حجت مردانه زاده

(اطلاعیه و نظرسنجی) جوملا را با طعم هلو بخورید!(بزرگترین پروژه ی جوملایی در جهان!!!)

88 پست در این موضوع

با سلام و درود

همشهری عزیز جناب آقای مهندس مردانه زاده

هرچه هست برایتان آرزوی موفقیت و پایداری دارم تا هرچه زودتر به پایان رسد

ما که خیلی وقته خبر خوشی نشنیدیم ، باشد که از دهان شما شنویم

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام، خدمت کاربران گرامی....

جهت اطلاعرسانی از وضعیت پروژه ، لازم هست که اعلام کنم.هم اکنون پروژه به پیشرفت 90% ای خودش رسیده.

انشالله هرچه زودتر با رونمایی از این پروژه، سر و صدای بزرگی در ایران و حتی در جهان ایجاد میکنیم....

:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

سلام بر آقا حجت گل

شما ماشالا همیشه فعال و با طرح های عالی هستید فقط یه نظر دارم از لحاظ مارکتینگ و بازاریابی:

نام هلو در بازار کامپیوتر یه برند شناخته شده هستش و مشخصاً یک برنامه حسابداری که سالیان سال هستش که در بازار وجود داره

من فکر می کنم (به عنوان پیشنهاد) روی نام دیگه ای فوکوس کنید هرچند که زاویه دیدتون و بکار بردن کلمه هلو را متوجه شدم (خوشمزگی! راحتی هلو برو توگلو!! و ...)

موفق و موید باشی دوست عزیز

سلام بر آقا حجت گل

شما ماشالا همیشه فعال و با طرح های عالی هستید فقط یه نظر دارم از لحاظ مارکتینگ و بازاریابی:

نام هلو در بازار کامپیوتر یه برند شناخته شده هستش و مشخصاً یک برنامه حسابداری که سالیان سال هستش که در بازار وجود داره

من فکر می کنم (به عنوان پیشنهاد) روی نام دیگه ای فوکوس کنید هرچند که زاویه دیدتون و بکار بردن کلمه هلو را متوجه شدم (خوشمزگی! راحتی هلو برو توگلو!! و ...)

موفق و موید باشی دوست عزیز

با سلام و ممنون از حسن نظرتون.

ببنید دوست عزیز همونطور که شما هم به گونه ای اشاره کردین بله.اصلا منظورمون از هلو این نبود که اسم این پروژه هلو و یا یه یچز مشابه اون باشه !نه به هیچ وجه!!! اصلا این امکانپذیر نخواهد بود. چون پروژه به امیدخدا تحت قوانین کپی رایت ایران و بین المللی ارائه خواهد شد.به همین دلیل اصلا اگر هم ما بخوایم با اسم هلو منتشر کنیم، اصلا امکانپذیر نخواهد بود چون همچین پروژه ای در حال حاضر به رسمی ثبت شده و این اصلا امکانپذیر نیست!!!

منظور ما از بیان کلمه "هلو" دقیقا القای این معنی بود که این پروژه چیزی هست که بسیار مورد باب و میل همگان هست.و شیرنی و راحتی که برای تمام کاربران با هر سطحی فراهم میکنه. مدنظر بوده ...

موفق و سربنلد و پایدار باشید یا حق

خوب آقا حجت کی منتشر میشه

صبر دیگه نمونده برامون

بگید کی منتشر میشه

برای عید فطر منتشر نمکنید ؟

سلام من موضوع خاصی بنظرم نمی رسه

فقط اینکه املای زا که باید از باشه رو درست کنید

ممنون

البته جسارت نباشه

موفق و موئد باشی دوست من. بی صبرانه منتظر ارائه طرح شما هستم.

با آرزوی بهترین ها

با سلام و ممنون از حسن نظرتون.

ببنید دوست عزیز همونطور که شما هم به گونه ای اشاره کردین بله.اصلا منظورمون از هلو این نبود که اسم این پروژه هلو و یا یه یچز مشابه اون باشه !نه به هیچ وجه!!! اصلا این امکانپذیر نخواهد بود. چون پروژه به امیدخدا تحت قوانین کپی رایت ایران و بین المللی ارائه خواهد شد.به همین دلیل اصلا اگر هم ما بخوایم با اسم هلو منتشر کنیم، اصلا امکانپذیر نخواهد بود چون همچین پروژه ای در حال حاضر به رسمی ثبت شده و این اصلا امکانپذیر نیست!!!

منظور ما از بیان کلمه "هلو" دقیقا القای این معنی بود که این پروژه چیزی هست که بسیار مورد باب و میل همگان هست.و شیرنی و راحتی که برای تمام کاربران با هر سطحی فراهم میکنه. مدنظر بوده ...

موفق و سربنلد و پایدار باشید یا حق

سلام و احترام

راجب هلو...من جستجوی داشتم متوجه شدم تنها نرم افزار از هلو یک نرم افزار سیستم مدیریتی حسابرسی برای فروشگاه ها هستش و اگه شما توانسته باشید این سیستم رو آنلاین کنید من خودم توی شمال براتون همشو میفروشم. با هر قیمتی

ولی در کل خوشم اومد که خوب فعالید دمتون گرم

من هم 5 ساله تو جومولا فعالم.php و html مینویسم. سایتی نیست نتونم کپی کنم یا سیستمی نیست ببینم خوشم بیاد و عین همون رو طراحی نکنم. اگه خواستید رو من هم حساب کنید.

برای نمونه طرح مبارزه با فیسبوک خارجی طراح و کد نویسش من هستم.و الانم با مجوز داره کار میکنه.

در ضمینه فایروال جومولا یک خبر داشتم

فایر وال هایی که روی جومولاهای توی سرور های ایران نصب میشن اگه کد های اشتباه بهش بدین یا اصلا نال کنین خود شرکت به سایت حمله میکنه که اینو شخصا تجربه داشتم. نصب نکنین بهتره. اینو گفتم چون تجربه دارم

اولش که بنر رو خوندم فکر کردم که یه ترجمه جدید از جوملا به نام هلو باشه یا اینکه یک افزونه برای راحتتر شدن کار با جوملا باشه

ولی بعدش که توضیحات رو خوندم و نوشته بودید که برای اولین بار در جهان فکر میکنم که شما می خواهید اولین cms متن باز کاملا ایرانی رو طراحی کنید

البته این نظر به خاطره اینه که من خودم دوست دارم چنین کاری رو در آینده انجام بدم (انشالله)

به هر حال من و همه مردم ایران از اینکه یک هموطن بتونه کار های جدیدی در هر زمینه انجام بده خوشحال میشیم

انشالله موفق و موید باشد

با سلام من احساس میکنم یک فریم ورک توپ فارسی برای طراحی قالب جوملا ساخته میشه که اگر بشه عالی میشه

:auau:

با طعم آب انار می خوام من :-)

ملس . . . :25r30wi:

اصلا مرتبط به توسعه جوملا هستش؟gift

اگه هست که هرچی باشه خوبه؛ پس نیازی به کنجکاوی نیست :hooom: