حجت مردانه زاده

دانلود پکیج جوملا شامل بیش از 600 افزونه و قالب(افزونه های کاربردی و منتخب رایگان)

88 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت دوستان عزیز...

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13432265031.jpg

شب گذشته تصمیم گرفتم.آرشیو افزونه های نسبی ای که خودم ازش استفاده میکنم . رو بصورت پکیجی در اختیار کاربران جوملافروم قرار بدم.

البته ناگفته نمونه که آرشیو ما اینقدر کم نبوده، دوبار پی سی و لپ تاپ بنده دچار مشکل شد و کل اطلاعات هاردم ، به فنا رفت!!!! و این آرشیو کوچولو مربوط به چندماهه اخیره فقط!!!

نکته ی دیگه اینکه این افزونه ها و قالبها همگی بسته هایی هستند که بطور رایگان منتشر شده اند و هیچگونه نال در اونها وجود نداره!

در کل حدود 640 فایل نصبی در این بسته وجود داره. بیش از 150 قالب جوملا 1.5 و 1.7 و 1.6 و 2.5 ( تمامی قالبهای 1.7 بروی 2.5 هم قابل نصب اند!)

برای هر قالب پیش نمایش داخل فولدر خودش قرار داده شده.

افزونه ها بصورت دو دسته ی جوملا 1.5 و جوملا1.6 و 1.7 و2.5 مجزا شده و هر کدوم از اینها به بسته ها "کامپوونت ، ماژول و پلاگین و قالب تفکیک شدند.

توضیحات . در فولدر Other Files 4تا فایل قرار دادم.فایلها در زیر قرار میدم.

bifon_package ( بسته ی ای که میتونید باهاش انواع فونت فارسی رو بطور کاملا اسان و راحت بروی سایت اجرا کنید.)

EB ook-Color Theory(کتابی هست که بنده سال گذشته منتشر کردم .کتابچه تئوری رنگها برای طراحان وب . گفتم شاید مورد نیاز کسی قرار بگیره!)

htaccess (فایل ادیت شده htaccess که خیلی ها این روزا واسش دردسر کشیدن! درصورتی که چیز خاصی هم نداره . در هر حال این هم قرار دادم!)

Resolve Qustion Mark (اسکریپت مربوط به حل مشکل علامت سوال در سایت هست. بعضی اوقات به دلیل درست نبودن یونیکد تیبلها در دیتابیس این مشکل بوجود میاد که با آپلود کردن این مشکل به احتمال 90 % مشکل برطرف میشه. ) ((فقط برای کارکردنش باید فایل داخلش رو باز کنید و اطلاات دیتابیس تون رو در فیلدهایی که مشخص هست وارد کنید و تمام!))

تصویری از بخشی از محتویات پکیج:

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13432271261.png

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13432271263.png

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13432271262.png

در ضمن این بستنی هم چیز تو این هوای گرم و زبان روزه خیلی مچسبه دیدنش.من که هروقت چشم به این میافتی...کلی افسوس میخورم!!! حالا شما هم یه کمی نگاه کنین. افسوس بخورین.تکلیف بچه هم که مشخصه دیگه اونجا چیکاره ست...:didi::thanks::didi:

امیدوارم این بسته مورد نیاز دوستان عزیز قرار بگیره.

ضمناً اگر حجم بسته زیاد هست . نیاز داره که پارت بندی بشه، بفرمایین که به پارتهای کمتری تبدیل کنم.

*** پکیج طبق درخوواست دوستان ، به چند پارت تقیسم شد.****

به موجب درخواست عزیزان،

لینک پکیج بروی سرور اشتراکی (4shared) به تاپیک اول افزوده شد.

دانلود پارک کامل (یکجا)

از اینجا دانلود کنید(پکیج کامل حجم 140مگابایت)...

دانلود پک های پارت بندی شده:

از اینجا دانلود کنید(پکیج کامل جوملا 1.5 حجم 85مگابایت)...

از اینجا دانلود کنید(پکیج جوملا 1.6،1.7 و2.5 حجم 54مگابایت)...

از اینجا دانلود کنید(پکیج کامل فایلهای جانبی حجم 8مگابایت)...

از اینجا دانلود کنید (پکیج زبانهای جوملا 1.6،1.7 و2.5 حجم 1.5مگابایت)...

