سینما

مسیر پوشه ویدئو در جوملا

7 پست در این موضوع

سلام.وقت بخیر

اگر قرار باشه ویدئو در جوملا قرار بدیم و داخل خود هاست آپلود بشن ، مسیر پوشه اش باید چطوری باشه که هم درست اجرا بشه ، هم توی  گوگل ایندکس بشن ؟

در پوشه public html یک پوشه video بسازیم درسته ؟ یا باید پوشه ویدئو رو داخل پوشه image بسازیم ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

ساخت پوشه video در public_html راه حل فوق العاده ای هست. براحتی می تونید با FTP ویدئو رو آپلود و در سیستم مطالب جوملا، آدرس دهی کنید.

اگر ویدئو توسط یه کامپوننت اشتراک ویدئو مثل مثل all video نمایش داده میشه معمولا خود کامپوننت تو پوشه media در داخل پوشه های مرتبط با خودش آپلود می کنه. در این موارد اگر در تنظیمات کامپوننت اجازه انتخاب پوشه دیگه ای رو برای آپلود ویدئو میده، توصیه می کنم تو پوشه public html یک پوشه video بسازید و در تنظیمات کامپوننت، همین پوشه رو معرفی کنید. در غیر اینطورت مجبورید با زن بابا بسازید، یعنی به همون پوشه کامپوننت اکتفا کنید.

برای سهولت کار می تونید از FTP برای آپلود ویدئو استفاده کنید و همچنین هنگام تهیه نسخه پشتیبانی با کامپوننت Akeeba، پوشه ویدئو هاتون رو از روال پشتیبان گیری مستثنا کنید که بی خودی حجم فایل پشتیبانی زیاد نشه.

1 کاربر پسند دیده است

ممنونم جناب نیک صفت عزیز

.توی نقشه سایتی که مخصوص video هست ، منظورش کدوم مسیر و پوشه یا فایل هایی هست؟ ایا توی سایت فرمت های ویدئویی رو مورد تشخیص قرار میده یا یه مسیر تعیین شده منظورشه.

هر ویدئو خودش یه مسیر یا لینک مجزا باید داشته باشه. 

نقشه ویدئو های سایت توسط چه کامپوننتی درست شده؟

1 کاربر پسند دیده است

از Jsitemap تهیه شدن ، لینک هایی که خودش میده رو برای مطالب  ویدئوها و تصاویرو موبایل و اخبار گوگل رو توی گوگل سرچ کنسول درج کردم.

از Jsitemap تهیه شدن ، لینک هایی که خودش میده رو برای مطالب  ویدئوها و تصاویرو موبایل و اخبار گوگل رو توی گوگل سرچ کنسول درج کردم .

و

احتراما ویدئوها روی هاست دانلود هستن...مثلا در این مطلب که لینکشو میزارم ویدئو رو از هاست دانلود درج کردم توش....و ظاهرا میگه ایندکس نشده این ویدئو یا یه چیزایی کم داره :

https://cinemaengineer.com/tutorials/cinema-engineering

آدرس ویدئو از هاست دانلود :

https://dl.cinemaengineer.com/video/CE.mp4

سلام

در مورد سئوی ویدئو اصلا تجربه ندارم . خودم دارم روش کار می کنم. به نظرم یه هاست دانلود بگیر و به هاست اصلی متصل کن و ویدئو هات رو اون تو بنداز. اینطوری ویدئو ها تو دامنه خودت سئو میشه.

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری