kashiforosh

نیاز به افزونه تولید نقشه سایت

9 پست در این موضوع

سلام دوستان

من نیاز به افزونه تولید نقشه سایت دارم

xmap فارسی رو از چند سایت دانلود کردم درست جواب نداد حالا joomap رو نصب کردم ولی نمیدونم چطور باید ازش اسفاده کنم

لطفا یکی از افزونه هایی که در این رابطه وجود داره و خودتون در حال استفاده از اون هستید رو بهم معرفی کنید اگر فارسی باشه بهتره

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام آقا من از سایت اصلی افزونه xmap رو دانلود و نصب کردم این ارور رو میده میشه راهنمایی کنید چطور باید درستش کرد؟

aiyce7wsmuxjr588tpi3.jpg

دوست عزیز، لطفا منتظر پاسخگویی باشید و از ارسال های متعدد و بدون محتوا پرهیز کنید.

با تشکر

من تا جواب نگیرم ول کن نیستم :a2d3:

دوست من اگر توجه کرده باشید بین هر پست من یک هفته فاصله هست

و همینطور که میدونید در این نوع فرم ها به دلیل کثرت سوالات اگه در زمان مشخصی پاسخی به پستی داده نشه به پائین لیست میره و احتمال جواب دادن به مشکلات مطرح شده تقریبا صفر میشه

من هم کاربری نیستم که اهل اسپم دادن باشم

امیدوارم با توجه به توضیحات داده شده یکی از دوستان اگه افزونه دیگه ایی مشناسه که میتونه همین کاربرد رو داشته باشه بهم معرفی کنه

درود

ببینید دوست عزیز اصولا نیازی نیست که حتما افزونتون فارسی باشه تا فارسی نشون بده ولی همون xmap خیلی خوب و عالی هستش. اروری هم که گذاشتین اصلا واضح نیست عکسش. اگر میشه عکسو بزرگتر کنید یا پیغام خطا را بنویسید که بشه خوندش.

اصولا نقشه سایت رابرای معرفی به گوگل و راحتی کار موتورهای جستجو استفاده می کنند . اگر با نحوه کار با xmap مشکل دراید بگید تا یه توضیحی براتون بذارم . !!

به صورت آنلاین هم می تونید نقشه سایت تولید کنید که قبلا تو انجمن تاپیکش گذاشته شده.

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری