farhady

مشکل در بازگردانی بک آپ سایت(RestorBack Up)

6 پست در این موضوع

سلام و وقت به خیر

من یه بک آپ از سایتم دارم و الان به دو روش دستی و غیر دستی اقدام به بازگردانی کردم اما سایتم لوود نمیشه.

1- در روش دستی ابتدا  محتویات داخل پوشه public_html رو به داخل هاست آپلود و اکسترکت کردم و بعد دیتابیس رو منتقل کردم و یه یوزر برای دیتابیس مطابق یوزر و پس موجود در فایل Config.php ایجاد کردم اما سایت بالا نمیاد.

2- بار دوم هم از Cpanel فایل فول بک آپ رو ریستور کردم اما بازهم سایتم بالا نمیاد.

در سالم بودن فایل بک آپ تردیدی ندارم. 
اگه کسی میتونه کمک کنه پیام بده و اگه لازمه اطلاعات بیشتری بدم برای کمک کردن.

ممنون ازتون.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنون از جواب
آدرس سایتم این هست
www.flow3d.ir
اگر بزنید میتونید ببینید.

این خطا ارتباط به سایت شما نداره با پشتیبانی هاستتون و دامنه مطرح کنید یا دامنه به هاست وصل نیست یا هاست شما قطع شده

1 کاربر پسند دیده است

در در 3/19/2020 در 21:43، امیر طالبی گفته است :

این خطا ارتباط به سایت شما نداره با پشتیبانی هاستتون و دامنه مطرح کنید یا دامنه به هاست وصل نیست یا هاست شما قطع شده

سلام مجدد

همونطور که گفته بودید دامنه به هاست متصل نبود. الان متصل شده اما یک خطای دیگه داره و باز هم سایت بالا نمیاد. میشه مجدد راهنمایی بفرمایید؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری