Mohammad Moradi

نصب و نشان دادن چندين قالب در يك جوملا

8 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز

بی نهایت نصب کردن که خیلی میشه به نظرم بیشتر از 100 تا قالب نصب بشه دیگه هنگ کنه یا شاید هم بشه من تست نکردم

خوب آدرس قاب هاتون به این صورت میشه

http://Domian/Link/index.php?template=Demo Ghaleb1

http://Domain/Link/index.php?template=Demo Ghaleb 2

همینطور آدرس قالب هاتون اضافه میشه

ولی به نظر من برای دمو گذاشتن چون پوزیشن هر قالب با بقیه فرق هایی داره بالاخره توش مطالب و ماژول ها جاهای خاصی باید داشته باشن که زیبایی خودش رو داشته باشه

پس پیشنهاد من استفاده از ساب دامین هست و اگر میخواهید از کامپوننت استفاده کنید میتونید از کامپوننت ویژه جومینا برای نمونه نمایشی استفاده کنید

یا علی

ساب دومین شاید فکر خوبی باشه ولی باید مثلا 10تا ساب دومین دارم 10 تا هم جوملا باید نصب کنم

سلام دوستان

درحال سرچ کردن این بودم که "چگونه میتوانم چندین تمپلیتی که دارم را بر روی یک جوملا نصب کنم؟" و یا اینکه چرا وقتی قالبی را نصب میکنم فقط جوملا را نصب میکند !

به این پست رسیدم ترجیح دادم خودم دیگر پست جدید نذارم!

میشه منم کمک کنید !

من الان باید سه تا قالب رو نصب کنم !قالبهام هم از سایتهای روسی دانلودکردم.چیکار باید انجام بدم؟!

به جای این عکس من باید دموی سایتمو ببینم که نمیبینم ![sharmsar]

[ATTACH=CONFIG]5036[/ATTACH]

درود

توی منوی اولتون مثلا (خانه) ببینید منو رو به قالب درستی انتساب دادید یا نه ؟موفق

باشید

درود

توی منوی اولتون مثلا (خانه) ببینید منو رو به قالب درستی انتساب دادید یا نه ؟موفق

باشید

سلام

ممنون

اگر منظورتون از "خانه"همین خانه ای هست که در عکس میبینید ،بله درست هست !همان قالبی که میخوام هستش.

توی سایتهایی که سرچ داشتم دیدیم گه گفته بودند مثل افزونه باید نصب بشه !من این کار رو هم انجام دادم ولی هیچ پیغامی نمیداد نه اینکه افزونه با موفقیت نصب شده نه اینکه افزونه نصب نشده!

تو قسمت مدیریت جوملا هم نیست قالبم!!!!

مشکل کجاست؟:14:!

درود

اگه نصب نشده پس چجوری تو منوسمش بوده که انتساب بدید ؟؟؟؟؟؟ قالبتون رو اگه میتونید ضمیمه کنید بررسی بشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری