lilo

چگونه تغییر رنگ منو در قالب yougrids جوملا 2.5

13 پست در این موضوع

برای تغییر رنگ منو در قالب yougrids جوملا 2.5 به کدام فایل css باید دسترسی داشت و چگونه ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام به جوملا فروم خوش اومدین

برای این کار به خط 303 فایل metal.css این قالب برید...

با برنامه++ nodpad فایل های css را باز می کنم شما خط 303 کد رنگ نیستش با چه برنامه ای بازش کنم؟

با برنامه++ nodpad فایل های css را باز می کنم شما خط 303 کد رنگ نیستش با چه برنامه ای بازش کنم؟

شما با همون notpad++ باز کنید برید اول به پوشه قالب بعد پوشه css بعد فایل metal.css رو باز کنید و در خط 303 کلاس زیر رو میبینید

.horiznav ul li a,.horiznav ul li a:visited {
color: #efefef;
background: url(../images/metal/topmenu/normal_r.png) no-repeat right center;
}

مقدار color رو به رنگ دلخواهتون تغییر بدین...

برای تغییر عناوین ماژول ها و مطالب در این قالب از کجای قالب رو باید تنظیم کرد ؟؟؟

دوستان..من میرم برای تغییر رنگ منوی این قالب..ولی هر کاری میکنم..عکس رو عوض میکنم یا کدش رو توی خط 303..فقط قسمتی از منو تغییر میکنه، همه اش تغیر نمیکنه.

باید چیکار کنم؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

لطفا دمو قرار بدید تا بشه راهنمایی کرد

دوست عزیزم..خط 303 رو که تغییر میدم..این حالتی میشه

در صورتی ک میخوام کاملا تغییر کنه

[ATTACH=CONFIG]5592[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط vahid162

اگه دمو آنلاین بدید میشه راهنمایی کرد در غیر این صورت با فایرباگ کلاس بک گراند منوها رو پیدا کنید نه هر آیتم منو.سپس بهش استایل بدید

اگه دمو آنلاین بدید میشه راهنمایی کرد در غیر این صورت با فایرباگ کلاس بک گراند منوها رو پیدا کنید نه هر آیتم منو.سپس بهش استایل بدید

با فایرباگ هم مشکلم حل نشد.تقریبا هر کدی یا هر عکسی رو عوض میکنم..همه ی بکگراند منو با هم تغییر نمیکنه..

بفرمایید:

گروه فانتزی پانته آ

درود

چطور میشه رنگ توضیحات مطالب محتوای جوملا را تغییر داد؟ منظورم رنگ توضیحاتی که تعداد بازید و نام نویسنده و تاریخ درج خبر را میزنه

تمام رنگها را توی tamplate.css تغییر دادم ولی اعمال نشد.[ATTACH=CONFIG]8966[/ATTACH]

درود

چطور میشه رنگ توضیحات مطالب محتوای جوملا را تغییر داد؟ منظورم رنگ توضیحاتی که تعداد بازید و نام نویسنده و تاریخ درج خبر را میزنه

تمام رنگها را توی tamplate.css تغییر دادم ولی اعمال نشد.[ATTACH=CONFIG]8966[/ATTACH]

درود

فایرباگ برای مرور گرتون نصب کنید

آموزش استفاده ازش هم توی نت فراونه / با استفاده ازش میتوید ادرس دقیق برای تغغیرات رو پیدا کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری