armiya

خطای جوملا عدم نمایش مطلب

4 پست در این موضوع

با سلام

مدتی هست در برخی از صفحات وبسایت من  خطای زیر نشون داده میشه:

0 - Call to undefined method JModuleHelper::getModuleById()

شما به دلایل زیر نمی توانید این سایت را ملاحظه نمایید:

1. مطلب از انتشار خارج شده باشد
  2. یک موتور جستجو که یک لیست تاریخ گذشته از این سایت دارد
  3. یک آدرس اشتباه تایپ شده است
  4. شما به این صفحه دسترسی ندارید
  5. منبع خواسته شده پیدا نشد.
  6. در هنگام پردازش درخواست شما خطایی رخ داده است

همونطور که گفتم این خطا در برخی از صفحات نمایش داده میشه. ممنون میشم اساتید راهنماییم کنن :)

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

از ظاهر پیام اینطور به نظر میاد که تو اون صفحات یه سری ماژول داره فراخوانی می کنه که وجود نداره. مثل این می مونه که ماژول رو مستقیم از داخل دیتابیس پاک کردن نه از طریق سیستم مدیدریت جوملا.

دنبال ماژول با فلان شناسه می گرده ولی چنین شناسه ای وجود نداره. یا اینکه شناسه ماژول رو دستی تو دیتابیس ویرایش کردن.

وقتی افزونه ای نصب میشه یا ماژول، منو، مطلبی تو جوملا ساخته میشه بهش یه شناسه داده میشه و همچنین در جدول asset های جوملا هم ثبت میشه. برای همین نباید تغییرات رو تو دیتابیس انجام داد مگر اینکه به نحوه کار جوملا با دیتابیس کاملا مسلط باشی.

1 کاربر پسند دیده است

بسیار ممون از پاسختون جناب مهندس. مشکل رو تونستم حل بکنم. فقط یک سوال دیگه هم داشتم. من چند وقت پیش چند تا افزونه مختلف نصب کردم که پس از اون در عنوان برخی از مطالب سایت خطای 1062-1062 میده، یعنی مطلب کامل در سایت نمایش داده میشه ولی عنوان اون صفحه به جای اینکه عنوان مطلب باشه مینویسه: خطا:1062-1062

خیلی ممنون میشم که در این مورد هم راهنماییم بکنین:x

سلام

لیست افزونه هایی که نصب کردید رو اینجا بنویسید.

لینک مطلب رو بدین

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری