keshvari67

صفحه ی سفید سایت

14 پست در این موضوع

سلام

سایت من امروز بالا نمیاد و من با صفحه ی سفید مواجه شدم که حتی وارد مدیریت نمیشه.

از طریق هاست ارورها رو روی حداکثر تنظیم کردم ولی بازهم اروری نمایش نمیده. 

خیلی حیاتیه برام مخصوصا از نظر سئو لطفا راهنمایی کنید. ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

متاسفانه هک شده و حتی بکاپ هم مشکل داشت. 

الان دارم سایت رو دوباره روی لوکال درست میکنم . سوالم اینه برای انتقال ماژولها و کامپوننت هایی مثل ویجت کیت میشه کاری انجام داد که اونها عینا مثل سایت ایجاد بشن یا اینکه از اول باید هر ماژول رو ایجاد کنم.

بستگی به مهارتت داره. اگر مهارت لازم رو داری، پیشنهاد می کنم تمام افزونه ها رو  (دقیقا همون نسخه ها) روی لوکال نصب کنی و دیتابیس سایت رو بذاری جای دیتابیس لوکال. به این شرط که دیتابیست ایمن باشه.

از افزونه های نال شده استفاده نکن. از قالب آماده استفاده نکن. مرتب پشتیبانی بگیر.

میترسم دیتابیسم مشکل داشته باشه که به احتمال قوی اینطور هست. 

الان یه سوال خیلی فوری دارم. از قالب ریکاور استفاده میکنم (قالب آماده س متاسفانه!) و در بخش تنظیمات قالب در مدیریت جوملا یک بخشی داره که قالب سفارشی میشه و اون قفله. 

میخوام تنظیماتش رو کپی کنم در قالب جدید که عینا همون بشه . ولی نوشته قابل دسترسی نیست. از کجا قفل شده یا کدگذاری شده بنظرتون؟ پیغامش هم اینه: The current theme is not customizable.

و یه مشکل جدید : روی لوکال هیچکدوم از منوها بجز صفحه اصلی باز نمیشن 

اینه ارورش : 

Object not found!

The requested URL was not found on this server. The link on the referring page seems to be wrong or outdated. Please inform the author of that page about the error.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.

Error 404

localhost
Apache/2.4.38 (Win32) OpenSSL/1.1.1a PHP/7.3.2

دوستان لطفا اگر میتونید جواب این دوتا سوال مخصوصا سوال آخرم رو بگید ممنونم

در 7 ساعت قبل، keshvari67 گفته است :

میترسم دیتابیسم مشکل داشته باشه که به احتمال قوی اینطور هست. 

الان یه سوال خیلی فوری دارم. از قالب ریکاور استفاده میکنم (قالب آماده س متاسفانه!) و در بخش تنظیمات قالب در مدیریت جوملا یک بخشی داره که قالب سفارشی میشه و اون قفله. 

میخوام تنظیماتش رو کپی کنم در قالب جدید که عینا همون بشه . ولی نوشته قابل دسترسی نیست. از کجا قفل شده یا کدگذاری شده بنظرتون؟ پیغامش هم اینه: The current theme is not customizable.

با فرض اینکه این قالب برای خودش جدول جداگانه نسازه ( که اصولا هم نباید بسازه ولی از قالب آماده هر کار عجیب و غریبی بگی برمیاد )، تو جدول های extentions و template_overrides و template_styles رو بگردین. تو یکی از این 3 جا ذخیره میشه.

در 4 ساعت قبل، keshvari67 گفته است :

و یه مشکل جدید : روی لوکال هیچکدوم از منوها بجز صفحه اصلی باز نمیشن 

اینه ارورش : 

Object not found!

The requested URL was not found on this server. The link on the referring page seems to be wrong or outdated. Please inform the author of that page about the error.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.

Error 404

localhost
Apache/2.4.38 (Win32) OpenSSL/1.1.1a PHP/7.3.2

احتمالا فایل htaccess.txt رو تبدیل به htaccess. کنی درست میشه.

من تیک همه ی گزینه های بهینه سازی رو زده بودم با برداشتن اونها درست شد. و متاسفانه با تغییر فایل htaccess هم مشکل رفع نمیشد. 

البته روی لوکال، امیدوارم روی هاست مشکل حل بشه. 

در 16 ساعت قبل، levelup گفته است :

با فرض اینکه این قالب برای خودش جدول جداگانه نسازه ( که اصولا هم نباید بسازه ولی از قالب آماده هر کار عجیب و غریبی بگی برمیاد )، تو جدول های extentions و template_overrides و template_styles رو بگردین. تو یکی از این 3 جا ذخیره میشه.

خیلی ممنونم که وقت میذارید و جواب میدید. 

فقط باید دنبال چی باشم توی این جداول؟

میدونم که خیلی سوالاتم زیاد شده و وقت گیر هستند, واقعا سپاسگزارم که وقت با ارزشتونو میذارید.

سوالم اینه که من فونت ها رو اینطور تغییر دادم: 1-پوشه ی فونت های سایت رو که در قسمت template---> font بودن برداشتم و در پوشه ی لوکال خودم گذاشتم . 

2- تمام فایل های css ازجمله template.css سایتم رو کپی کردم در لوکال 

پس قاعدتا باید فونت های لوکالم مشابه سایت اصلی بشه ولی هنوز تغییری نکرده. کار دیگه ای باید انجام بدم؟

در 21 ساعت قبل، keshvari67 گفته است :

خیلی ممنونم که وقت میذارید و جواب میدید. 

فقط باید دنبال چی باشم توی این جداول؟

دنبال اسم قالب تون بگردین و ستونهای دیتابیس مربوط به قالب رو بررسی کنید. 

در 21 ساعت قبل، keshvari67 گفته است :

میدونم که خیلی سوالاتم زیاد شده و وقت گیر هستند, واقعا سپاسگزارم که وقت با ارزشتونو میذارید.

سوالم اینه که من فونت ها رو اینطور تغییر دادم: 1-پوشه ی فونت های سایت رو که در قسمت template---> font بودن برداشتم و در پوشه ی لوکال خودم گذاشتم . 

2- تمام فایل های css ازجمله template.css سایتم رو کپی کردم در لوکال 

پس قاعدتا باید فونت های لوکالم مشابه سایت اصلی بشه ولی هنوز تغییری نکرده. کار دیگه ای باید انجام بدم؟

مراحل کار رو درست رفتین. احتمال میدم یه فایل css رو یادتون رفته باشه. یا مرورگرتون فایل css قبلی رو کش کرده باشه. باید لینک های فایل css در هاست و لوکال رو مقایسه کنید. ببینید استایل های متن ها دقیقا یکسان هستن یانه. اگر نیستن مسلما مربوط به فایل css هست و اگر شبیه هستن مشکل مربوط به فونت ها تون هستن. فونت ها رو در لوکال پیدا نمی کنه.

1 کاربر پسند دیده است

سلام 

بله فایل های فونت درست آپلود نشده بودن .ممنونم که به سوالاتم باصبر و حوصله جواب دادین. 

مشکل کاملا حل شد. 

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری