Mohammad Yousefi

سامانه پشتیبانی از کاربران سایت (تیکتینگ) Hoduma برای جوملا 2.5 (هدیه ماه رمضان)

19 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و عرض ادب حضور تمامی دوستان گرامی، راستش از چند وقت پیش تصمیم به فارسی سازی این کامپوننت که به تازگی برای جوملا 2.5 بازنویسی شده گرفتم و امروز به عنوان هدیه کوچیکی تقدیمش میکنم به تمامی دوستان جوملافورومی خودم.:auizz3ffy9vla57584x:1:

این کامپوننت بوسیله پلاگینی باعث همگامسازی بین کاربران جوملا و کامپوننت می شود که سبب سهولت کار در انتقال کاربران به کامپوننت می گردد.

تصویری از محیط مدیریت :

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13437205811.jpg

تصاویری از محیط کاربری :

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13437205812.jpg

البته یکی دوتا دیگه تو راهه که چون سری هستن اعلام نمیکنم:hehe:، همین یکی رو هم کم مونده دوستان زحمتش رو بکش:didi:

ببینم با می پسندم هاتون چه می کنید:didi:

ویرایش شده در توسط Mohammad Yousefi
فراموش کردن لینک های دانلود :دی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

محمد جان من الان این کامپوننت رو نصب کردم و یک منو بهش اختصاص دادم اما وقتی روی منو کلیک میکنم میگه "شما اجازه دسترسی به این قسمت سایت را ندارید" گرچه من با یک یوزر وارد سایت شدم لطفا راهنمایی بفرمایید

البته بنده این رو بروی لوکال نصب کردم.باتشکر...

سلام محمد جان قسمت قبل رو درستش کردم فقط یه سوال دیگه دارم

توی قسمت اولویت ها بنده چندتا از اولویت ها رو ویرایش کردم و تغییر نام دادم و بقیه رو پاک کردم اما زمانی که یه تیکت میخواد ارسال بشه حتی اون اولویت های پاک شده رو هم نشون میده لطفا راهنمایی بفرمایید

باتشکر

کامپوننت رو نصب کردم و یک منو بهش اختصاص دادم اما وقتی روی منو کلیک میکنم میگه "شما اجازه دسترسی به این قسمت سایت را ندارید" گرچه من با یک یوزر وارد سایت شدم .البته بنده این رو بروی لوکال نصب کردم.باتشکر...

مشکل به دلیل این هستش که شما کاربر رو به کانپوننت معرفی نفرمودین. از قسمت انتقال کاربران جوملا میتونید همه کاربران رو وارد کنید و از قسمت کاربران هم به صورت دستی میتونید مدیریتشون بفرمایید. و این نکته که حتما پلاگینش رو هم نصب بکنید که همگامسازی اتوماتیک کاربران جوملا و کامپوننت انجام بشه

توی قسمت اولویت ها بنده چندتا از اولویت ها رو ویرایش کردم و تغییر نام دادم و بقیه رو پاک کردم اما زمانی که یه تیکت میخواد ارسال بشه حتی اون اولویت های پاک شده رو هم نشون میده لطفا راهنمایی بفرمایید

راستش الان چیزی به ذهنم نمی رسه ولی بررسی میکنم، اما خوب از همه اولویت های پیشفرض استفاده کن خوب:didi:

راستش الان چیزی به ذهنم نمی رسه ولی بررسی میکنم، اما خوب از همه اولویت های پیشفرض استفاده کن خوب:didi:

منتظرم عزیز...

علیرضا جان نیازی به این ارسال نبود، عرض کردم که وقت کنم پاسخ میدم:nasihat:

لطفا رعایت قوانین رو هم بکن (البته از سر وظیفه عرض کردم):25:

قانون شماره 13) لطفا در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال شود خودداری فرمایید.

قانون شماره 29 انجمن) جهت تشكر از مطالب يك تاپيك و يا تاييد حرفهاي نويسنده آن تاپيك به جاي ارسال يك تاپيك جديد از كليد می پسندم استفاده كنيد.

منتظرم عزیز...

ویرایش شده در توسط Mohammad Yousefi

محمد جان این پست شاید اسپم باشه اما فقط جهت یادآوری رفع ایراد بخش اولویت ها عرض کردم

موفق باشید.

راستش فکر میکنم بهتره اولویت ها رو تغییر ندی و فقط فارسی کنی:didi:

راستش حذف این موارد پیشفرض رو باید از داخل فایلهای اصلی انجام بدیم، ببینم کی سرم خلوت میشه، چشم:hehe:

من این ماژول را نصب کردم اما خطا در نصب می دهد باید چه کار کنم؟

سلام دوستان میشه آموزش راه اندازی این کامپوننت بسیار زیبا رو بفرمایید. تازه وارد هستم ممنون. کامپوننت و پلاگین رو به صورت کامل نصب کردم .فقط نمیدونم چه جوری باید فعالش کنم که کار کنه

ویرایش شده در توسط eshantion

پس از نصب و فعال سازی پلاگین

میرید در مدیریت منوهای خودتون و یک منو از نوع کامپوننت نصب شده ایجاد میکند کاربران بتونند تیکت بزارن یا تیکتهای قبلی رو مشاهده کنند

سلامآیا تیکتهای ارسالی فقط به ایمیل ارسال و از ایمیل میشه جواب داد؟

خیر. در پنل کاربر هم ثبت می شه و امکانات مدیریتی خوبی داره ولی قدرتی مثل rsticket را نداره

آیا مدیریت سایت فقط از طریق ایمل می تواند پاسخ دهد؟چون من در قمست مدیریت آن نه تیکت ثبت می شه و نه محلی برای پاسخ هست؟

با سلام

بخش پاسخگویی در مدیریت جوملا این سیستم تیکت دهی کجاست ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری