حجت مردانه زاده

دانلود پکیج جوملا شامل بیش از 600 افزونه و قالب(افزونه های کاربردی و منتخب رایگان)

88 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام خسته نباشید .

متاسفانه من لینک دانلود رو نمی بینم . لطف کنید راهنماییم کنید....

دستت درد نکنه . اما من تا صفحه 6 رو خوندم تا لینک دانلود پیدا کنم :13: اخرش هم دارم از سایت

http://farazdownload.ir/web-design/204-joomla-extensions-pack.html

دانلود میکنم fight

بابت فایلها ممنونم:didi::a2d3:howit:ooof::auizz3ffy9vla57584x:25::35:

خوب بود اما بهتر نبود موارد استفاده هر افزونه رو مینوشتید؟ حتی تو یک کلمه؟

دوستان اگر شما صفحات رو دنبال کنید نیازی به ارسال این همه اسپم وجود نداره انگار بعضی هاتون فقط برای ارسال همین اسپم من لینک دانلود رو نمی بینم عضو شدین ؟

چون هر کسی این جمله رو ارسال کرده فقط یه پست داشته و بس

همونطور که همه می دونن لینک دانلود تو پست اول یه تاپیک ارسال میشه و بعد ارسال پیام ها زیرش میاد

اگر پیام هارو دنبال کرده بودین آقای مردانه زاده گفته بود که سرور دانلود ایراد داره و بزودی رفع خواهد شد پس نیازی به این همه اسپم اونم در یک روز انونم پشت سر هم مشاهده نمیشه

لطفا قوانین رو رعایت کنین !

liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiike :)

niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiice:)

حجت باز از اون حرکت های انتهاری زدیاااا !!!

مرسی عزیز

با سلام به دوست عزیز وبزرگوارمون آقای مردان زاده... واقعا از این هدیه بسیار کاربردی و مفید شما ممنونم...امیدوارم که در این ماه مبارک به همه آرزوهای قلبیتون برسید....از خداوند برای شما آرزوی توفیق روز افزون میکنم..آقا این هدیه برآزنده شماست.هر چند مطمئنن از جانب خدای بزرگ هدیه شما داده شده.با تشکر فرآوان از زحمات شمااااااااا gift

سلام واقعا انجمن خوبی دارین .از تک تک مدیران و دوستان با بته همه زحماتشون ممنونم.من با این که تازه عضو شدم ولی تا اونجایی که وقت میشد مطالبتونو خوندم و استفاده کردم.

اگر اجازه بدین این پکیج رو بنده هم روی سایتم (رایگان) قرار بدم.

تا دانشجویان سایتمون هم ازین امکانات بهره ببرند

ایا اجازه میدید آقای مردانه زاده؟

موفق و سر بلند باشید

با احترام

لینک دانلود کجاست؟

سلام به انجمن جوملا خوش اومدین

لینکها رو به زودی روی یک سرور جدید برای دانلود میذارن میتونید دانلود کنید توی صفحه اول تاپیک هم اعلام کردن آقای مردانه زاده

یا حق

واقعا شما پستی که من گذاشتم رو نمیبینید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میتونید فعلا از این قسمت دانلود کنید(http://farazdownload.ir/web-design/2...ions-pack.html) تا آقای مردان زاده لینک اصلی رو درست کنند.تازه فونت رو درشت کردم که!!!!!!!!!حسابی روزه شمارو گرفته

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

آقا حجت این لینک کجاست؟من نمیتونم پیداش کنم!

با تشکر

متاسفانه در پست اصلی لینکی وجود ندارد ولی در صفحات بعد دوستان لینک رو قرار دادن.

در هر صورت خدا خیرتون بده

ویرایش شده در توسط warrior
متوجه شدم

سلام به همه دوستان عزیز

من هم واسه دانلود مشکل دارم

لطفا بررسی بفرمایید

سلام

اگر تمایل دارید ftp بدم اپلود کنید که لینک ماندگار باشه

با سلام خدمت کاربران گرامی ....

با عرض پوزش فراوان .

متاسفانه به دلیل مشکلاتی که برای سرور به وجود آمده بود در حین دو روز بهتر دیدم که لینکهای ناسالم را از تاپیک پاک کنم و در همانجا هم اعلام کردم که .بزودی لینکها قرار خواهند گرفت. هم اکنون لینکهای مستقیم و با سرعت خوب بروی سرور قرار داده شده اند.

--------------------

fahim

واقعا شما پستی که من گذاشتم رو نمیبینید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میتونید فعلا از این قسمت دانلود کنید(
http://farazdownload.ir/web-design/2...ions-pack.html
) تا آقای مردان زاده لینک اصلی رو درست کنند.تازه فونت رو درشت کردم که!!!!!!!!!حسابی روزه شمارو گرفته

دوست من ، این چه طرزه صحبت کردنه ، عزیز من!!!؟ کسی به شما مجبور نکرده ه حتما جواب دوستان دیگر رو بدین که با این نوع برخورد دارین ازشون پذیرایی میکنین!!!!

لطفاً کمی دوستانه تر با دیگران برخورد داشته باشین.

سلام واقعا انجمن خوبی دارین .از تک تک مدیران و دوستان با بته همه زحماتشون ممنونم.من با این که تازه عضو شدم ولی تا اونجایی که وقت میشد مطالبتونو خوندم و استفاده کردم.

اگر اجازه بدین این پکیج رو بنده هم روی سایتم (رایگان) قرار بدم.

تا دانشجویان سایتمون هم ازین امکانات بهره ببرند

ایا اجازه میدید آقای مردانه زاده؟

موفق و سر بلند باشید

با احترام

خواهش میکنم.دوست عزیز هیچ منعی نداره، بسته کاملا رایگان در وب منتشر شده. برای استفاده ی تمامی هوطنان عزیزمون. انشالله که گره کوچکی از کارشون باز کنه!!!

و در آخـــــر....

با تشکر از تمامی دوستان و عزیزان برای ابراز لطفهاشون و عرض و پوزش مجدد بابت دو روزی که لینک دانلود وجود نداشت. امروز هم کلاً درگیر کلاس ها بودم و اصلا به نت دسترسی نداشتم!

و تشکر ویژه از دوست عزیز mahan برای این شعر زیباشون.

بی شک یکی از بهترین هدیه هایی که در این مدت در نت فعال بودم. این شعر بود.

به نظر میرسه روزی هر کس به اندازه وسعت نگاه، صداقت قلب و تلاش اوست. خوشا به حال آنان که وسعت نگاهشان به اندازه صفای باطنشان است.
ممنونم ازتون

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

آقا دستت درد نکنه هم عکس بستنی گذاشتی هم هلو تو این ماه رمضونی ممکن آدم کار دست خودش بده !!!!!!!!!!

با سلام خدمت کاربران گرامی ....

--------------------

دوست من ، این چه طرزه صحبت کردنه ، عزیز من!!!؟ کسی به شما مجبور نکرده ه حتما جواب دوستان دیگر رو بدین که با این نوع برخورد دارین ازشون پذیرایی میکنین!!!!

لطفاً کمی دوستانه تر با دیگران برخورد داشته باشین.

یا حق

با سلام خدمت مدیر محترم آقای مردان زاده و سایر دوستان.... لحن من فقط حالت شوخی داشته و دوست ندارم سوء تفاهم بشهhowit و اینکه دوستان دقت کنن و پست اضافه نذارن وقبل از زدن پست سایر پست هارو هم به طور کلی یک نگاه بکنند.بله شما درست میگید کسی بنده رو مجبور نکرده که به کسی کمک کنم :37:. ........ از همه معذرت میخوام...... با تشکر فراوان از همه دوستان .... موفق باشید.یا حق

ویرایش شده در توسط fahim

ممنون آقای مردانه زاده عزیز

از هدیه زیباتون

طاعات قبول درگاه حق

سربلند و پیروز باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری