keshvari67

هنگام خرید قالب به چه گزینه ای توجه کنیم؟

8 پست در این موضوع

درود 

دوتا سوال دارم لطفا راهنمایی کنید از سردرگمی بیرون بیام!

من از قالب ریکاور استفاده میکنم ولی الان یه سری کم و کاستی ها داره از نظر سئو. مثلا اینکه عکسهایی که قبلا ایندکس شده بودن، همه پریدن (سایت رو بخاطر یه سری مشکلات دوباره روی لوکال با همین قالب بالا آوردم و جایگزین سایت قبلی کردم(عینااا)) الان عکسها ایندکس نمیشن و دیسکریپشن ها رو نمیخونه . سوالم اینه آیا راهی برای آپدیت قالب وجود داره؟ 

سوال دوم : آیا اگر از قالب فلکس ایتفاده کنم بازم چند وقت دیگه همین مشکل پیش نمیاد ؟ و باید به چه گزینه ای توجه کنم هنگام خرید قالب؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

نظر شخصی منو بخوای، خودم هیچ وقت از قالب آماده یا افزونه های صفحه ساز مثل page builder و T3 و غیره و ذالک استفاده نمی کنم. چون واقعا موقع بروز رسانی خیلی دردسر دارن. از طرفی به خاطر تعدد فایل های css و js برای سئو سایت خوب نیستن. برای همین تمام قالب ها رو خودم از صفر کدنویسی میکنم. کسی هم سفارش سایت با قالب آماده بده قبول نمی کنم.

در مورد استفاده از قالب آماده، شما باید اطلاعات خوبی در مورد نحوه کارکرد افزونه ها داشته باشی و سپس از قالب آماده استفاده کنی. قالب آماده مثل هواپیما می مونه. کلی امکانات داره ولی اگر خلبانی بلد نباشی سقوطت حتمی هست. متاسفانه قالب آماده در ایران به خاطر بنداز و در رو بودنش استفاده میشه. یعنی یه چیزی می زنن و ولی نمی تونن رفع ایراد و اشکال کنن و طراح رو دیگه اصلا پیدا نمی کنی.

این موضوع در مورد ووردپرس هم صادقه. طرف 20 میلیون گرفته قالب آماده تحویل داده. کلی ایراد و اشکال سئو داره. مجدد 6 میلیون طلب کرده برای رفع اشکال. برون سپاری میکنه به کسایی که می شناسه. تازه معلوم نیست ایراد جدیدی پیدا نکنه.

بنابراین قالب آماده برای متخصص های جوملاست. نه مدیر وب سایت. کلا طراحی سایت بدون کدنویسی رو یه دروغ بزرگ می دونم که برای فروش دوره های مسخره شون تو ایران جا انداختن.

بنابر این با سعی و خطا در مورد قالب های مختلف فقط وقت خودت رو هدر میدی.

مورد بعدی اینکه در جوملا، اصولا سئو شدن یا نشدن تصاویر ربطی به قالب نداره. اگر شما از سیستم مدیریت محتوای جوملا استفاده کرده باشی نباید مشکلی تو ایندکس تصاویر باشه.

اگر از صفحه سازهایی مثل page builder و T3 و غیره برای ساخت صفحات استفاده کرده باشی باید بررسی کنی ببینی alt تصاویر مقدار داره یا نه و اینکه تصویر بصورت پس زمینه قرار نگرفته باشه. چون پس زمینه، محتوا نیست.

باید تو سرچ کنسول چک کنی ببینی ایراد کجاست. اصلا ربات های گوگل می تونن صفحه رو بخونن. اگر نمی تونن، باید علت رو که معمولا فایل robot.txt یا htaccess هست رو چک کنی.

اینها تازه اولشه. خسته شدم اینقدر نوشتم.

درود و خدا قوت 

انصافا توضیحات مفصلی بود . 

من دوباره تیتر رو خوندم متوجه شدم که سوالم کلا اشتباه بوده بله 

ایندکس نشدن بخاطر قالب نیست. مواردی هم که شما فرمودین درست بودند در سرچ کنسول و صفحات ایندکس شدن ولی عکسها رو ایندکس نمیکنه فقط !

همیشه اول نال شده قالب رو تست کن بعد خرید. الکی پولت رو بیرون نریز

در در 2/20/2023 در 20:39، levelup گفته است :

از افزونه google structure data استفاده کن.

اتفاقا استفاده میکنم از این افزونه 

در در 2/27/2023 در 18:20، xpps246 گفته است :

همیشه اول نال شده قالب رو تست کن بعد خرید. الکی پولت رو بیرون نریز

چطور یعنی؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری