jalilgh

استفاده از سرور مجازی به عنوان هاست دانلود

3 پست در این موضوع

سلام خسته نباشید

بنده مدیر سایت *** هستم، وبسایتم رو جدیدا راه اندازی کردم. در حال حاضر از هاست دانلود استفاده می کنم. یکی از دوستان بهم پیشنهاد کردن که اگر سایت شما در آینده بزرگتر بشه باید از سرور مجازی استفاده بشه.

سوال من اینه که چطور می تونم سرور مجازی رو به هاست دانلود تبدیل کنم؟

اگر ویدیویی یا آموزشی هست که کامل روش انجام این کار رو توضیح میده لطفا معرفی کنید.

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما روی سرور مجازی یا اختصاصی سیستم عامل نصب کنید سپس براساس نیاز یا نرم افزار مدیریت اف تی پی ( اگر فقط قصد دارید اپلود و دانلود انجام بشه بدون راه اندازی سایت ) نصب کنید یا اگر قصد دارید روی سرور مجازی سایت هم داشته باشید بهتر است کنترل پنل نصب بشه که میتونه یا دایرکت ادمین باشه یا سی پنل بعد از نصب مثل یک هاست میتونید ازش استفاده کنید

1 کاربر پسند دیده است

در در 2/6/2020 در 17:06، jalilgh گفته است :

سلام
راه اندازی vps dl host نیاز به تجربه و تخصص داره و اگر با لینوکس آشنایی ندارید اصلا توصیه نمیکنم راه بندازید مستقل بودن در این زمینه با توان مدیریت و پایداری داده ها بحث بسیار مهمی هست
توصیه میکنم از شرکت های معتبر هاست دانلود رو ادامه بدید  و درگیر هزینه های سنگین و دردسرهای مدیریت سرور نشید
پیروز باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری