amin.poorsaeed

( هدیه ویژه ) بزودی قالب زیبای هاستینگ ارس دیزاین برای جوملا !

17 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

do.php?thmbf=joomlaforum.ir_13436496251.png

سلام دوستان این قالب بزودی به مناسبت ماه مبارک رمضان به عنوان هدیه ای از طرف ارس دیزاین برای تمامی کاربران جوملا فروم و ارس دیزاین ارائه خواهد شد تا کاربران جوملایی یک قالب هاستینگ زیبا را برای جوملا داشته باشند .

این قالب توسط تیم Metaffex به عنوان یک قالب PSD با نام SlickHost طراحی شده بود که ما اون رو از حالت PSD به جوملا تبدیل کردیم و به عنوان هدیه برای چند ماژول نظیر Shape 5 Domain Check و Widgetkit و Feed Burner ظاهری اختصاصی برای این قالب را آماده کردیم .

این قالب با فریم ورک وارپ نظیر قالب قبلی یعنی آفیس طراحی شده البته با این تفاوت که این قالب به صورت تمام ریسپانسیو می باشد . تکنولوژی ریسپانسیو که چند ماهی است در وبسایت ها رواج یافته یک تکنولوژی بر اساس css 3 می باشد که موجب میشود سایت در رزولیشن های مختلف ظاهر خودش را از دست ندهد و با توجه به اندازه رزولیشن صفحه خودش را طرح بندی کند . ما نیز از این تکنولوژی در این قالب زیبا استفاده کرده ایم .

درضمن منتظر سایت ارس دیزاین باشید ، بزودی سایت اصلی ما افتتاح خواهد شد و انشالله در مناسبت هایی اینچنینی هدیه هایی ناقابل برای ایرانیان عزیز ارائه خواهد شد .

در آخر امید واریم که در این روز های زیبای ماه مبارک رمضان همیشه شاد باشید و این هدیه را از ما بپذیرید . با تشکر از شما عزیزان

بنده همچنان منتظر نظرات هستم اگر کمو کسری داره بگین تا بهتر کنیم ، انتقادات شما باعث میشه این هدیه کاملتر بشه

ویرایش شده در توسط amin.poorsaeed
1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

عزیزان پست اسپم به این می گویند ها!!!

خیلی ممنون . خیلی ممنون از آقا امین .دیگه ترکوندی رفتgiftgift

خسته نباشی امین جان.

امین کامل توضیح بده بچه ها کیف کنن چه قالبی هست.

این قالب در عین سریع بودن، تعداد بالای موقعیت های ان، دامین چکر با قابلیت ir، سئوی خوب...

واقعا خسته نباشی امین جان.

امین ، اینا برای whmc و wp هم اماده کن خیلی ها مشتاق هستند.

خسته نباشی امین جان.

امین کامل توضیح بده بچه ها کیف کنن چه قالبی هست.

این قالب در عین سریع بودن، تعداد بالای موقعیت های ان، دامین چکر با قابلیت ir، سئوی خوب...

واقعا خسته نباشی امین جان.

امین ، اینا برای whmc و wp هم اماده کن خیلی ها مشتاق هستند.

مجید جان نمی خواستم زیاد کاسه کوزشو بریزم بیرون تا بمونه برا وقتی که می خوام فایلش رو منتشر کنم ولی بازم مرسی به فکر نسخه وردپرس هم انشالله هستم

امین جان همین الان مشتری قالبت هستم.... شدید..... واقعا ساده و شکیل در آوردی...:a2d3::28::35:

امین جان کارت خیلی خوبه انشالله تموم کنی قالبو ببینیم قالب رو من خودم که منتظرم ببینم چه میکنی انشالله موفق باشی امین گل !

من منتظرم !:65d6a5d6s::bala::yoho:

امین کارت حرف نداره.خیلی وقت بود پست نمی زدم ولی این دیگه تشکر داره

منتظرم ارس دیزاین هم هستم

ارسال شده در (ویرایش شده)

پس این قالب رو کی می خوای منتشرش کنی؟ ماه رمضون داره تموم می شه هااااا :D

ویرایش شده در توسط Mohammad Yousefi
اسپم ارسال نکنید دوستان | لطفا

عجله نکنید! انشالله تا آخر هفته!!:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

ببخشید که مدت زمان رو نگفتم بهتون قالب در حال حل مشکل با مرورگر ها مختلف هست انشالله جمعه منتشر میشه

قبل از زدن این تاپیک تو بخش مسنجر انجمن گفته بودم که تا آخر هفته یادم رفت تو تاپیک بنویسم :didi:

امین جان .من دمو را دیدم .فوق العادس !!!

شما ماشاالله زیادی زرنگ تشریف دارین :didi:

شما ماشاالله زیادی زرنگ تشریف دارین :didi:

ببخش امین جان منم دیدم :128fs318181: قشنگه بهت خسته نباشید میگم:25:

والا خوبه پس منم یه خبر خوب بهتون میدم بعد از چند دقیقه قالب منتشر خواهد شد منتظر باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری