majid.fathi

تبلیغات در گوگل فیِلتر شد

20 پست در این موضوع

تبلیغات در موتور جستجوی گوگل یا همان ادودز فیُلتر شد. :jan:

اکثر دوستان با تبلیغات گوگل اشنایی دارند همان کادر قرمز بالا یا کنار صفحه . طی تصمیم مقامات و صلاح دید ملت ، تبلیغات در گوگل فیِلتر شد.

با این اوصاف تا چند روز وفت اینده خود گوگل هم فیّلتر می شه :hehe:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بله دیگه موتور جستجو ایرانی(فجر)میاد به جاش.عکسهای گوگل هم که اکثرا نمیارن.فقط این وبش خوب کار میکنه که اونم به زودی فیلتر میشه

درود

فکر کنم تا یه چند وقت دیگه خودمون هم فیلتر می شیم ، مثلا میریم تو خیابون صورتمون شطرنجیه ، حتما باید عینک ضد فیلتر بزنیم . اینترنت بدون گوگل نمی دونم اسمشو چی میشه گذاشت ولی هر چی هست اینترنت نیست.

shotup:hooom::auau::hoy::jan::14::dadad4:

آی گفتی الان چیزی حدود نصف اینترنت با گوگل میچرخه به طوری که هرکی سر و کارش با اینترنته 100 درصد اسم گوگل رو میدونه حالا اونو فیلتر کنن یه چند وقتی مردم میرن سمت بینگ و یاهو ولی فکر کن اوناهم فیلتر کنن دیگه هیچی از اینترنت نمیمونه

مجید جان بازنشسته شدنت رو تبریک میگم .. خاک رس خوب خواستی هست واسه گِل گرفتن سایتت

یکی منو بگیره...مُـــــــــــــردم از خنده!!! :25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

مجید جون، پس چرا واسه ما چیــــــــــــــــــــــزی فیلتـــــــــــــــــــــــــــــر نیست...!!؟ :5:

حالا تیکه بنداز مهندس ماهم خدایی داریمhowit

حالا من که تفریحی این کارا می کردم. در نظر بگیرین این همه شرکت و کارمنداش که خدمات ادروز را انجام می دادند چه بلایی سرشون امد. این همه سایت که با ادوردز بازدید داشتن و نون زن و بچه هاشون را در می یاوردند ....

ولی این مثل که همیشه تخم مرغ هاتون را توی یک سبد نذارید را همیشه مد نظر داشته باشید.

یکی منو بگیره...مُـــــــــــــردم از خنده!!! :25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

مجید جون، پس چرا واسه ما چیــــــــــــــــــــــزی فیلتـــــــــــــــــــــــــــــر نیست...!!؟ :5:

حجت جان نگران نباش تا یک چند ساعت دیگه نوبت شما می شه هنوز به ای اس پی شما نرسیده.:14:

گفتم که از بالا امده این فیلتر:a54d65a:

چند روز پیش تی وی می گفت گوگل سالانه 400 میلیون از ایران درامد داره. لابد فکر کردن خیلی هست. گفتن بزار ماهم گوگل را تحریم کنیم و گوگل را ورشکست کنیم:25r30wi:

حیف شد . من که ناراحت شدم .آقا مجید .

امیدوارم یک راه برای کسب درآمد پیدا کنین

دوستان بلاخره انتظار سر امد گوگول فیلتر شد

هروراااااااااااااا :did2::auizz3ffy9vla57584x

فیلتر شدن گوگل به خاطر چیز دیگه ای هست که همه میدونید، با 1 مثال تفهیم میکنم

مثل اینکه حسن با پدر حسین دعواش بشه،اما زورش بهش نرسه،در عوض حسینو بزنه:25r30wi::image177:

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

الان واقعا برای من خود من سوال هست که بعضی از دوستان خوشحالن از این قضیه یا یجورایی دارن کنایه میزنن ؟

چون یکم عجیبه کسی خوشحال باشه . ولی بعضی از کاربران گرامی و دوستان خیلی انگار ذوق زده شدند:37::auau::33:

با تشکر

ویرایش شده در توسط farsiwebhost.com

جالبه ! می بینم نظرات قدیمیه، اما اخیرا یعنی بعد از قضیه ی فیلم توهین به پیامبر شورای فضای مجازی تصمیم گرفته تبلیغات گوگل فیلتر بشه.

داستان اینه که یه شرکت ایرانی به اسم Adkey به آدرس www.adkey.ir اومده که تبلیغات هدفمند با کلمات کلیدی توی سایت های ایرانی نمایش می ده.

جدیدا اومدن خیلی مورد حمایت مالی و رسانه ای قرار دادنش. قراره این شرکت جایگزین تبلیغات گوگل بشه.

اگرچه کاربرا از این شرکت تبلیغات adkey خیلی تعریف میکنن اما این که مسئولین کلا میخان همه چیز رو ملی کنن جالب نیست!

دوستان این بحث رو ادامه ندید چون میان مارو هم فیلتر میکنن ها چون کنتر که نمیندازه یه دکمس کارش این میبرن قاطی فیلترا.به خدا خود فیلتر هم خسته شده از این کارا.

دوستان این بحث رو ادامه ندید چون میان مارو هم فیلتر میکنن ها چون کنتر که نمیندازه یه دکمس کارش این میبرن قاطی فیلترا.به خدا خود فیلتر هم خسته شده از این کارا.

خوب کسی ادامه نداده دیگه. شما دوباره تاپیک رو آوردی بالا.

پست قبل از پست شما مربوط میشه به پارسال ( 17.10.2012 01:24 ) و این یعنی کسی ادامه نداده.

لطفا دقت فرمایید

رییس سازمان فناوری اطلاعات اعلام کرده که این سازمان واسطه شرکتها برای رفع فیلتر تبلیغات در گوگل خواهد شد.

فکر میکنم آخر مجبور بشیم این تاپیکو ببندیم

دوستان این تاپیک مال دو سال پیشه !!!!!!

ولی کسانی در گوگل تبلیغات می دهند که نمی توانند گوگل را رام کنند و نمی توانند با زیرساخت های فعلی برنامه نویسی سایت خود را بالا بیاورند.

برای برندینگ بسیار مناسب است.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری