hattarzadeh

فارسی سازی ماژول cb

7 پست در این موضوع

سلام دوستان من نمی دونم که آیا ترجمه فارسی این ماژول هست یا نه ولی هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم بهش نیاز دارم اگه ممکنه ترجمش رو بذارین

ممنون از زحمات دوستان جوملایی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خودتون به راحتی میتونید ترجمه کنید، فایل انگلیسی آن را در فولدر فارسی انتقال بدید و نامش رو به fa-IR و بعد ویرایش کنید و ترجمه ...

ممنون از پاسختون

اگه میشه بیشتر توضیح بدین و یه کمی هم مبتدی تر چون من تا حالا خودم ترجمه نکردم دقیقا نمیدونم باید چه کار کنم

یه سرچ بزنین توی نت "فارسی سازی افزونه جوملا"خیلی راحت جوابتونو میگیرین.

ممنون از پاسخهاتون

ولی من نتونستم یه متن جامع پیدا کنم و یا شاید فایلهای من دارای اشکال هست در تمام متن ها به دو تا موضوع اشاره شده اول فایل زبان(مثلا en-GB.*.ini) که فقط من اون رو توی com_comprofiler پیدا کردم و توی ماژولهای دیگه ی cb نتونستم چنین چیزی پیدا کنم (مثل لاگین) و دوما گفته بودن که باید عبارت زیر رو در فایل xml پیدا کنی و تغییر بدی که این و دیگه هیج جا پیدا نکردم حالا یا فایلهای من اشکال داره یا برای این کامپوننت کار دیگه ای باید کرد لطفا راهنمایی کنید

<languages folder="language">
<language tag="en-GB">en-GB.plg_content_flashChart.ini</language>
</languages> 

این ماژول که تجاری نیست.هست؟؟؟اگر نیست فایلشو بزارین تا بررسی و معلوم بشه که کدوم فایل باید ترجمه بشه

در پناه حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری