masoudline

طراحی سایت کنفرانس

11 پست در این موضوع

سلام دوستان عزیز و متخصص خسته نباشید

بنده سوالی داشتم فنی و کاربردی

فرض کنید من میخوام یه سایت برای یکی از کنفرانسهای بین المللی طراحی کنم و این سایت باید تنها امکانش که مهم ترین امکاناتش هست ارسال مقاله داشته باشه

یعنی اینطوری باشه که من مثلا به عنوان یه کابر بتونم مقالات خودم رو به سایت ارسال کنم تا توسط مدیر سایت و مدیر کنفرانس مورد بازبینی قرار بگیره و اگر تایید شد توی سایت نشر داده بشه

نمیدونم متوجه منظورم شدید یا نه

امیدوارم که مفهوم رو رسونده باشم

الان کلی سایت هستند که برای ارسال مقالات استفاده میشن

لطفا من رو راهنمایی کنید که از چه ماژولها و یا افزونه هایی استفاده کنم که هم ایمن باشه و هم قوی و از طرفی بشه توش مقاله ها رو دسته بندی شده پیدا کرد.

نظر خودم روی بریزینک فرم و یا آر اس فرم بود

یکی از دوستان جی دانلود رو معرفی کرد ولی نمیدونم

حالا میخواستم نظر متخصصان عزیز رو بدونم

با تشکر از اطلاع رسانی شما

موفق و پیروز باشید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود اگر

ارسال مقاله ساده باشه براحتی با ابزار های منوی کاربری هسته اصلی جوملا می توانید این کارو انجام بدید

دوست عزیز لطفا کمکم کنید

چطوری میتونم این کارو انجام بدم و دقیقا چه کارایی باید انجام داد تا کاربران بتونن مقالات خود رو ارسال کنن

بیشتر سایتهای ارائه مقاله از افزونه sobi استفاده میکنند .. شما میتونید این افزونه رو نصب کنید و امکان ارسال مقاله رو فراهم کنید برای کاربران در نهایت با تائید مدیر سایت مقاله در گروه مورد نظرتون منتشر میشه.

لینک دانلود

http://www.sigsiu.net/download/components/sigsiu_online_business_index_2.html

دانلود زبان فارسی

http://www.sigsiu.net/download/language_packages/farsi_persian_utf-8_language.html

درود عزیزان مگه ارسال مطلب هسته جوملا این کارو انجام نمی ده که مسله رو پیچ در پیچش کردید /

عزیز منوی کاربرای خود رو در ماژول ها عمومی کنید و با عضویت در سایت و با ورد در سایت خود به خود چشتون به ارسال مطلب می خوره

اگر بخش و مجموعه مرتبی داشته باشید براحتی می تونید این کا رو انجام بدید بهتر از رچیزه دیگه ای

آموزش و راهنمایی آنلاین هم خواستید بند کوچک شما

یاهو ای دی :tnt_6667

با سلام،

ارسال مطلب خود جوملا امکانات کنترلی نداره و به نظر شخصیم، به درد این موضوع نمی خوره، با نظر tarantino برای استفاده از یک دایرکتوری ساز مثل sobi2 موافقم.

پیروز باشید

معمولا تو کنفرانس ها مقالات رو برای دانلود قرار نمی دن و فقط چکیده و اطلاعات نویسنده رو قرار می دن . شما می تونید از sobi2 برای گرفتن اطلاعات مقاله و چکیده اون استفاده کنید . پس از تایید مقاله از نویسنده بخواید اصل مقاله رو براتون ارسال کنه . برای اینکار از فرم ساز ها استفاده کنید . اگر هم بخواهید متن کامل مقاله رو قرار بدید اون رو آپلود کنید و آدرس اون رو در sobi2 قرار بدید .

آقای طالبی و یا دوستان لطفا راهنمایی کنن که چطوری با این کامپوننت میشه این کارو کرد که اعضا بتونن مقالاتشون رو ارسال کنن و فیلدها رو پر کنن

لطفا اموزشی بدید

خیلی نیاز دارم

با تشکر از انجمن عالی تون

آقای طالبی و یا دوستان لطفا راهنمایی کنن که چطوری با این کامپوننت میشه این کارو کرد که اعضا بتونن مقالاتشون رو ارسال کنن و فیلدها رو پر کنن

لطفا اموزشی بدید

خیلی نیاز دارم

با تشکر از انجمن عالی تون

با سلام،

مهم ترین manual این افزونه اینجاست:

http://www.sigsiu.net/manual/

نوشته ها کاملا خوب و واضح هست. با توجه به این که این آموزش توسط سایت رسمی شون منتشر شده، با کمترین اشتباهی و معتبر است.

سلام

سايت كنفرانس امكانات خيلي فراتري نياز داره كه تو جوملا نيست و بايد از cms هاي مخصوص مديريت همايش استفاده كرد. البته اگر در همين حد مي خواين، مي تونين با جوملا پياده كنين. اما اگه فرايند دريافت فايل مقالات، بازبيني توسط دبيرخانه، بازگشت به كابر جهت اصلاح مقاله و يا ارسال مقاله به دبير علمي، ارسال مقاله به داور، انجام داوري آنلاين و دادن امتياز به مقاله، ارجاع مجدد مقاله به كاربر در صورتي كه داور اصلاحات زده باشه براش، محاسبه امتيازات مقالات و انتخاب اون ها براي ارايه شفاهي، پوستر و ... و خيلي امكانات ديگه، بخواين، بايد از سيستم هاي مخصوص اين كار استفاده كنين

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری