joomladoost

فروشگاه ساز جوملا با قابلیت اتصال به هاست دانلود

5 پست در این موضوع

سلام
دوستان و اساتید بزرگوار

لطفاً راهنمایی بفرمایید کدامیک از افزونه های فروشگاه ساز جوملا مناسب فروشگاه های فروش فایل ( پرداخت و دانلود ) است که قابلیت اتصال به هاست دانلود داشته باشه؟ ( قابلیت اتصال به هاست دانلود برای بنده خیلی مهم است )

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

بحث اتصال به هاست دانلود چیزیه که تو تنظیمات هاست اصلیت انجام میشه و ربطی به فروشگاه ساز نداره. 

مثلا تو هیکاشاپ وقتی می خوای فایلی برای فروش بذاری 2 راه داری:

1- آپلود مستقیم در بخش مدیریت محصول: در این روش با توجه به تنظیماتی که در بخش configuration فایل هیکاشاپ انجام میدی، فایل در مسیر مورد نظر آپلود میشه. این روش برای فایل های کم حجم استفاده میشه.

2- وارد کردن دستی لینک: در این روش ابتدا فایل رو توسط ftp در مسیری که در تنظیمات بخش configuration فایل هیکاشاپ انجام دادی آپلود می کنی و صرفا نام فایل رو بصورت دستی وارد فیلد مربوطه میکنی. این روش بیشتر برای فایل های حجیم استفاده میشه.

در هر دو روش اگر هاست دانلود رو به هاست اصلیت متصل کرده باشی مشکلی در مدیریت فایل هات نخواهی داشت.

در مورد سایر فروشگاه ساز ها هم نباید فرقی چندانی بکنه. البته من هیکاشاپ رو با هاست دانلود تست نکردم. ولی کلیات همینی هست که گفتم.

در در 11/2/2020 در 09:15، levelup گفته است :

سلام

بحث اتصال به هاست دانلود چیزیه که تو تنظیمات هاست اصلیت انجام میشه و ربطی به فروشگاه ساز نداره. 

مثلا تو هیکاشاپ وقتی می خوای فایلی برای فروش بذاری 2 راه داری:

1- آپلود مستقیم در بخش مدیریت محصول: در این روش با توجه به تنظیماتی که در بخش configuration فایل هیکاشاپ انجام میدی، فایل در مسیر مورد نظر آپلود میشه. این روش برای فایل های کم حجم استفاده میشه.

2- وارد کردن دستی لینک: در این روش ابتدا فایل رو توسط ftp در مسیری که در تنظیمات بخش configuration فایل هیکاشاپ انجام دادی آپلود می کنی و صرفا نام فایل رو بصورت دستی وارد فیلد مربوطه میکنی. این روش بیشتر برای فایل های حجیم استفاده میشه.

در هر دو روش اگر هاست دانلود رو به هاست اصلیت متصل کرده باشی مشکلی در مدیریت فایل هات نخواهی داشت.

در مورد سایر فروشگاه ساز ها هم نباید فرقی چندانی بکنه. البته من هیکاشاپ رو با هاست دانلود تست نکردم. ولی کلیات همینی هست که گفتم.

سلام
تشکر بابت پاسخ شما
بنده قبل از اینکه این تاپیک را باز کنم اینکارها را انجام داده بودم ولی هیکاشاپ، هاست دانلود را قبول نمی کنه. حتی در انجمن جهانی خود هیکاشاپ هم تا اوجاییکه بنده خوندم و خاطرم هست، هیکاشاپ به دلایل امنیتی هاست دانلود را قبول نمی کنه و میگه باید فایل ها و اسکریپت فروشگاه در یک هاست باشند.

اگر برایتان مقدور هست، امتحان کنید و ببینید می توانید یا امکان دارد که هیکاشاپ را به هاست دانلود متصل کرد؟

یا اگر واقعا افزونه فروشگاهی دیگری از جوملا را با موفقیت به هاست دانلود وصل کردید و استفاده کردید اینجا بگید ممنون می شوم

تا اونجا که می دونم وقتی هاست دانلود رو به هاست اصلی وصل کنید آدرسش یه همچین چیزی میشه
hostdownload.hikashop.ir
یعنی زیر دامنه هاست اصلی میشه. در هیکاشاپ می تونید آدرس فایل رو دستی وارد کنید. در تنظیمات هیکاشاپ 2 پوشه برای آپلود در نظر گرفته شد. شاید لازم باشه مقدار اون تنظیمات رو ویرایش کنید.
از لحاظ تئوری نباید مشکلی داشته باشه.
متاسفانه هاست دانلود ندارم تست کنم.

ممنون از پاسخگوییتان

حالا غیر از هیکاشاپ، واقعا با افزونه فروشگاهی یا فروش فایل در جوملا کار کردید که بتونید و موفق شده باشید آن را به هاست دانلود متصل کنید؟ اگر در این زمینه تجربه ای دارید ممنون می شوم با بنده هم درمیان بگذارید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری