mojtaba031

قالب چند سنده كمك كنيد

12 پست در این موضوع

سلام به تمام عزيزان

نماز روراتون قبول ايشاالله كه حالتون خوب باشه

عزيزانم يك مشكل دارم خداوكيله زود كمكم كنيد حال ندارم

من قالبي طراحي كردم كه بجاي يك سند index پنج سند داره مي خوام تو منوي بالاي سايت به سند هاي ديگه لينك بدم

اما هر كاري ميكنم نميشه ميشه برام بگيد چطوري اين كارا كنم خيلي ممنون ازتون فقط واضح بگيد

با تشكر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

واضح گفتم كه بازم توضيح ميدم

ببينيد يك قالب يك فايل index.php داره كه فايل اصلي قالب است

خب من اينجا به غير از اين فايل چندتا ديگه فايل دارم كه مي خوام در منوي قالب اصلي بهشان لينك بدم هركاري ميكنم نمي شه خواهشا كمكم كنيد

اها . من متوجه شدم (فکر کنم ) شما قصد دارید فایل ها را include کنید ... درسته؟

خوب فرض بگیرید فایل های شما داخل پوشه ای به نام joomla هستند و الان داخل index هستیم ... فایلی داخل پوشه joomla داریم به اسم text1.php . اینجوری میاریم توی ایندکس :

include_once "/joomla/test1.php " ;

درست متوجه منظورت شدم؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

ببينيد بچها ببخشيد كه من انقدر مزاحمتانم اما ديگه واضح واضح ميگم

من توي قالبم چند تا فايل ايندكس دارم به نام هاي

index.php

about.php

NEMONEH.php

ghadamat.php

tamas.php

من فايل اصلي را كه همان index.php است به جوملا تبديل كردم و قسمت منوي آن را درست كردم

حالا مي خواهم از قسمت مدريت منوهاي جوملا به فايل هاي ديگه پوشه لينك بدم بايد چه كار كنم

ديگه فكر كنم ساده تر نميشه گفت

ویرایش شده در توسط mojtaba031

دوست عزیز قالبی که شما به جوملا تبدیل کردی باید داینامیک باشه . توی جوملا اینطوری نیست که چند صفحه رو بسازی و با استفاده از لینک دادن بشه لودش کرد هر قالب فقط یه فایل index.php می تونه داشته باشه که در اون موقعیت ماژول ها و اطالعات دیگه قرار داره و برای ساختن صفحات دیگر باید شما از طریق کامپوننت ها و ماژول ها و هنر خودتون صفحه مورد نظرتون رو تو جوملا بسازین نه به این صورتی که شما می گین

فکر نکنم چیزی که شما می خواین عملی بشه

چیزی که میخواد عملی میشه . اما دیگه به جوملا ربطی نداره...توی ایندکس دستی بنویس منو ها رو .. اما دیگه اینجوری جوملا نیست . یه سایت معمولی php . شما فایل های اضافه رو با مدیریت مطالب باید بسازی . برای تماس هم از کامپوننت تماس با ما میتونی توی جوملا استفاده کنی و در آخر با مدیریت منو ها لینک هر کدوم رو بسازی.

سلام ببخشيد هر كاري مي كنم نميشه يعني ميشه فايل هم مي خونه اما صفحه سفيد مياد نمي دونم چرا

به صورت دستي هم تو فايل ايندكس فايل ها را فراخواني كردم اونم مياد اما با صفحه سفيد

ميشه بگيد چه كار كنم

ايا ماژول يا كامپوننتي براي اين كار نيس مگه ميشه

همون طور که دوستان گفتند باید بصورت دستی منوها رو لینک کنید.

مثلا اگه جوملا رو هم نصب کردید و قالبتون رو که گفتید جوملایی کردید، در منوها باید لینک خارجی رو انتخاب کنید و بصورت دستی لینک بدید به فایلهاتون:

http://yorsite.com/filename.php

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری