تر نمیشه منتشرش کرد ؟

نمایشگاه الکامپ هرسال حدوداً اواسط پاییز هستش.

خیر دوست عزیز ، حتما جزئیات بیشتر در انجمن اعلام میشه...

هلو یعنی ظاهری زیبا و هسته ای محکم!

فک کنم یه چیزی تو مایه های front page یا dreamweaer باشه برای طراحی سایت