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh
افزودن لینک دانلود پارت بندی شده!
1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

پس لینکش کو؟

شرمنده دوست عزیز.این بچه (امید حاجیلو Omid) واسه آدم حواس که نمیذاره!!! اینقدر که حرف میزنه (توی یاهو!) :a54d65a::fight1::a54d65a:

لینک قرار داده شده gift

با سلام

اقا حجت ممنون بابت پکیج نه نیازی نیست که پارت پارت بشه 140مگ هست دیگه:auizz3ffy9vla57584x

thanks.gifthanks.gifthanks.gifthanks.gifthanks.gifthanks.gifthanks.gifthanks.gifthanks.gifthanks.gifthanks.gif

اینقده خوشال شدم یادم رفت پهنای باندم کمه باید ساعت 1 ب بعد بزنم دانلود :ذی

چی بگممممممممممممممم

اول تشکر بابت این هدیه

دوم بازم چی بگم من دلم بستی می خواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:dadad4:

سلام

مرسی حجت جان خیلی عالی بود من دانلود کردم این کتاب تئوری رنگها خیلی عالیه خیلی ممنونم...giftgiftgift

حجت جان دستت دردنکنه برادر به خاطر این عکسه رفتم بستنی سالار خریدم با طعم هلوووووو !

:35: راستی این همون جوملا با طعم هلو هست یا یه چیز دیگه ؟ هر چی باشه خیلی نایس هست

فدات حجت جان

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان شرمندتونم که من نتوسنتم هدیه منتشر کنم به این شادوماد انجمن ( click8000 ) رو می گم مردم از پیام زدن که این قالب رو بفرسته هنوزم نفرستاده :heey:

با سلام

اولا با تشکر از هدیه ای که گذاشتین ولی یک مشکلی دارد من هر چی میخوام دانلود کنم لینک مشکل دارد لطفا بررسی کنید

با تشکر

لینک یکم پیش سالم بود من دانلود کردم الان تازه اینجور شده خطا میده....

ممنون از انتشار بسته خوبتون

ولی لینک ظاهرا مشکل داره

لطفا بررسی کنید

ممنون

با سلام...

بابت نظرات دوستان ممنونم.

عزیزان، طبق درخواست برخی از دوستان، پکیج رو به 4 پارت تقسیم کردم.

موفق باشید و سربلند

حق یارتون

لینک سالمه من الان دارم دانلود می کنم

ولی فارسی نویسی خیلی بهتره ها :didi:

salam va ba tashakor az doste mohtaram lotfan age mishe link dorost konid mamnon misham

با سلام..

دوست عزیز لینک مشکلی نداره، شاید چند لحظه ای که داشتم فایلها رو پارت بندی میکردم اقدام به دانلود کردید و فایل در دسترس نبوده الان تست کنید

مشکلی نداره

در ضمن تایپ فارسی یهم یادتون نره..

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

بسیار خوب و عالی :دی

چیز باحالی بود کیف کردیم gift

موفق باشید

ممنون بابت این کار کاربردی و مفید . اون عکسهایی که گذاشتین باید در آپلود سنتر عضو بشیم تا ببینیم ؟ چون نمیتونم ببینم عکسها رو لینک هم درسته دارم دانلود میکنم

با سلام...

ممنون بابت این کار کاربردی و مفید . اون عکسهایی که گذاشتین باید در آپلود سنتر عضو بشیم تا ببینیم ؟ چون نمیتونم ببینم عکسها رو لینک هم درسته دارم دانلود میکنم
تصاویر ، وقتی که داخل انجمن لوگین باشین، باید بهتون نمایش داده بشه. تصاویر در حالت نمایش قرار گرفت.(
ممنون از تذکر بجای شما
)

[h=2]سلام و خسته نباشید[/h]
واقعا ممنونم ، هدیه خیلی خوبی هست

عظم الله اجورکم.

پیوستنتون رو انجمن جوملافروم تبریک میگم. خواهش میکنم.موفق و سربلند و پایدار باشی

حاجی جون دستت درد نکنه . ولی خداییش ماه رمضونیه این عکسارا نذار آدم کار دست خودش میده ها . (بستنی هارا میگم !!! ).

مرسی.

فقط میتونم بگم :1:

و امیدوارم :auizz3ffy9vla57584x

و همینطور

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13432574881.gif

ببین هلوی آقا حجت چیه دیگه!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام.

خیلی ممنون آقای مردانه زاده.لطف کردید.علاوه بر تشکر 20 امتیاز ناقابل هم تقدیم شد.

موفق باشید.

وجدان ب نظیر بود کمتر کسی رو پیدا میکنید رایگان این ها رو منتشر کنه

باز هم بسیار مشکر

salam va ba tashakor az doste mohtaram lotfan age mishe link dorost konid mamnon misham

عظم الله اجورکم.

اين تذكر فارسي نويسي چرا به اولي داده ميشه ولي به دومي نه!؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری