morad

کمک !!!! در مورد افزونه minifrontpage ....

12 پست در این موضوع

سلام رفقا

آقا من امروز عضو شدم فروم :4d564ad6:

من امروز یه پلاگین پیدا کردم ، خیلی باهاله فقط یه مشکل بزرگ اونم اینه که یه جا داره به نام Header of Other Articles که می شه باهاش بقیه مقالات رو نشون داد

چطوذی میشه به جای این کار بقیه مفالات رو مثل سایتهای دیگه خبری اون پایین صفه بندی کرد .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این لینکی که دادید از افزونه خاصی استفاده نکرده

یک منو بسازید متصل به یک مجموعه مانند اخبار

نوع منو رو ریو بلاگ قرار دهید

در تنظیمات منو نحوه نمایش مطالب رو میتونید به شکلی که در لینک اشاره کردید قرار بدید

فقط کافیه تعداد لینک را در تنظیمات روی مثلا 20 قرار بدید که مثل سایت مورد اشاره 20 لینک از مطالب دیگه همون گروه رو نشون بده

دست شما درد نکنه

منظورم از لینک اون جاش بود که انتهای صفه بقیه اخبار روزهای قبل صفه بندی شده

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ....... و شما می تونی هر کدوم از صفه ها رو انتخاب کنی

یعنی یه چیزی که بشه باهاش اخبارو با عکس مشون داد و ادامه مطلب داشته باشه (minifrontpage) و مثلا وقتی تعداد مطلبها زیاد شد مثلا 10 تا بره صفه بعد

منظور من هم همین بود

در واقع شما نیاز به minifrontpage ندارید .به همون شکلی که گفتم نو بسازید مشکل شما حل میشه

مدیر عزیز کاری که گفتین انجام دادم فقط دو تا مشکل داره اول اینکه کل مطلب رو نشون میده و من می خوام یه بخشی از مطلب رو نشون بده و ادامه مطلب داشته باشه و دوم اینکه thumbnail داشته باشه مثل minifrontpage

سلام

فکر کنم منظور شما ماژول اخبار با تصاویر بند انگشتی هست که شاید این بدردتون بخوره نگاهی بهش بندازید

لینک دانلود

ممنون اینو نصب کردم و فعال شد ولی کار نمی کنه یعنی فک کنم ناقصه چون سمت راست باید آپشن برا تنضیم داشته باشه ولی نداره :37: لینک سالمی چیزی

من روی جوملا 1.5 تست کردم مشکلی نداره دوست عزیز

مال من 2.5 استاد چیکار بایست کرد :37:

یه راهی چیزی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری